Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria- turystyka tak czy nie?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
osjann
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 23.04.2018 14:27

Veroxx_96 napisał(a):Witam serdecznie,
Jeżeli już gdzieś jest taki wątek, to przepraszam bardzo za nieuwagę. :(
Jestem studentką Kroatystyki i potrzebuję wykonać ankietę dotyczącą rozwoju turystyki na tymże terenie.
Jeżeli posiadają Państwo jakieś informacje na temat Istrii np. kuchnia, kajkawszczyzna, turystyka itp. to byłabym ogromnie wdzięczna na udzielenie każdej pomocy. :D
Jednocześnie prosiłabym o wypełnienie krótkiej ankiety właśnie na temat rozwoju turystycznego w Istrii:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link
ankieta jest krótka i pozwoli mi oszacować jak Polacy widzą Istrię, co o niej wiedzą itp.
Zgromadzone odpowiedzi pozwolą mi sprawniej napisać moją pracę licencjacką :)
Z góry dziękuję i pozdrawiam! :papa:



Zrobione :)
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 24.04.2018 16:32

Przez 2 dni studentka Kroatystyki pisząca pracę licencjacką do której potrzebuje wskazanej ankiety nawet nie zalogowała się na cro.pl już nie mówiąc o jakimkolwiek zainteresowaniu choćby tym, żeby wątek był aktualny. Mówię wam, tu chodzi o coś innego. Ta druga studentka - to samo. Może jestem nadmiernie podejrzliwy?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.04.2018 18:52

Calapula napisał(a):Przez 2 dni studentka Kroatystyki pisząca pracę licencjacką do której potrzebuje wskazanej ankiety nawet nie zalogowała się na cro.pl już nie mówiąc o jakimkolwiek zainteresowaniu choćby tym, żeby wątek był aktualny. Mówię wam, tu chodzi o coś innego. Ta druga studentka - to samo. Może jestem nadmiernie podejrzliwy?

Podejrzewam, że gdybyś był Adminem strony CRO.PL - wątek wylądowałby w kosmosie.
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 25.04.2018 08:47

Janusz Bajcer napisał(a):
Calapula napisał(a):Przez 2 dni studentka Kroatystyki pisząca pracę licencjacką do której potrzebuje wskazanej ankiety nawet nie zalogowała się na cro.pl już nie mówiąc o jakimkolwiek zainteresowaniu choćby tym, żeby wątek był aktualny. Mówię wam, tu chodzi o coś innego. Ta druga studentka - to samo. Może jestem nadmiernie podejrzliwy?

Podejrzewam, że gdybyś był Adminem strony CRO.PL - wątek wylądowałby w kosmosie.

Podejrzenie to jest zasadne. Może, gdybym miał oczywiście na to czas, dokonał bym sprawdzenia czy nie mamy do czynienia z jakiegoś rodzaju wyłudzeniem danych na temat naszych preferencji, np poprosił bym o uwiarygodnienie się studentek. A potem w kosmos.
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 16.05.2018 21:37

Ciekawe jak praca licencjacka się pisze? Od 30 kwietnia studentka nie zajrzała tu nawet na sekundę więc chyba praca ją pochłania? Jak myślicie po co taki post koleżanka Veroxx_96 tutaj zamieściła?
No i parę osób się złapało na ankietę. Oby tylko na łatwo wyleczalnym wirusie się skończyło, ze studentkami trzeba uważać.
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 16.05.2018 21:46

Calapula napisał(a): Oby tylko na łatwo wyleczalnym wirusie się skończyło, ze studentkami trzeba uważać.


:lol: :lol:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15639
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.05.2018 21:47

Myślę, że w różnych miejscach założyła konto, dała linka do ankiety i tylko stopień wypełnienia ankiety ją interesuje, i tyle....
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 16.05.2018 21:58

piekara114 napisał(a):Myślę, że w różnych miejscach założyła konto, dała linka do ankiety i tylko stopień wypełnienia ankiety ją interesuje, i tyle....

I nie zachęca od czasu do czasu do wypełniania tej ankiety? Ja bym codziennie przypominał się a właściwie to co godzinę. Aż by mnie zbanowali.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15639
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.05.2018 22:06

Skoro zdana matura to 30% wiedzy, to na licencjat wystarczy pewnie z 20 ankiet i można wnioski wyciągać... :mrgreen:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13435
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 16.05.2018 22:52

Calapula napisał(a):No i parę osób się złapało na ankietę. Oby tylko na łatwo wyleczalnym wirusie się skończyło, ze studentkami trzeba uważać.

Teraz musisz uważać, z kim się zadajesz na forum, bo to świństwo potrafi przełazić na tych sterylnych, którzy ze studentkami wcale się nie zadawali. :oczko_usmiech:
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 16.05.2018 23:04

walp napisał(a):
Calapula napisał(a):No i parę osób się złapało na ankietę. Oby tylko na łatwo wyleczalnym wirusie się skończyło, ze studentkami trzeba uważać.

Teraz musisz uważać, z kim się zadajesz na forum, bo to świństwo potrafi przełazić na tych sterylnych, którzy ze studentkami wcale się nie zadawali. :oczko_usmiech:

To już się wylogowuję bo coś mnie zaczyna jakby obłazić.
Veroxx_96
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Veroxx_96 » 02.06.2018 22:08

Calapula napisał(a):
walp napisał(a):...
Może przeceniasz dzisiejszych studentów? :oczko_usmiech:

O ile sobie przypominam, autorzy poprzednich ankiet na potrzeby pracy licencjackie/magisterskiej, także rejestrowali się na forum dopiero przy zakładaniu wątku z ankietą. Np. https://www.cro.pl/atrakcyjnosc-turystyczna-dalmacji-ankieta-do-licencjatu-t53801.html?hilit=ankieta
Czy to miałoby oznaczać, że wszyscy oszukują? Nie sądzę.

Co do podawania adresu email, to w tego typu sprawach, podaję ostatni z posiadanych (w kolejności ważności). Unikam w ten sposób niechcianej poczty, mimo, że na podstawowych adresach, bardzo dobrze działa filtr antyspamowy.

Możliwe a nawet jednak pewne jest to, że przeceniam dzisiejszych studentów. Ale co im tam będę żałował.
Podany przykład jest z tego samego okresu, 2 dni różnicy co sprawia, że jestem jeszcze bardziej podejrzliwy. Jakoś przez lata całe nic podobnego się nie działo a tu jeden za drugim. Stawiam na realizację zlecenia na zebranie informacji ale jak jest naprawdę to ... wie?
Myślę, że wszystkie nasze majle i stare i nowe na pewnym poziomie są tam gdzie trzeba bardzo trafnie powiązane. Podawanie więc starego i już dawno nie używanego niewiele zmieni - spam przyjdzie do nas na 100%
Takie są moje diagnozy, czy trafne czy nie to nie wiadomo ale przydało by się, żeby autorka posta się wypowiedziała. Jak usunie z akiety potrzebę podania majla to ją wypełnię, tę ankietę.


Szanowy Panie/Pani,
Bardzo przykro czyta się takie posty.
Odwiedzam stronę Cro.pl od lat, w końcu moim przyszłym profilem zawodowym będzie pilot lub i rezydent i przydała mi się niejednokrotnie do pozyskiwania wiedzy, nie mniej jednak nie odczuwałam potrzeby zakładania sobie konta.
Czy to coś złego, że poszukuję wiedzy na każdy możliwy sposób? Chyba nie robię tym nikomu krzywdy prosząc ludzi o drobną przysługę, która bardzo poważnie może zaważyć na mojej przyszłości zawodowej.
Studiuję kroatystykę na poznańskim UaM, niestety uczelnia nie zawsze do końca chce pomagać studentom (zresztą w życiu nie ma podawanego niczego na tacy, i trzeba sobie wiele spraw samemu organizować :lol: ).
W przypadku tejże specyfikacji, czasami trzeba się zapierać łokciami i nogami, aby móc pozostać na wymarzonym kierunku.
Co do podawania maila, broń Boże jakiś spam!!!
Potrzebowałam weryfikacji mailowej aby porównać ile mam ankiet polskich a ile chorwackich (na chorwackiej witrynie podałam identyczną ankietę, ale całą po chorwacku), co ma mi tylko i wyłącznie pokazać ile osób zaznajomionych jest ze specyfikacją żupani Istryjskiej.
Ankiety te zostały rozmieszczone na wielu portalach społecznościowych, forach nawet i ambasad.
Nie muszę się nikomu tłumaczyć, po prostu to smutne że jak student chłonny wiedzy postrzegany jest jako idiota, debil, zabiera się do pracy dopiero teraz, matura ledwo na 30%.
Dziękuję wszystkim za wypełnienie tejże ankiety, to dla mnie bardzo dużo znaczy!
Nie mniej jednak już wiem, że nie warto chyba prosić o pomoc, bo można zostać zmieszanym z błotem.
Z wyrazami szacunku,
Studentka filologii chorwackiej z 3 roku na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.06.2018 22:16

Veroxx_96 napisał(a):Nie mniej jednak już wiem, że nie warto chyba prosić o pomoc, bo można zostać zmieszanym z błotem.
Z wyrazami szacunku,
Studentka filologii chorwackiej z 3 roku na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu :)

Witaj Weroniko.
Nie zrażaj się jednym negatywnym postem, jak pewnie wiesz, na forach internetowych takich postów jest sporo.
Powodzenia w realizacji swoich zamierzeniach zawodowych. :idea:

Pozdrav. :papa:
Veroxx_96
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Veroxx_96 » 02.06.2018 22:21

Janusz Bajcer napisał(a):
Veroxx_96 napisał(a):Nie mniej jednak już wiem, że nie warto chyba prosić o pomoc, bo można zostać zmieszanym z błotem.
Z wyrazami szacunku,
Studentka filologii chorwackiej z 3 roku na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu :)

Witaj Weroniko.
Nie zrażaj się jednym negatywnym postem, jak pewnie wiesz, na forach internetowych takich postów jest sporo.
Powodzenia w realizacji swoich zamierzeniach zawodowych. :idea:

Pozdrav. :papa:


Hvala lijepa! :D
Sada ja sam dobro, ali bila sam tužna : :( :cry:
Ugodan Dan :smo:
Pozdrav! :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107657
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.06.2018 22:29

Drago mi je, što je Tvoja tuga otišla. :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Istria- turystyka tak czy nie? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone