Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ja też tam byłam - Murter

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Małażonka
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.04.2007
ja też tam byłam - Murter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Małażonka » 28.05.2007 23:20

byliśmy na wyspie Murter w zeszłym roku. Moja mała rodzinka czyli: ja, moje dwie dziewuszki (wtedy 3 i 6 lat) i szanowny małżonek. Apartament mieliśmy w pobliżu centrum. Lokum fajne, czyściutkie i spokojna okolica. Duże podwórko (dziewczynki miały gdzie pobiegać). My chodziliśmy, a raczej jeździliśmy (ze względu na nasze szkraby), na plaże przy Slanicy. Byliśmy tam pod koniec czerwca, ludzi masa. w sumie nam to strasznie nie przeszkadzało Dzieciaki babrały się w piaseczku, płytka woda więc spokojnie można było odpoczywać.na plażę przychodziły prawie te same rodziny i każda miała swoje ulubione miejsce, . Czytałam coś też o tym że z Murteru wszędzie daleko.... Ja tak nie sądzę. Rano byliśmy na plaży a po południu wyruszaliśmy na zwiedzanie. Szybenik , Zadar, wodospady .... Miasteczko super, w dzień cichutkie, wieczorem ożywało życie w knajpkach. I faktycznie mało naszych rodaków.
A w tym roku Podgora i Korczula, już niedługo :D 8) pod koniec czerwca.
pawlop
Croentuzjasta
Posty: 204
Dołączył(a): 22.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlop » 01.06.2007 21:45

A mogłabyś daćnamiar na ten apartament adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 18.06.2008 10:11

:D własnie w lipcu jade z rodzinka na Murter.....
mozesz w kilku słowach dac parę rad....no i moze znalazły sie jakies minusy??
zastanawiam sie nad wszystkim...jak wysokie filtry...my z męzem to jeszce obleci ale nasza córcia? ma 8 lat wiec co kupic 60??
wiem ze buty do wody to podstawa...
mam metlik hihi
kmusial
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 19.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 18.06.2008 10:20

Czekamy na zdjęcia :)
Ewa Góra
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 06.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Góra » 18.06.2008 11:05

buroda napisał(a)::D własnie w lipcu jade z rodzinka na Murter.....
mozesz w kilku słowach dac parę rad....no i moze znalazły sie jakies minusy??
zastanawiam sie nad wszystkim...jak wysokie filtry...my z męzem to jeszce obleci ale nasza córcia? ma 8 lat wiec co kupic 60??
wiem ze buty do wody to podstawa...
mam metlik hihi

Również jedziemy w lipcu do Murteru.Jakbyś nie doczytała gdzieś-to oprócz butów do wody,przeznacz jakieś starsze koszulki do nakrywania się lub nawet pływaniaw nich.Co do filtrow-dla córci napewno zacznij od 60, dla Was-zależy od karnacji może byc spadkowo od 30 ,12,10 i dalej do 4.W Murterze są trzy plaże miejska-Slanica,FKK-Podvrske i za Raducem-Cigrada. Dla mnie sam raj jest na Podvrske,choć nie jestem naturystką.Dochodzi się przez Camp Slanica.Lub od misteczka kier. zach/poł.W tej zatoce masz troszke głębiej ,jakies od metra i łagodnie głębiej ,piaseczek i doskonałe warunki do spokojnego pływania.Minusem na plaży Slanica jest niewątpliwie tłok i te wszystkie urzadzenia jak banany,skutery,muzyka które zagluszają .[/list]
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 19.06.2008 07:20

dzieki za kilka rad.....chyba i tak nie jestem w stanie wszystkiego przewidzieć.....ale.......za rok będe juz mądrzejsza :lol:
buroda
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 12.06.2008
Murter

Nieprzeczytany postnapisał(a) buroda » 24.07.2008 11:17

No i po urlopie :) ale z pełna swiadomościa moge napisac teraz ze Chorwacja to raj na ziemi :))))
Murter piekna wyspa piekne widoki, i niezła baza wypadowa.
Oczywiście nie da sie wszystkiego zobaczyć za jednym razem ale jest okazja by TAM wrócic za rok :)))
i do tego bede dążyc
pozdrawiam tych co byli sa i beda hihi

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
ja też tam byłam - Murter
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone