sito_zabrze napisał(a):Senior napisał(a):agulus napisał(a):Ceny mleka czy jakiej niewiele drożej Ale owoce znacznie Nekarynki obecnie u nas po 3.5 lub 3 a tam po 8.4
... a ile kosztują jajka .. bo lubię dużo jaj ? cooooooo ? bo jak drogie to nie jadę.
Jajka są droższe niż u nas. Tak jak cały drób
Ale zawsze można zabrać ze sobą kurę i wiaderko pszenicy![]()
Mój młody lubi mleko ale nie zabieramy ze sobą krowy albo kozy![]()
P.S. owoce są droższe niz u nas ale zdecydowanie lepszej jakości
Jajko wychodzi 0.78 zł.
Nie wiem tylko czy to Premium


.png)
.png)
.png)