Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

jak zmniejszać i bezstratnie obracać obrazki, również hurtem

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 06.10.2009 22:03

Lidio K ..... nie prosiłem ponieważ uznałem że nie wypada prosić kobiety i byloby mi niezręcznie. Po wtóre, fakt, myślałem że takim "figo-migo" to tylko faceci się zajmują.
Myliłem się, jednak niezmiernie jestem rad, że kobieta mi pomogła.
Dziękuję.
( to było tytułem wstępu).
Teraz, trudno ....... (trzeba było nie zaczynać) :D proszę wytłumaczyć mi łopatologicznie jak mam to zrobić aby dojśc do
takiego stanu rzeczy.
Bardzo proszę. :D :D :oops:
blubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 439
Dołączył(a): 27.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 06.10.2009 22:37

Zainstaluj najpierw tego Painta i pobaw się pieczątką. Zwróć uwagę co się dzieje gdy klikasz przytrzymując CTRL i gdy robisz to ponownie bez tego.
Zauważ też, że wielkość pędzla możesz regulować. Reszta przyjdzie sama :)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 07.10.2009 15:45

zlybanan napisał(a):Zainstaluj najpierw tego Painta i pobaw się pieczątką. Zwróć uwagę co się dzieje gdy klikasz przytrzymując CTRL i gdy robisz to ponownie bez tego.
Zauważ też, że wielkość pędzla możesz regulować. Reszta przyjdzie sama :)


Zainstalowałem, ( Paint NET. ver. 3.36) wersja angielska ( czyżby nie było polskiej ?).
.......... "czeski film" jak dla mnie. Nacisnąłem tą "pieczątkę". Toż to nic sie nie rusza, żadnego efektu, żadnej zmiany ....
Prosze o wskazówki (łopatologicznie).
pzdr.
blubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 439
Dołączył(a): 27.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) blubaj » 07.10.2009 17:31

Link do spolszczenia jest na pierwszej stronie w poprzednim poście.
Po otwarciu zwróć uwagę na komentarz o treści:
Plik PaintDotNet.Strings.3.PL.resources należy wypakować do głównego katalogu, w którym jest zainstalowany Paint.net.
Folder PL znajdujący się w folderze Resources należy wrzucić do katalogu Resources (jak jest to zasugerowane) w folderze Paint.Net'a.
Działa do wszystkich wersji, choć w najnowszej Beta brakuje kilku tłumaczeń.
Wielkie dzięki dla Damiana Grocholskiego!!!


Powiększ sobie najpierw pędzel - zdaje się, że w górnej części okna jest lista wyboru z jego rozmiarem. Wybierz większy (znacznie) by kursor zamienił się w okrąg. Teraz wybierz ikonkę pieczątki i przytrzymując CTRL (zwróć uwagę że kursor zmienia się w kotwicę) kliknij w jakieś miejsce na zdjęciu (wybierasz obszar z którego będziesz kopiować). Teraz już bez CTRL zacznij rysować kursorem w innym miejscu. Widzisz co się dzieje? Nie? Popróbuj i w końcu odgadniesz ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.11.2009 15:41

renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 15.08.2010 12:50

Ja może tak nie w temacie, z obróbką zdjęć jakoś sobie radzę, ale chciałabym takie obrobione zdjęcia zgrać na płytę, to też potrafię, nie potrafię tego połączyć z muzyką :evil:
Wiem że są jakieś programy, ale nie wiem jaki mam wybrać żeby był po polsku i łatwy w obsłudze :lol:

Pomóżcie :lol: :lol:
Poprzednia strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja

cron
jak zmniejszać i bezstratnie obracać obrazki, również hurtem - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone