Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria i wyspa Cres w tydzień - NoMenTripToCro :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
animitu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) animitu » 26.10.2011 07:36

Koziorożec napisał(a):Jaga ! Nie przejmuj się jakością zdjęć. Są bardzo ładne i są tylko dodatkiem do treści pisanej. A relację czytałem na bieżąco z dużą przyjemnością. Czytające inne relacje można wywnioskować, że często zdjęcia są robione profesjonalnym sprzętem za grube tysiące, przy użyciu różnych filtrów i innych bajerów, o których przeciętny fotoamator nie ma "zielonego" pojęcia. Odnośnie daty na zdjęciach to wcale nie razi i moim zdaniem jest przydatne. Ja dwa lata temu nabyłem aparat kompaktowy µ TOUGH-8010 Olympusa. Bardzo fajna maszynka. Największą jego zaletą jest możliwość robienia zdjęć pod wodą do 10 m bez dodatkowej obudowy. Ale zawiodłem się brakiem możliwości umieszczenia daty na zdjęciach. Uważam, że aparat tak uznanej marki za prawie 1500 PLN powinien mieć tą opcję do wyboru.

Serdecznie pozdrawiam !!!


:) i tak większość, jeżeli nie wszyscy, zbierają po prostu te zdjęcia na pamięci dysku. Kto robi teraz namacalne albumy, jak za dawnych czasów?!

Następnym razem w Chorwacji na pewno porobię zdjęcia pod wodą, ale będę się pilnować, żeby nie tracić za wiele czasu, zamiast zwyczajnie pływać i się cieszyć tym co widzę :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.10.2011 13:09

Bardzo fajna babska relacja ,pozdrawiam serdecznie!
Ja jeszcze raz w roku wywołuję 200 zdjęć ,taki mam zwyczaj 8), fajnie tak po latach obejrzeć album z wakacji lub innych ważnych chwil w życiu :) ,na kompie to nie to samo.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Istria i wyspa Cres w tydzień - NoMenTripToCro :) - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone