Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak wkleić fotke

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.09.2008 11:16

W programie Image Shack po wyszukaniu zdjęcia był później taki link jak copy to direct czy coś takiego dzięki któremu można było zamieścić fotkę na forum...teraz nagle tego nie ma jak więc zamieścić bo sie trochę :? pogubiłem...wiem, że forumowicze doradzą...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.09.2008 16:46

alessandro1977 napisał(a):W programie Image Shack po wyszukaniu zdjęcia był później taki link jak copy to direct czy coś takiego dzięki któremu można było zamieścić fotkę na forum...teraz nagle tego nie ma jak więc zamieścić bo sie trochę :? pogubiłem...wiem, że forumowicze doradzą...

Przecież jest link który pojawia się jak żaba załaduje fotke. Kopiujesz go, wklejasz na forum i po problemie.
Masz go zaznaczonego na skanie:
Obrazek
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 16.09.2008 17:08

Ja mam trochę inną wersję Żaby - może taką jak Ty alessandro1977 - nie umiem tu niestety wymalować tego tak, jak Piotr, ale jak Ci się otworzą te miniaturki na całej stronie Żaby, to z prawej strony jest "Action" i tam jako siódme od góry - Get code for Forums. Klikasz, kopiujesz i wklejasz na forum :)

Nie wiem czy nie robię czegoś "pod górkę", ale na pewno działa :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.09.2008 17:22

No nie wiem...coś nie gra...wklejałem 2 tygodnie temu fotki bez problemu a teraz nie widzę tych opcji co wtedy i nie moge niczego wkleić... :(
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.09.2008 07:54

No dzięki Wam...już załapałem ponownie...wiedziałem, że mogę na Was liczyć...
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie

cron
Jak wkleić fotke - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone