Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar - Ivan Dolac 2016 (relacja video)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomassi07
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomassi07 » 23.01.2017 11:38

Jest kilka darmowych programów do montowania filmów, można też zrobić to w darmowym programie windowsowym (Windows Movie Maker). Jak coś to mogę podesłać linka, bo tutaj chyba nie mogę wstawić.
osjann
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 23.01.2017 18:28

tomassi07 napisał(a):
osjann napisał(a):Super filmik :) a ja nadal się zastanawiam czy na Hvar z Drvenika czy ze Splitu ;) Tu widzę wygrała opcja Drvenik :)


W naszym przypadku nie było innej opcji. W 2015 spędziliśmy 10 dni w Drveniku i chcieliśmy go znowu chociaż na chwilę odwiedzić. Wtedy też zrobiliśmy jednodniową wycieczkę po Hvarze i od razu wiedzieliśmy, że wakacje 2016 będą w całości na wyspie. Poza sentymentem również ze względów praktycznych opcja Drvenika zdecydowanie u mnie wygrywa:

1) Prom dużo tańszy i tutaj kwestia krótszej drogi do Splitu nie wygra.
2) Prom z Drvenika płynie ok. 45 min a to i tak zbyt długo dla naszej córki ;)
3) W Drveniku przyjeżdżasz i ustawiasz się w kolejce, jak nie zdążysz na pierwszy prom, to następny będzie za 30 min, a w międzyczasie można już stać w Jadranie :). W Splicie prom co 4h.

Minusem może być dla niektórych droga z Sucuraja do "centrum" wyspy, ale akurat ja lubię jeździć zwłaszcza takimi drogami więc to w sumie też plus :)

20160711_135351.jpg


20160711_135203.jpg



Ja mam tak samo, tylko, że w 2016 byliśmy z dziewczyną w Podaca i popłyneliśmy promem do Sucuraja na jeden dzień i od razu stwierdziliśmy, że za rok musi być Hvar. :) Wypadło na Ivan Dolac :)
tomassi07
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomassi07 » 23.01.2017 21:35

W jakim okresie byliście w Podacy? Czy mógłbyś napisać jak oceniasz pobyt w tej miejscowości, chodzi mi głównie o plaże miejskie i zaludnienie w sezonie. Szukam jakiejś miejscowości na Rivierze na wakacje z 15 miesięcznym dzieckiem i zależy mi na w miarę spokojnej plaży blisko apartamentów. Drvenik był super miejscówką wieczorowo-noclegowo-wypadową na pierwszy raz w Cro, ale plaża to tragedia, ludź na ludziu, a jakieś dalsze wypady na plażę z takim maluchem nie bardzo nam się widzą.
osjann
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 23.01.2017 22:41

tomassi07 napisał(a):W jakim okresie byliście w Podacy? Czy mógłbyś napisać jak oceniasz pobyt w tej miejscowości, chodzi mi głównie o plaże miejskie i zaludnienie w sezonie. Szukam jakiejś miejscowości na Rivierze na wakacje z 15 miesięcznym dzieckiem i zależy mi na w miarę spokojnej plaży blisko apartamentów. Drvenik był super miejscówką wieczorowo-noclegowo-wypadową na pierwszy raz w Cro, ale plaża to tragedia, ludź na ludziu, a jakieś dalsze wypady na plażę z takim maluchem nie bardzo nam się widzą.



Podaca to właściwie miejscowość jak wiele innych. Byliśmy w sierpniu ( 2 tydzień sierpnia) Są dwie plaże niestety Podaca jest tak specyficznie podzielona, że nie możesz przejść z jednej plaży na drugą wzdłuż morza. Plaże są w porównaniu np. do Baska Voda mniejsze, ale miejsca zawsze dużo było.
Ogólnie miasteczko ma fajny klimat, można na spacer przejść się do starej Podaca (asfaltową drogą) -mega widoki.

Na pewno jest większy spokój i chillout niż w większych miejscowościach.

Więcej informacji znajdziesz w wątkach Vonplesa np. tu podaca-2016-t49803.html
tomassi07
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomassi07 » 24.01.2017 10:54

Dzięki za link.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 31.03.2017 13:26

Filmik bardzo fajny :D Aż się chce tam teraz być :D
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 01.04.2017 21:56

:D uwielbiam Hvar, a i również Ivan Dolac, fajny filmik.


p.s. byliśmy kilka razy na Hvarze, opcję Drvenik - Sucuraj jak najbardziej polecam :D
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Hvar - Ivan Dolac 2016 (relacja video) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone