Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaki namiot polecacie z dwoma sypialniami?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 05.02.2009 22:22

Ja polecam 3,4 lub 5 osobowy:-)))))) Pozdrowionka

PS
Nie moglem sie powstrzymac:-)))
Kubiszon
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 05.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kubiszon » 06.02.2009 10:48

Zobacz sobie ten namiot,polecam duży wygodny jedna sypialnia dzielona tylko firaną z materiału.Cena jest atrakcyjna.

http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=namiot+neo+4
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.02.2009 11:03

Kubiszon napisał(a):Zobacz sobie ten namiot,polecam duży wygodny jedna sypialnia dzielona tylko firaną z materiału.Cena jest atrakcyjna.

http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=namiot+neo+4


jesli to do mnie to dziekuje ale nie spelnia wymogu podstawowego - nie ma 2 sypialni a na tym bardzo nam zalezy. nie chcemy przyzwyczajac 3 letniego dziecka do wspolnego spania :D

odzwyczajanie z pewnoscia trwaly by znacznie dluuuuuuuzej :wink:
RobZel
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobZel » 06.02.2009 12:02

Zdecydowanie TAK - duuuuużo dłużej.

My podczas wyjazdów używamy wcześniej wymienionego

http://robert.zelinski.edu.oeiizk.waw.p ... ot_big.jpg

który ma jeden mankament: brak podłogi. Dotychczas radziliśmy z tym sobie:
a) gruba folia malarska - straszliwie śliska (trzeba miec twarde ... cztery litery :)
b) dwie maty plażowe/bambusowe - zdecydowanie lepsze: szybko schną choc nieco się rozjeżdżają

Nie wiem jak wypada korzystanie z namiotu w wersji z podłogą ale dopiero po zakupie stwierdziliśmy, że pozorna oszczędośc stała się dużą niewygodą.
Poza tym - OK: niewielka waga, niewielkie rozmiary po złożeniu; twarde "śledzie" pomimo korzystania z młotka; szybkie rozstawienie i składanie (radzę sobie w pojedynkę); wygodna torba transportowa

ogólnie polcecam
RobZel
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobZel » 06.02.2009 12:03

sorki: dwuklik :lol:
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 06.02.2009 12:11

RobZel napisał(a):który ma jeden mankament: brak podłogi. Dotychczas radziliśmy z tym sobie:
a) gruba folia malarska - straszliwie śliska (trzeba miec twarde ... cztery litery :)
b) dwie maty plażowe/bambusowe - zdecydowanie lepsze: szybko schną choc nieco się rozjeżdżają

A my mieliśmy kawałek wykładziny pt. sztuczna trawa :) Konkretnie coś takiego
anngella2
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anngella2 » 06.02.2009 13:00

Też polecam tę wykładzine :) sprawdzona!!! Pozdrawiam :)
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 06.02.2009 17:25

F-unciu, Pakulo,
dziękowąłem z góry, podziękuję i z dołu :)
zaczynam dojrzewać do tego namiotu
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.02.2009 18:48

Mój "apartament" na kempingu to namiot Big Done Family, dwie sypialnie, dwa wejścia , czyli można zrobić "przeciąg" :wink: :lol:

Kupowałem ten namiot TU

Obrazek

Dodatkowo polecam zakupić pawilon ogrodowy, chroni od słońca i deszczu, w namiocie w ciągu dnia jest duszno.
Za postawienie pawilonu nie ma dodatkowej opłaty.

Generalnie na dużych kempingach gdzie płaci się za parcelę , nie ma rozróżnienia w opłacie za duży czy mały namiot.
Na mniejszych kempingach takie rozróżnienie bywa i wtedy jest to podane w cenniku.
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 07.02.2009 09:29

Ja preferuję wariant cygański wakacji. i z racji częstego prznoszenia się im mniej trzeba rozpakowywać, budować a potem pakować tym lepiej. Bardziej mi przypadł do gustu namiot w obszerniejszym przedsionkiem, a u Ciebie Janusz jest raczej wąski. Dotychczas próbowałem sobie radzić rozpinaniem plandeki budowlanej ale nie zawsze jest się do czego przywiązać, no i na wietrze szeleści :?

Mdziumko, odezwij się jeszcze i Ty :hearts:
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 07.02.2009 12:46

gospodarz napisał(a):Ja preferuję wariant cygański wakacji. i z racji częstego prznoszenia się im mniej trzeba rozpakowywać, budować a potem pakować tym lepiej. Bardziej mi przypadł do gustu namiot w obszerniejszym przedsionkiem, a u Ciebie Janusz jest raczej wąski. Dotychczas próbowałem sobie radzić rozpinaniem plandeki budowlanej ale nie zawsze jest się do czego przywiązać, no i na wietrze szeleści :?

Mdziumko, odezwij się jeszcze i Ty :hearts:


Moja odpowiedź na Twoje pytania jest zaraz pod Twoim postem z 05-02-2009 :D . Jeżeli chcesz wiedzieć coś jeszcze to śmiało pytaj.

Co do przedsionków w takich namiotach jak nasz to jest on moim zdaniem naprawdę duży. Dodatkową zaleta jest to,że wyposażony jest w podłogę i ma po obu stronach wnęki o wymiarach 60 x 160cm gdzie bez problemu mieszczą się bagaże i wszelkie "niepotrzebne" rzeczy.Pozdrawiam :papa:
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 07.02.2009 16:22

Mdziumka napisał(a):Moja odpowiedź na Twoje pytania jest zaraz pod Twoim postem z 05-02-2009 :D . Jeżeli chcesz wiedzieć coś jeszcze to śmiało pytaj.

Co do przedsionków w takich namiotach jak nasz to jest on moim zdaniem naprawdę duży. Dodatkową zaleta jest to,że wyposażony jest w podłogę i ma po obu stronach wnęki o wymiarach 60 x 160cm gdzie bez problemu mieszczą się bagaże i wszelkie "niepotrzebne" rzeczy.Pozdrawiam :papa:

:oops: :oops: :oops:
Nie wiem skąd u mnie ta ślepota. Jakoś ostatnio niczego nie nadużywałem :wink:
Wszystko pięknie wyjaśniłaś.
Dziękuję
Seb.
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seb. » 07.02.2009 22:04

polecam Fiord Nansen - Andy 4 opinie o nim np. na NGT
Teraz jest promocja na jeden kolor w E-Horyzoncie i mozna go kupic za 260zł !
Za taka kasę jest rewelacyjny...pytanie tylko czy taki typ namiotu ci odpowiada ;)

pozdrawiam
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 08.02.2009 08:39

Jeżeli o mnie chodzi to jednak musi być przede wszystkim wyższy, ale dziękuję za dobre chęci :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.02.2009 09:33

Seb. napisał(a):polecam Fiord Nansen - Andy 4 opinie o nim np. na NGT
Teraz jest promocja na jeden kolor w E-Horyzoncie i mozna go kupic za 260zł !
Za taka kasę jest rewelacyjny...pytanie tylko czy taki typ namiotu ci odpowiada ;)

pozdrawiam


jest spoko ale chcemy 2 sypialnie. mamy podobny 3-osobowy ale na tej oddzielnej sypialni dla corki bardzo nam zalezy.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Jaki namiot polecacie z dwoma sypialniami? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone