Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaką miejscowość wybrać (poza Brela)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
radzio327
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 12.07.2015
Makarska czy Brela 2016 Pomocy

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzio327 » 23.02.2016 20:12

Heyka Croomaniacy :D wybieram sie z dziewczyna i para znajomych od 1 do 11 wrzesnia do Chorwacji.w ciemno, mam dylemat Brela jest bardziej urokliwa ale Makarska wieczorowa pora imprezowa, jako ze.mlodzi jestesmy tez chcemy sie pobawic. I doradzcie ktora miejscowosc wybrac gdzie beda tansze apartamenty w ciemno i z lepszymi widokami? Czy w Breli.faktycznie nie ma zadnego klubu? Chcemy zwiedzic Split Omis i SV Jure no i jak waszym zdaniem wybrac Brele i najwyzej jechac na inpreze autem czy Makarska i wybrac sie na plazowanie ze 2 razy do Breli? Ogolnie chcemy plazowac.grillowac wieczorowa pora jak znajdziemy lokum z grillem :D i w nocy sie zabawic i.zwiedzic wyzej wymienione miejscowosci :-) gdzie lepiej zjemy? I ogolnie cenowo tansza jest Brela czy Makarska? Przepraszam za tak chaotyczna pisownie ale pisze w pracy na telefonie i wertujac posty na forum juz poprostu zglupialem :D Pozdrowienia
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015
Re: Makarska czy Brela 2016 Pomocy

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 23.02.2016 20:16

W Breli nie ma nocnego życia. Wybraliśmy się do centrum po 22 i tylko zobaczyliśmy puste lokalne i mycie szlaufem chodników. Ale romantyczny spacer z małżonką udał się. Brela jest klimatyczna ale nie imprezowa.

Jeśli chcecie poimprezowac to w Makarska, Omis lub chorwacka Ibiza tj. Novalija i Zrce na Pagu jak pisał ktoś na forum.
Ostatnio edytowano 23.02.2016 20:21 przez pablos77, łącznie edytowano 3 razy
radzio327
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 12.07.2015
Re: Makarska czy Brela 2016 Pomocy

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzio327 » 23.02.2016 20:19

A pp za imprezami w makarskiej tez mozna wieczorkiem zrobic.sobie.mily spacerek z ukochana?:P
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015
Re: Makarska czy Brela 2016 Pomocy

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 23.02.2016 20:27

Wyszukaj na forum wszystko jest wystarczy wpisać w wyszukiwarkę :papa:
radzio327
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 12.07.2015
Re: Makarska czy Brela 2016 Pomocy

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzio327 » 23.02.2016 20:29

Przeczytalem juz tyle wpisow ze najchetnie.to bym na miesiac sie wybral :D
anula170
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 15.02.2016
Gdzie w różnowiekowym składzie pierwszy raz?

Nieprzeczytany postnapisał(a) anula170 » 24.02.2016 15:22

Witam serdecznie! Mam nadzieję, że w odpowiednim miejscu założyłam ten wątek. Zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc. Już od dłuższego czasu przeglądam różne miejsca szukając coś odpowiedniego i im więcej czytam tym trudniej się zdecydować. Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji. Próbuję znaleźć coś, co usatysfakcjonuje wszystkich. Jedziemy w dwie pary, pierwsza młodsza ma dwoje dzieci- 7 i 2 lata, rodzice chcieliby apartament nad samym morzem z ładną plażą, tak żeby można było położyć spać dziecko i nie być zmuszonym siedzieć w apartamencie. Druga para to my, starsi z córką 21 lat i drugą 13 lat. I tu chcielibyśmy, żeby były jakieś atrakcje dla starszej na wieczory- jakieś kawiarenki, potańcówki, żeby nie była uwiązana przy nas i się nie nudziła wieczorami. Do tego fajnie by było, żeby coś ciekawego zobaczyć. Myślałam o Południowej Dalmacji, przejrzałam masę kwater, naczytałam się, ale przyznam że ciężko mi było coś znaleźć. Dodam, że nie jesteśmy sztywni w wyborze, nigdy nie byliśmy w Chorwacji więc myślę, że wszędzie nam się spodoba. A może ktoś ma coś sprawdzonego lub podpowie gdzie szukać? Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie w różnowiekowym składzie pierwszy raz?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.02.2016 15:27

anula170 napisał(a):Witam serdecznie! Mam nadzieję, że w odpowiednim miejscu założyłam ten wątek.

Witam.
Teraz post jest we właściwym miejscu.
Brela tez jest OK
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2924
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 24.02.2016 15:30

Rivera Makarska od Omisia aż do Igrane.
Makarska spodoba się 21 latce, a jeżeli będziecie mieli kwaterę z dala od centrum to i małe dzieci się wyśpią.
Tucepi, Podgora to bardzo znane kurorty.
No i nieśmiertelna Brela z przepięknymi plażami.
anula170
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 15.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anula170 » 24.02.2016 17:35

Dziękuję za umieszczenie postu w odpowiednim miejscu i za szybkie odpowiedzi:-) A powiedzcie na jakich stronach szukacie kwater? Czy jedziecie w ciemno i dopiero na miejscu się rozglądacie? Ja wolałabym na wcześniej zarezerwowane. Nie wiem czy mogę tu...ja szukałam na "zakwaterowaniewchorwacji.pl"
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 24.02.2016 17:51

Ja zawsze booking.com z możliwością odwołania bez ponoszenia konsekwencji finansowych. Nigdy nie wiadomo, co życie przyniesie, szczególnie jak się rezerwuje na ponad pół roku do przodu, więc dobrze mieć taką opcję :)
agaluszka33
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 24.06.2015
Re: Gdzie w różnowiekowym składzie pierwszy raz?

Nieprzeczytany postnapisał(a) agaluszka33 » 29.02.2016 16:01

Janusz Bajcer napisał(a):
anula170 napisał(a):Witam serdecznie! Mam nadzieję, że w odpowiednim miejscu założyłam ten wątek.

Witam.
Janusz Bajcer napisał(a):Teraz post jest we właściwym miejscu.
Brela tez jest OK


Brela jak najbardziej na tak!!! Nasz pierwszy wyjazd do Cro to byla wlasnie Brela,,,i sie zakochalam :oops: :smo:
anula170
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 15.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anula170 » 29.02.2016 21:23

Odkąd zapytałam Was o polecaną miejscowość przeczesuję fora w poszukiwaniu apartamentu, wysłałam kilka meili z zapytaniem i albo bez odpowiedzi, albo nie ma miejsca, lub cena z "sufitu". Biorę pod uwagę Podgorę lub Brelę (sugerując się Waszymi radami, po przeczytaniu wielu wpisów). Może ktoś ma jakieś namiary? Może ktoś doradzi? Podsunie jeszcze jakiś pomysł? Tylu dzięki Wami pojechało, mam nadzieję, że mi też się uda:-) Pozdrawiam wszystkich CROMANIAKÓW, mam nadzieję, że też się nim stanę po zakosztowaniu uroków twgo pięknego kraju:-)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.02.2016 21:41

anula170 napisał(a):Odkąd zapytałam Was o polecaną miejscowość przeczesuję fora w poszukiwaniu apartamentu, wysłałam kilka meili z zapytaniem i albo bez odpowiedzi, albo nie ma miejsca, lub cena z "sufitu". Biorę pod uwagę Podgorę lub Brelę (sugerując się Waszymi radami, po przeczytaniu wielu wpisów). Może ktoś ma jakieś namiary? Może ktoś doradzi? Podsunie jeszcze jakiś pomysł? Tylu dzięki Wami pojechało, mam nadzieję, że mi też się uda:-) Pozdrawiam wszystkich CROMANIAKÓW, mam nadzieję, że też się nim stanę po zakosztowaniu uroków twgo pięknego kraju:-)

W PW masz 4 linki.
anula170
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 15.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anula170 » 29.02.2016 22:56

Dziękuję:-)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.02.2016 23:01

Molim :lol: powodzenia w szukaniu :idea:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Jaką miejscowość wybrać (poza Brela) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone