Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak do Chorwacji?Autokar?Samolot?

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
edekos
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 17.01.2007
Jak do Chorwacji?Autokar?Samolot?

Nieprzeczytany postnapisał(a) edekos » 17.01.2007 20:43

Możecie polecić jakieś dobre biuro podróży? Chcemy pojechać w kilka osób na ok 2 tygodnie. Czy lepiej wyjdzie wykupić tylko bilety a kwatery oddzielnie na miejscu czy wszystko w biurze podrozy? Dzięki za pomoc.
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 18.01.2007 19:29

Polecam Rainbow Tours,byłem z nimi rok temu na Korculi i wszystko było ok(no może podróz nieco męcząca,ale ogólnie byłem bardzo zadowolony z ich oferty).A w tym roku mają też wczasy samolotowe 8)
edekos
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 17.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) edekos » 18.01.2007 21:34

Dzieki za podpowiedz. Kurcze myslalem ze na 2 tygodnie da sie wyjechac za mniej niz 2 tys zl:(
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 21.01.2007 17:58

No niestety,ale może jakiś last minute upolujesz 8) Pomyślnych łowów :papa:
assia i norbert
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) assia i norbert » 23.01.2007 10:32

Ja mogę polecić warszawskie biuro kontynenty, sprawdzone osobiście raz i trzy razy przez rodziców. Nigdy nie było zastrzeżeń co do organizacji i pobytu. Kosztowało nas to od osoby 340 euro w tym przejazd autokarem, zakwaterowanie w *** hotelu, wyżywienie, ubezpieczenie, przepłynięcie promem itp.
Ale jeżeli jechać z biurem to wydaje mi się, że na wycieczkę zorganizowaną. Bo jakby chcieć skorzystać z oferty "dojazd własny" płacąc za kwaterę w biurze, to się nie opłaca. Lepiej jechać na kwaterę znaleziona przez siebie. Nie jestem ekspertem, ale tak mi się wydaje, po przeanalizowaniu ofert wycieczek zorganizowanych z wakacji z dojazdem własnym. Pozdrawiamy. :-)
T.o.m.a.s.z.
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 03.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) T.o.m.a.s.z. » 23.01.2007 11:36

Wszystko zależy od tego w jaki okresie planujecie jechać. Lipiec/sierpień raczej odradzam jazdę autobusem bez kwater. Co w momencie gdy nic w upatrzonej miejscowości nie znajdziecie ?. Osobiście miałem taki przypadek parę lat temu, ale byliśmy autkiem więc pojechaliśmy miejscowość dalej. Raczej doradzę rezerwację kwater w necie, a dopiero potem kombinować dojazd - może tanie linie lotnicze ?. Jeżeli chodzi o czerwiec i wrzesień to zdecydowanie polecam jazdę w ciemno.
Pozdrawiam.
frome
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 09.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) frome » 24.01.2007 15:33

Witam,
jeżeli się chcesz zmieszczyć w 2 tys. na 2 tygodnie, to pozostaje tylko siedzieć przed komputerem i szukać nocłegów a później wykombinować jakiś transport. Życzę powodzenia.
assia i norbert
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) assia i norbert » 25.01.2007 12:20

Właśnie patrzyłam na ofertę biura o którym pisałam wyżej. Podrożało, także nawet wycieczka zorganizowana będzie więcej kosztować od osoby niż 2000zł. Pozdrawiam
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 25.01.2007 12:39

Można znalezc coś do 2000PLN samolotem na 15 dni.

W zeszłym roku znajomi lecieli z tego biura, z tego co słyszałem byli zadowoleni.
Ceny mają bardzo dobre, organizacja i rezydent na miejscu ponoć też.

http://lato.gandalftravel.com/index.php ... dk=&idi=66
edekos
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 17.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) edekos » 02.02.2007 23:35

Dzieki za rady. Zastanawiamy się nad wyjazdem we wrzesniu i co sie z tym wiaze tanszym zakwaterowaniem 250 euro za 2 tyg to by bylo spoko:)

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Jak do Chorwacji?Autokar?Samolot?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone