Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Hvar - Ivan Dolac 2016 (relacja video)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomassi07
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomassi07 » 23.01.2017 12:38

Jest kilka darmowych programów do montowania filmów, można też zrobić to w darmowym programie windowsowym (Windows Movie Maker). Jak coś to mogę podesłać linka, bo tutaj chyba nie mogę wstawić.
osjann
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 23.01.2017 19:28

tomassi07 napisał(a):
osjann napisał(a):Super filmik :) a ja nadal się zastanawiam czy na Hvar z Drvenika czy ze Splitu ;) Tu widzę wygrała opcja Drvenik :)

W naszym przypadku nie było innej opcji. W 2015 spędziliśmy 10 dni w Drveniku i chcieliśmy go znowu chociaż na chwilę odwiedzić. Wtedy też zrobiliśmy jednodniową wycieczkę po Hvarze i od razu wiedzieliśmy, że wakacje 2016 będą w całości na wyspie. Poza sentymentem również ze względów praktycznych opcja Drvenika zdecydowanie u mnie wygrywa:

1) Prom dużo tańszy i tutaj kwestia krótszej drogi do Splitu nie wygra.
2) Prom z Drvenika płynie ok. 45 min a to i tak zbyt długo dla naszej córki ;)
3) W Drveniku przyjeżdżasz i ustawiasz się w kolejce, jak nie zdążysz na pierwszy prom, to następny będzie za 30 min, a w międzyczasie można już stać w Jadranie :). W Splicie prom co 4h.

Minusem może być dla niektórych droga z Sucuraja do "centrum" wyspy, ale akurat ja lubię jeździć zwłaszcza takimi drogami więc to w sumie też plus :)

20160711_135351.jpg

20160711_135203.jpg

Ja mam tak samo, tylko, że w 2016 byliśmy z dziewczyną w Podaca i popłyneliśmy promem do Sucuraja na jeden dzień i od razu stwierdziliśmy, że za rok musi być Hvar. :) Wypadło na Ivan Dolac :)
tomassi07
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomassi07 » 23.01.2017 22:35

W jakim okresie byliście w Podacy? Czy mógłbyś napisać jak oceniasz pobyt w tej miejscowości, chodzi mi głównie o plaże miejskie i zaludnienie w sezonie. Szukam jakiejś miejscowości na Rivierze na wakacje z 15 miesięcznym dzieckiem i zależy mi na w miarę spokojnej plaży blisko apartamentów. Drvenik był super miejscówką wieczorowo-noclegowo-wypadową na pierwszy raz w Cro, ale plaża to tragedia, ludź na ludziu, a jakieś dalsze wypady na plażę z takim maluchem nie bardzo nam się widzą.
osjann
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 23.01.2017 23:41

tomassi07 napisał(a):W jakim okresie byliście w Podacy? Czy mógłbyś napisać jak oceniasz pobyt w tej miejscowości, chodzi mi głównie o plaże miejskie i zaludnienie w sezonie. Szukam jakiejś miejscowości na Rivierze na wakacje z 15 miesięcznym dzieckiem i zależy mi na w miarę spokojnej plaży blisko apartamentów. Drvenik był super miejscówką wieczorowo-noclegowo-wypadową na pierwszy raz w Cro, ale plaża to tragedia, ludź na ludziu, a jakieś dalsze wypady na plażę z takim maluchem nie bardzo nam się widzą.

Podaca to właściwie miejscowość jak wiele innych. Byliśmy w sierpniu ( 2 tydzień sierpnia) Są dwie plaże niestety Podaca jest tak specyficznie podzielona, że nie możesz przejść z jednej plaży na drugą wzdłuż morza. Plaże są w porównaniu np. do Baska Voda mniejsze, ale miejsca zawsze dużo było.
Ogólnie miasteczko ma fajny klimat, można na spacer przejść się do starej Podaca (asfaltową drogą) -mega widoki.

Na pewno jest większy spokój i chillout niż w większych miejscowościach.

Więcej informacji znajdziesz w wątkach Vonplesa np. tu podaca-2016-t49803.html
tomassi07
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomassi07 » 24.01.2017 11:54

Dzięki za link.
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 31.03.2017 14:26

Filmik bardzo fajny :D Aż się chce tam teraz być :D
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 01.04.2017 22:56

:D uwielbiam Hvar, a i również Ivan Dolac, fajny filmik.

p.s. byliśmy kilka razy na Hvarze, opcję Drvenik - Sucuraj jak najbardziej polecam :D
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Hvar - Ivan Dolac 2016 (relacja video) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019