Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria- turystyka tak czy nie?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 02.06.2018 21:57

Veroxx_96 napisał(a):Dziękuję wszystkim za wypełnienie tejże ankiety, to dla mnie bardzo dużo znaczy!
Nie mniej jednak już wiem, że nie warto chyba prosić o pomoc, bo można zostać zmieszanym z błotem.

Ne brini se zbog toga. Ako imaš još nekih pitanja, slobodno pitaj. :wink:
Veroxx_96
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Veroxx_96 » 03.06.2018 21:16

walp napisał(a):
Veroxx_96 napisał(a):Dziękuję wszystkim za wypełnienie tejże ankiety, to dla mnie bardzo dużo znaczy!
Nie mniej jednak już wiem, że nie warto chyba prosić o pomoc, bo można zostać zmieszanym z błotem.

Ne brini se zbog toga. Ako imaš još nekih pitanja, slobodno pitaj. :wink:

Mnogo hvala za pomoć :D
Laku noć :papa:
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 03.06.2018 21:59

Veroxx_96 napisał(a):...

Szanowy Panie/Pani,
Bardzo przykro czyta się takie posty.
Odwiedzam stronę Cro.pl od lat, w końcu moim przyszłym profilem zawodowym będzie pilot lub i rezydent i przydała mi się niejednokrotnie do pozyskiwania wiedzy, nie mniej jednak nie odczuwałam potrzeby zakładania sobie konta.
Czy to coś złego, że poszukuję wiedzy na każdy możliwy sposób? Chyba nie robię tym nikomu krzywdy prosząc ludzi o drobną przysługę, która bardzo poważnie może zaważyć na mojej przyszłości zawodowej.
Studiuję kroatystykę na poznańskim UaM, niestety uczelnia nie zawsze do końca chce pomagać studentom (zresztą w życiu nie ma podawanego niczego na tacy, i trzeba sobie wiele spraw samemu organizować :lol: ).
W przypadku tejże specyfikacji, czasami trzeba się zapierać łokciami i nogami, aby móc pozostać na wymarzonym kierunku.
Co do podawania maila, broń Boże jakiś spam!!!
Potrzebowałam weryfikacji mailowej aby porównać ile mam ankiet polskich a ile chorwackich (na chorwackiej witrynie podałam identyczną ankietę, ale całą po chorwacku), co ma mi tylko i wyłącznie pokazać ile osób zaznajomionych jest ze specyfikacją żupani Istryjskiej.
Ankiety te zostały rozmieszczone na wielu portalach społecznościowych, forach nawet i ambasad.
Nie muszę się nikomu tłumaczyć, po prostu to smutne że jak student chłonny wiedzy postrzegany jest jako idiota, debil, zabiera się do pracy dopiero teraz, matura ledwo na 30%.
Dziękuję wszystkim za wypełnienie tejże ankiety, to dla mnie bardzo dużo znaczy!
Nie mniej jednak już wiem, że nie warto chyba prosić o pomoc, bo można zostać zmieszanym z błotem.
Z wyrazami szacunku,
Studentka filologii chorwackiej z 3 roku na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu :)

Póki co zostaję przy swoim. Najlepiej było by taką ankietę nie publikować pod anonimowym logo tylko podać swoje dane możliwe do zweryfikowania i cześć. Jeśli ktoś byłby tak podejrzliwy jak ja to by zadzwonił pod podany przez ankietera numer i upewnił się, że podając różnego typu dane nie robi sobie niepotrzebnego mu problemu. Ankiety są anonimowe zwykle tylko dla wypełniających je a nie dla autorów.
iwc1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwc1 » 06.06.2018 21:40

Dobry Wieczór.
Typowo polskie teorie spiskowe , czy nie możemy tak po prostu przyjąć do wiadomości tego co napisała Weronika nikt przecież nas nie zmusza do wypełnienia ankiety. Mam 70 lat i przeszedłem różne etapy w swoim życiu i mimo iż wielokrotnie nadużyto mojego zaufania nie straciłem wiary w Człowieka, tak jest lepiej i łatwiej się żyje.....
Pozdrawiam Wszystkich ( ankietę wypełniłem)
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 07.06.2018 21:33

iwc1 napisał(a):Dobry Wieczór.
Typowo polskie teorie spiskowe , czy nie możemy tak po prostu przyjąć do wiadomości tego co napisała Weronika nikt przecież nas nie zmusza do wypełnienia ankiety. Mam 70 lat i przeszedłem różne etapy w swoim życiu i mimo iż wielokrotnie nadużyto mojego zaufania nie straciłem wiary w Człowieka, tak jest lepiej i łatwiej się żyje.....
Pozdrawiam Wszystkich ( ankietę wypełniłem)

Jedni mogą przyjąć tak po prostu a inni nie. Komunizm i jednomyślność szczęśliwie poszły sobie do piekła i teraz panoszy się wolność. Zaufanie nie bierze się znikąd i trzeba sobie na nie zapracować. Znikąd bierze się naiwność.
Spotkałem się w wielu miejscach z tego typu ankietami i mam swoje podejrzenia. Póki co ani na jotę one się nie rozwiały.
iwc1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwc1 » 08.06.2018 07:40

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 08.06.2018 08:03

iwc1 napisał(a):????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Porada dnia: zbyt długie przciskanie klawisza <?> powoduje wyświetlenie się jego wielokrotności. Klawiszem <DEL> można usunąć nadmiar. Przed znakiem "?" powinno się znaleźć jakieś zdanie do którego on się odnosi.
iwc1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwc1 » 08.06.2018 08:53

Na szczęście porad nie potrzebuję, a pisanie na forum turystycznym- wakacyjnym w sposób nacechowany agresją mi nie odpowiada dlatego poprzedni post skwitowałem w taki sposób -? I to moja ostatnia wiadomość w tym temacie bo i po co sobie coś udowadniać , przecież to i tak nie ma żadnego znaczenia....
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Istria- turystyka tak czy nie? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone