Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar - Ivan Dolac 2016 (relacja video)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomassi07
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 24.06.2015
Hvar - Ivan Dolac 2016 (relacja video)

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomassi07 » 16.12.2016 11:36

Witam Wszystkich, którzy tutaj zajrzą :D

W ramach podziękowań za wiedzę i inspiracje zaczerpnięte z forum i relacji chciałbym się podzielić wspomnieniami z tegorocznych wakacji na Hvarze. Pisać nie za bardzo umiem, więc postanowiłem "ulepić" coś z filmików, które nagrywaliśmy zwiedzając wyspę.

W tym miejscu specjalne podziękowania chciałbym przekazać: minimartini, CROberto, Mikromir, loverosa, nosekdomin, Krzychooo, Rafał78, longtom, jackuc, Roxi i maslinka.


Termin: 11-25.07.2016
Miejsce: Hvar - Ivan Dolac

Chętnych zapraszam do obejrzenia :D

Czy mogę prosić moderatora o dodanie filmu? (youtube.com/watch?v=iLTUB_VAjLY)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.12.2016 11:45

tomassi07
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomassi07 » 16.12.2016 11:48

Dziękuję za szybką akcję :D
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 16.12.2016 14:37

Noooo! Super! Łezka mi się oku zakręciła w momencie ujęć z trasy w Pitve. Tyle razy się tamtędy jechało, że achhhhh.... :)
Nieźle Młoda w wodzie szaleje. ;)

tomassi07 napisał(a):W tym miejscu specjalne podziękowania chciałbym przekazać: minimartini, CROberto, Mikromir, loverosa, nosekdomin, Krzychooo, Rafał78, longtom, jackuc, Roxi i maslinka.


:)
iwona3001
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 20.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwona3001 » 16.12.2016 14:42

Jest Hvar - jestem i ja :D :D :D
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 16.12.2016 17:18

Super film, miło pooglądać, a czasem i nawet posłuchać Hvaru :)
tomassi07
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomassi07 » 18.12.2016 14:46

Roxi napisał(a):Noooo! Super! Łezka mi się oku zakręciła w momencie ujęć z trasy w Pitve. Tyle razy się tamtędy jechało, że achhhhh.... :)
Nieźle Młoda w wodzie szaleje. ;)

tomassi07 napisał(a):W tym miejscu specjalne podziękowania chciałbym przekazać: minimartini, CROberto, Mikromir, loverosa, nosekdomin, Krzychooo, Rafał78, longtom, jackuc, Roxi i maslinka.


:)


Dzięki Roxi, zawsze podziwiam Wasze podwodne wyprawy. Będąc kilka razy na Lucisce spotylałem ponton, z którego zawsze nurkujecie.

iwona3001 napisał(a):Jest Hvar - jestem i ja :D :D :D


Cześć :D

CROnikiCROpka napisał(a):Super film, miło pooglądać, a czasem i nawet posłuchać Hvaru :)


Dźwięk nie jest jakoś super dobrany, bo musiałem zrobić specjalną wersję na youtuba ;) Wersja do użytku prywatnego brzmi trochę lepiej :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 19.12.2016 17:22

A ja jeszcze tam nie byłem więc też chętnie popatrzyłem.
Będzie coś jeszcze?
tomassi07
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomassi07 » 21.12.2016 16:29

Vjetar napisał(a):A ja jeszcze tam nie byłem więc też chętnie popatrzyłem.
Będzie coś jeszcze?


Tak jak wspomniałem w pierwszym pości, nie mam talentu do pisania ;). Myślę, że film oddaje całe sedno, a zdjęcia byłyby tylko jego powieleniem. Co do szczegółów lub opinii o apartmanie, chętnie odpowiem na pytania jeżeli ktoś ma plan tam się zatrzymać :) (chyba nie muszę podawać nazwy, bo każdy widzi na filmie, o którą miejscówkę chodzi)
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 28.12.2016 23:09

Dzięki za filmik :)
Poprawił mi humor :D

Pozdrawiam :papa:
osjann
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 05.01.2017 10:17

Super filmik :) a ja nadal się zastanawiam czy na Hvar z Drvenika czy ze Splitu ;) Tu widzę wygrała opcja Drvenik :)
tomassi07
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomassi07 » 09.01.2017 19:36

osjann napisał(a):Super filmik :) a ja nadal się zastanawiam czy na Hvar z Drvenika czy ze Splitu ;) Tu widzę wygrała opcja Drvenik :)


W naszym przypadku nie było innej opcji. W 2015 spędziliśmy 10 dni w Drveniku i chcieliśmy go znowu chociaż na chwilę odwiedzić. Wtedy też zrobiliśmy jednodniową wycieczkę po Hvarze i od razu wiedzieliśmy, że wakacje 2016 będą w całości na wyspie. Poza sentymentem również ze względów praktycznych opcja Drvenika zdecydowanie u mnie wygrywa:

1) Prom dużo tańszy i tutaj kwestia krótszej drogi do Splitu nie wygra.
2) Prom z Drvenika płynie ok. 45 min a to i tak zbyt długo dla naszej córki ;)
3) W Drveniku przyjeżdżasz i ustawiasz się w kolejce, jak nie zdążysz na pierwszy prom, to następny będzie za 30 min, a w międzyczasie można już stać w Jadranie :). W Splicie prom co 4h.

Minusem może być dla niektórych droga z Sucuraja do "centrum" wyspy, ale akurat ja lubię jeździć zwłaszcza takimi drogami więc to w sumie też plus :)
Ostatnio edytowano 03.02.2019 14:39 przez tomassi07, łącznie edytowano 1 raz
Kunii
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 23.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kunii » 11.01.2017 00:46

Teraz też mi się marzy taki filmik :hearts: :hearts:
Tylko jak tu robić jednocześnie zdjęcia i filmy... :evil: Muszę narzeczonego przekonać do nagrywania jakoś :mrgreen:
tomassi07
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomassi07 » 11.01.2017 20:28

Cześć Kunii, polecam taki filmik, bardzo fajna pamiątka i szybki sposób na przypomnienie sobie wakacji :) Jeżeli mogę doradzić, nagrywanie nie wymagało dużego wysiłku w naszym przypadku. Po prostu w miejscach, w których robiliśmy zdjęcia staraliśmy się uruchamiać na chwilę funkcję nagrywania. Często też wrzucałem tel. z włączoną kamerką w uchwyt w samochodzie żeby nagrać drogę. Cały film poza ujęciami pod wodą (prosta kamerka sportowa za 300 zł) skleciłem z filmików z mojego i żony telefonu. Później tylko trzeba poświęcić trochę czasu jesiennymi wieczorami, żeby coś z tego "wyrzeźbić".
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 11.01.2017 22:51

Super film,ciekawe w jakim programie zmontowany? :)
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Hvar - Ivan Dolac 2016 (relacja video)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone