Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Istria i wyspa Cres w tydzień - NoMenTripToCro :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.10.2011 09:07

animitu napisał(a):
darek1 napisał(a):Cóż to za urocza osoba pobiera morskie kąpiele. Czegóż ta osoba szuka w wodzie w ekwipunku nurka :D . Pozdrawiam tą osobę serdecznie.


Daga się wygina z płetwą i szuka martwych jeżowców. No nie ładnie, tak zmieniać nagle obiekt zainteresowania, nie ładnie. Mery będzie niepocieszona!!! Miałam właśnie coś zaaranżować między wami, jakieś spotkanie, korepetycje ze skoków na klifie w Gdyni, ech... a tu taki klops :roll:


Darek1 nie pierwszy raz zdradził obiekt zainteresowania :lol: Ten typ tak ma :wink: :wink:
animitu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) animitu » 21.10.2011 10:31

maslinka napisał(a):Animitu, dzięki za świetną relację!

animitu napisał(a):Narty czy nurkowanie w Chorwacji? oto jest pytanie....

Znam ten ból :D
Ale da się połączyć jedno i drugie, chociaż oczywiście zależy to od możliwości urlopowych, no i od tego, ile w portfelu trochę też :wink: Wyszedł Wam wyjazd całkiem ekonomiczny, kolejny tydzień nie podniósłby znacznie kosztów wyjazdu, ale wiadomo, że nie zawsze się da...

Ja już nie umiem sobie wyobrazić zimy bez porządnego szusowania. Mógłby już spaść śnieg :P


i spadł heheh
http://www.tvnmeteo.pl/informacje/swiat,27/gruby-snieg-w-chorwacji-drogi-stoja,14554,1,0.html
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 21.10.2011 12:17

animitu napisał(a):6. Jak już niemieccy emeryci krzywo na Ciebie patrzą, tzn. że czas ruszać w drogę (wieczorem przy regionalnym winie, czasem głos niesie nieświadomie... poznałyśmy tam starszych i młodszych europejczyków, z którymi gadałyśmy do 3 nad ranem, mogło to niektórym przeszkadzać, było nam głupio przyznaję, więc z lekką ulgą opuściłyśmy Medulin kierując się na Cres)

Cóż, gadanie do 3 w nocy z włączonym bumboxem to nie tylko niemieckim emerytom przeszkadzało :!:
Podejrzewam, że cała wyspa z dużą ulgą przywitała wasz wyjazd.

Życzę aby w kolejne wakacje niemieccy emeryci miło was wspominali. :wink:
animitu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) animitu » 21.10.2011 16:45

longtom napisał(a):
animitu napisał(a):6. Jak już niemieccy emeryci krzywo na Ciebie patrzą, tzn. że czas ruszać w drogę (wieczorem przy regionalnym winie, czasem głos niesie nieświadomie... poznałyśmy tam starszych i młodszych europejczyków, z którymi gadałyśmy do 3 nad ranem, mogło to niektórym przeszkadzać, było nam głupio przyznaję, więc z lekką ulgą opuściłyśmy Medulin kierując się na Cres)

Cóż, gadanie do 3 w nocy z włączonym bumboxem to nie tylko niemieckim emerytom przeszkadzało :!:
Podejrzewam, że cała wyspa z dużą ulgą przywitała wasz wyjazd.

Życzę aby w kolejne wakacje niemieccy emeryci miło was wspominali. :wink:


nie, no muszę sprostować :!: Wbrew pozorom, naprawdę jesteśmy bardzo kulturalne :D

Boombox używałyśmy tylko jeden dzień i to przy śniadaniu, 2 razy w sumie, ciuchuteńko, poza tym byłyśmy daleko od innych. Wieczorem nigdy. Zresztą po kłopocie z aku w ogóle boomboxa sobie odpuściłyśmy. A nasi sfrustrowani niemieccy sąsiedzi to mieli tylko pretensje o nocne rozmowy, które toczyły się zresztą w większym gronie miedzynarodowym, nawet niektórzy emeryci się do nas dołączyli. Przepraszaliśmy ze skruchą i byliśmy ciszej :)
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 21.10.2011 16:53

animitu napisał(a):Przepraszaliśmy ze skruchą i byliśmy ciszej :)


To się uspokoiłem :!: :D

Życzę kolejnych udanych wakacji pod namiotem :wink:
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 21.10.2011 20:01

Jeeejj :)
Super relacja! :)
Pozdrawiam!
animitu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) animitu » 21.10.2011 20:11

mutiaq napisał(a):Jeeejj :)
Super relacja! :)
Pozdrawiam!


:D też pozdrawiam
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 21.10.2011 21:27

Janusz Bajcer napisał(a):
animitu napisał(a):
darek1 napisał(a):Cóż to za urocza osoba pobiera morskie kąpiele. Czegóż ta osoba szuka w wodzie w ekwipunku nurka :D . Pozdrawiam tą osobę serdecznie.


Daga się wygina z płetwą i szuka martwych jeżowców. No nie ładnie, tak zmieniać nagle obiekt zainteresowania, nie ładnie. Mery będzie niepocieszona!!! Miałam właśnie coś zaaranżować między wami, jakieś spotkanie, korepetycje ze skoków na klifie w Gdyni, ech... a tu taki klops :roll:


Darek1 nie pierwszy raz zdradził obiekt zainteresowania :lol: Ten typ tak ma :wink: :wink:



Januszu zadziwiające jest w tym ile Ty o mnie wiesz :D :D :D . Mam nadzieję, że z dobrej strony. Pozdrawiam kolegę oraz koleżankę Jagę. Koleżanko Jaga jeśli nie przeszkadza to koleżance to możemy zaaranżować spotkanie w pięcioro :D . Dojdzie do towarzystwa jeszcze kolega Janusz. Czy możemy liczyć na koleżanki akceptację.
animitu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) animitu » 21.10.2011 23:43

darek1 napisał(a): Czy możemy liczyć na koleżanki akceptację.


Po namyśle, stwierdzam, że muszę się jeszcze zastanowić, a jak już się zastanowię, dam znać od razu, choć może nie tak od razu, ale będę się zastanawiać w każdym razie... :twisted:
dorota19
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota19 » 24.10.2011 10:23

Tak przyjemnie się czyta, że zapomniałam o robocie :wink:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 24.10.2011 18:24

dorota19 napisał(a):Tak przyjemnie się czyta, że zapomniałam o robocie :wink:



My też z kolegą Januszem B. czytamy, że zapominamy o żonach i dzieciach :D :wink:
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 24.10.2011 19:40

Fajnie się czytało relację ,a co do ceny to spoko nam na 2 tygodnie wyszło mniej niż 1500PLN z dwójką dzieci i zapewniam ze nie biedowaliśmy.Pozdrav :)
animitu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) animitu » 24.10.2011 19:53

czekor68 napisał(a):Fajnie się czytało relację ,a co do ceny to spoko nam na 2 tygodnie wyszło mniej niż 1500PLN z dwójką dzieci i zapewniam ze nie biedowaliśmy.Pozdrav :)


1500zł wam wyszło na osobę za 2 tyg? czyli x4? dobrze rozumiem?

u nas powiedzmy ok 500zł poszło na paliwo i opłaty autostradowo-promowe
oraz ok 400zł za tydzień kempingów a reszta to wydatki na miejscu
wszystko na osobę czyli w sumie x3
animitu
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 05.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) animitu » 24.10.2011 20:16

dorota19 napisał(a):Tak przyjemnie się czyta, że zapomniałam o robocie :wink:


cieszę się, choć wiem ile mi brakuje do ideału, chociażby ta parszywa data na zdjęciach :? poza tym tymi naszymi starymi canonami to zdjęcia nie są takie soczyste jak w innych relacjach, np koromacna na fotkach roxi jest tak piękna, prawie tak jak na żywo :D

w ogóle czytam sobie teraz inne relacje, i widzę ile rzeczy przegapiłam, ale przed wyjazdem nie miałam dużo czasu, a poza tym to forum jest tak ogromne, że czasem nie wiedziałam co czytać, gdzie kliknąć 8O
Koziorożec
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koziorożec » 25.10.2011 07:53

Jaga ! Nie przejmuj się jakością zdjęć. Są bardzo ładne i są tylko dodatkiem do treści pisanej. A relację czytałem na bieżąco z dużą przyjemnością. Czytające inne relacje można wywnioskować, że często zdjęcia są robione profesjonalnym sprzętem za grube tysiące, przy użyciu różnych filtrów i innych bajerów, o których przeciętny fotoamator nie ma "zielonego" pojęcia. Odnośnie daty na zdjęciach to wcale nie razi i moim zdaniem jest przydatne. Ja dwa lata temu nabyłem aparat kompaktowy µ TOUGH-8010 Olympusa. Bardzo fajna maszynka. Największą jego zaletą jest możliwość robienia zdjęć pod wodą do 10 m bez dodatkowej obudowy. Ale zawiodłem się brakiem możliwości umieszczenia daty na zdjęciach. Uważam, że aparat tak uznanej marki za prawie 1500 PLN powinien mieć tą opcję do wyboru.

Serdecznie pozdrawiam !!!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Istria i wyspa Cres w tydzień - NoMenTripToCro :) - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone