Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

I Foto-cro.pl-ener w Sandomingo

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.08.2008 15:10

Leszek Skupin napisał(a):Widzę, że zainteresowanie plenerami jest bliskie zeru, więc ... czas odkleić wątek ;)

Pozdrav :papa:

Lesiu,
bo to wieczorek zapoznawczy był i to bardziej ze śliwowicą niż z fotografią ;-) :-) ;-)
A co do normalnego plenerku - to wiesz jak jest już o tym rozmawialiśmy i pewnie niedługo do tematu powrócimy ;-)
Pozdrav i witaj po wakacjach :papa:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 19.08.2008 15:34

Ano witojcież, witojcież po wakacjach już ;), ale zdjęcia już w przygotowaniu... kilka się wybierze... to i relację się skleci. Jak na razie to obrodziło relacjami w tym roku, że ho ho ho :D I dobrze ;)

Pozdrav :papa:
Tekla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 448
Dołączył(a): 30.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tekla » 19.08.2008 19:17

Nie żebym się wpieprz..... w temacie, w którym laikiem jestem, ale zaznaczam Leszku, że się interesuję więc - zainteresowanie + 1. :lol:
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 20.08.2008 15:25

+2, ja czekam na ciąg dalszy jakiś ;)
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 20.08.2008 23:35

ja też czekam cierpliwie :-)
moscatel
Croentuzjasta
Posty: 231
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) moscatel » 21.08.2008 08:20

A to się trzeba wpisać, żeby okazać zainteresowanie? :) Myślałam, że wystarczy ilość wyświetleń wątku na liczniku.
Zatem wpisuję się i ja :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.08.2008 08:40

Lesiu - widzisz jakie mamy audytorium :-) :-) :-)
Trzeba pomyśleć tak na serio o jesiennym plenerku.
Miejsce już mamy tylko termin trzeba zgrać ;-)
Pozdrav
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107705
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2008 08:54

Piotrek_B napisał(a):Miejsce już mamy tylko termin trzeba zgrać ;-)
Pozdrav


Przypuszczam, że to miejsce - to Firlej , a termin też znany :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.08.2008 09:24

Janusz Bajcer napisał(a):....Przypuszczam, że to miejsce - to Firlej , a termin też znany :lol:

A nie ;-)
Plenerek to zupełnie "insza inszość" :-)
Wstępne ustalenia mówią o październiku ale w....Bieszczadach ;-)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 21.08.2008 11:20

Piotruś skoro już wróciłeś do rzeczywistości to może ogłosisz co i jak :?: :lol: Myślę, że czas już przyszedł... no chyba, że się mylę :roll:

Bo na razie można zaśpiewać było nas trzech na początku teraz zawsze i na ...... 8O

Trza coś ruszyć w temacie żeby wszystkim chętnym termin spasił ;) znaczy się, żeby chcący mogli sobie poustawiać inne sprawy tak, żeby nie kolidowały z terminem II Foto-cro.pl-eneru ;)

Optowałbym za początkiem października lub połową żeby nie było zbyt blisko terminu zlotowego ;)

Pozdrav :papa:
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 22.08.2008 15:19

Kurczę, ja bym chętnie... ale z maleństwem się raczej nie będe ruszać tak daleko...
do trzech razy sztuka i może III Foto cro.pl-ener uda mi się zaliczyć?

a jakiś ciąg dalszy bedzie.....????
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.08.2008 15:51

Wyczuć trudno :? czy będzie jakiś ciąg dalszy... ja się już "wypstrykałem" ze zdjęć, które tam pstrykałem :lol: może Rafal trzyma coś jeszcze "za pazuchą" siakiegoś ASA :P

Pozdrav :papa:
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 22.08.2008 19:25

Parę fotek nie-plenerkowych (już wklejanych na cro :wink: ) ale... z grubsza w temacie i powiedzmy... tytułem przypomnienia :wink:

Ponieważ Leszek pisał coś wcześniej o ASACH to podaję, że wszystkie poniższe to ASA 200 :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


PZDR
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 22.08.2008 21:31

Ja tylko powzdycham z nadzieją w sercu, że kiedyś choć jedno takie zdjęcie zrobię.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.08.2008 21:48

Leszek Skupin napisał(a):Piotruś skoro już wróciłeś do rzeczywistości to może ogłosisz co i jak :?: :lol: Myślę, że czas już przyszedł... no chyba, że się mylę :roll:

Trza coś ruszyć w temacie żeby wszystkim chętnym termin spasił ;) znaczy się, żeby chcący mogli sobie poustawiać inne sprawy tak, żeby nie kolidowały z terminem II Foto-cro.pl-eneru ;)

W sumie termin jeszcze odległy ale cuś by powoli poustawiał :wink:

:arrow: po pierwsze, primo:
miejsce: Bieszczady, Dołżyca k. Cisnej

:arrow: po drugie, primo:
termin: tak jak wstępnie rozmawialiśmy z Rafałem - albo wystartować w weekend z 3.10 na 4.10 albo z 10.10 na 11.10
lokal: chwilowo tajemnica państwowa 8) bo co będziemy się umawiali co do miejsca jak nie wiemy ile osób będzie i czy w tym terminie to o czym myślimy jest wolne

:arrow: po trzecie, primo:
osoby chętne: Leszek, Rafał, Ja i kto następny :?: - otwieramy listę - sie Państwo wpisują :lol:

Pozdrav :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja

cron
I Foto-cro.pl-ener w Sandomingo - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone