Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENCY?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leszekpawlikowski
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 04.08.2013
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekpawlikowski » 27.06.2015 08:12

ze Słupska to tylko przez D kierunek Passau jeżdżę tą drogą wiem 300km więcej ale się jedzie bezpiecznie same autostrady w Passau zakup vinette w obie strony
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 27.06.2015 08:30

Lednice napisał(a):
amatus1 napisał(a):Pytanka do tych, którzy ta tarsa jeżdza:
gdzie kupic po dordze winietki -mozecie podać miejsca?
jak wyglada cena i jakosc ropy, gdzie najlpeij tanować, wedlug moich wyliczen jesli zatankuje w Polsce to wystarczy mi do Cro ale moze lepiej zatankować po drodze...?


tarsa i dorda :?: :roll:

Nie napisałeś, jaka jest twoja trasa ze Słupska do Chorwacji :!:
Jet kilka wariantów i nikt tu nie jest prorokiem, żeby przewidzieć, czy planujesz jechać przez Niemcy,
czy przez Pragę, czy przez Beno :!: :!: :!:

Napisalem wyzej cyt ale nie wiedziałem, ze moja info tak podskoczyla do góry:).ta wyglada moja tarsa
czy ktoś z was jechał ostatnio przez A1 w Polsce-Gorzyczki-Ołomuniec-Brno-Wiedeń-Graz-Maribor-Zagrzeb- Zadar...wyruszamy 04.07 z samego rana i zastanawiam się jak wygląda trasa...Jade z północy- słupsk i ten wariat co opisałem wydaje mi się najbardziej optymalny.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 27.06.2015 08:33

leszekpawlikowski napisał(a):ze Słupska to tylko przez D kierunek Passau jeżdżę tą drogą wiem 300km więcej ale się jedzie bezpiecznie same autostrady w Passau zakup vinette w obie strony

co kierowca to ina wersja...kurcze tez myslałem o D ale koledzy z cro.pl odiwedli mnie od tej trasy...agrumnetujac ze przez pl naprawde dobrze sie leci...a jakz korkami przy duzych miastach?
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 27.06.2015 08:36

Jedziesz na początku sezonu, nie będzie korków, nawet przy dużych miastach.
Użytkownik usunięty
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2015 09:04

ewa.krakuska napisał(a):Jedziesz na początku sezonu, nie będzie korków, nawet przy dużych miastach.


Nie jestem o tym przekonany :!: :?
Właśnie korki są bardzo prawdopodobne, bo 1 lipca zaczynają się ferie szkolne w Czechach i na Słowacji, a do tego 3 lipca zaczynają się ferie we Wiedniu oraz całej wschodniej części Austrii :!: :!: :!:


Winietkę czeską kupi się na Shellu w Boguminie, austriacką na granicy w Drasenhofen albo stacji benzynowej w Wilfersdorf
zoork
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 08.06.2007
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoork » 27.06.2015 09:23

Jechałem w piątek 19.06 i na naszych autostradach (bramkach) oraz w Brnie straciłem najwięcej czasu. W Brnie na wylocie w taki korek wleciałaem że chyba ponad godzinę się przebijałemi i tak samo w pl na bramkach.
leszekpawlikowski
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 04.08.2013
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekpawlikowski » 27.06.2015 09:34

amatus1 napisał(a):
leszekpawlikowski napisał(a):ze Słupska to tylko przez D kierunek Passau jeżdżę tą drogą wiem 300km więcej ale się jedzie bezpiecznie same autostrady w Passau zakup vinette w obie strony

co kierowca to ina wersja...kurcze tez myslałem o D ale koledzy z cro.pl odiwedli mnie od tej trasy...agrumnetujac ze przez pl naprawde dobrze sie leci...a jakz korkami przy duzych miastach?



skoro tak uważasz to się sam przekonasz przez D żadne korki chyba że unfall
od poniedziałku wakacje i jadą rodacy z rodzinami do CRO oj jada
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 27.06.2015 11:11

Lednice napisał(a):
ewa.krakuska napisał(a):Jedziesz na początku sezonu, nie będzie korków, nawet przy dużych miastach.


Nie jestem o tym przekonany :!: :?
Właśnie korki są bardzo prawdopodobne, bo 1 lipca zaczynają się ferie szkolne w Czechach i na Słowacji, a do tego 3 lipca zaczynają się ferie we Wiedniu oraz całej wschodniej części Austrii :!: :!: :!:


Winietkę czeską kupi się na Shellu w Boguminie, austriacką na granicy w Drasenhofen albo stacji benzynowej w Wilfersdorf

dzieki za info
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 27.06.2015 15:46

Nie jestem o tym przekonany :!: :?
Właśnie korki są bardzo prawdopodobne, bo 1 lipca zaczynają się ferie szkolne w Czechach i na Słowacji, a do tego 3 lipca zaczynają się ferie we Wiedniu oraz całej wschodniej części Austrii :!: :!: :!:


Ale chyba wakacje w tych krajach zawsze zaczynają się na początku lipca ? Od zawsze jeżdżę w lipcu do Chorwacji i stałam w korkach w erze przed autostradowej. Zawsze można trafić na korek spowodowany np. wypadkiem, przejeżdżaniem przez miasto w godzinach szczytu, robotami drogowymi itp.

Ale twierdzenie, że w lipcu, w miastach na trasie są korki jest mocno przesadzone.
Użytkownik usunięty
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2015 16:03

Przesadzone są takie opinie jak twoja :?
I bzdurne :evil:
Ludzie stali w korkach w tym roku już w czerwcu :roll:

Korki są jak najbardziej realne,
szczególnie w od piątku po południu do soboty wieczór :!: :!: :!:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 27.06.2015 20:42

My jedziemy z czwartku na piątek, na miejsce będziemy dojeżdżać ok 16:00-17:00, rozumiem że mamy mniejsze szanse na korki ? :)
Użytkownik usunięty
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2015 21:28

Powinno być OK, ale gwarancji, że po drodze nie będzie kolizji, wypadku, itp. nikt ci nie da 8)
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 27.06.2015 21:38

Lednice napisał(a):Przesadzone są takie opinie jak twoja :?
I bzdurne :evil:
Ludzie stali w korkach w tym roku już w czerwcu :roll:

Korki są jak najbardziej realne,
szczególnie w od piątku po południu do soboty wieczór :!: :!: :!:


Nie wiem dlaczego mnie obrażasz pisząc, że moje opinie są bzdurne.

Ja nie obraziłam ciebie i nie życzę sobie aby tak do mnie pisać.

Napisałam o swoich doświadczeniach z kilkunastu lat, jechałam dziesiątki razy, różnymi trasami w różnych terminach.
Użytkownik usunięty
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.06.2015 21:44

Bo są bzdurne :!:
Nie krytykuję ciebie, tylko twoje opinie :!:

Przeczytaj na forum o tym, jak ludzie w tym roku, już w czerwcu, stali w długich korkach :!:
Byłoby bardzo fajnie, gdyby w lipcu nie było korków, ale niestety będą :!:
Szczególnie od piątku po południu do soboty wieczorem :roll:

I trzeba o ewentualnych zagrożeniach informować, pisać rzetelnie, gdzie takie niebezpieczeństwo jest,
a nie pisać, że korków nie będzie :roll:
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010
Re: Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENC

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 27.06.2015 21:59

Nawet w takim miejscu jak forum obowiązuje szacunek do człowieka i jego opinii.

Widzę, że jesteś jedną z osób, którzy nie stosują się do tych zasad.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Jak wygląda trasa PRAGA-BRNO-WIEN CZY LEPIEJ PRZEZ NIENCY? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone