Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENCY?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2015 22:15

To nie jest krytyka osoby, tylko bzdurnych opinii, że korków nie będzie :roll:

Nawet najmądrzejsi ludzie piszą czasem głupoty :wink:

Korki już w tym roku były, sam je widziałem, sam straciłem w nich trochę czasu :? ,
o tym pisało sporo innych osób,
tylko dzięki szybkiej decyzji uniknąłem stania z godzinę minimum w wielkim korku pod Ołomuńcem 19 czerwca :!: :!: :!:
nie zaprzeczaj faktom :!:

Np.
dorion napisał(a):Cześć, dzisiaj wracałem z Chorwacji i około godziny 11 przekraczałem granicę Chorwacko Słoweńską. To co się działo na wjazd do Chorwacji to jakiś koszmar. Przed autostradą odbiłem na Ptuj ale jak okiem sięgnąć autostrada cała stała i końca nie było widać.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 27.06.2015 22:39

Czuje się winny waszej kłótni po moim wpisie odnośnie trasy...:( ale tak naprawde nie ma co sie sprzeczac. Kazdy z Was ma zapewne racje chodz lednica dobrze mowi, z moze być korek i problemy na drodze. Sytuacja sie zmienia z minuty na minute i na to wpływu nie mamy ale dobrze wiedzieć na co trzeba być przygotowanym, co może sie zdarzyc a w szczegolnosci od tych którzy jada w ostanim okresie
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 27.06.2015 22:49

Odpowiedziałam Tobie, że w lipcu nie ma korków bo ja od 2004 roku ich nie spotkałam. Jeżdżę co roku. Czasem kilka razy w ciągu roku. Gdy nie było autostrad korki były gigantyczne.
Wyjeżdżam zawsze w piątek wieczorem lub w sobotę bardzo wczesnym rankiem. W ubiegłym roku jechałam na Peljesac ( wyjechałam w sobotę o 3 rano z Krakowa) i nigdzie nie było korków.
Co nie oznacza, że na pewno ich nie będzie, bo pewnych zdarzeń nie przewidzisz.

Kiedyś wracałam z pobytu weekendowego pod koniec września i natknęłam się na korek w Zagrzebiu.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 27.06.2015 22:57

ja wyzjezdzma w sobote rano z slupska i ma nadzieje ze tez bedzie ok.:)
Użytkownik usunięty
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2015 23:02

Już ci pisałem, że nie powodu do paniki :wink:

Do Mikulova dojedziecie, a w niedzielę jedzie się najlepiej :D
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENCY? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone