Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hotel Uvala Scott, Kraljevica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 21.08.2009 09:33

A czy byliście i widzieliście tam może kamping OSTRO ?
Napiszcie jak on wygląda, jaka jest tam plaża itp.
Pozdrawiam
Sławek
mirek109
Cromaniak
Posty: 652
Dołączył(a): 27.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 23.08.2009 19:21

emi13214 napisał(a):Czy ktoś był w tym hotelu? J


Zaznaczam że nie byłem ale znalazłem kilka opinii tutaj: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
manitugg
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 30.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) manitugg » 26.08.2018 09:51

Szczerze nie polecam Hotel 2 gwiazdkowy bardzo stary skromny i zaniedbany .
Z daleka wyglada jak ruiny po wybuchu atomowym (białe ściany i ciemne okiennice)
Na zewnątrz po pierwsze smierdzi po prostu szambem ale to zauwazyłem także w Crikvenicy (najbrzydsze chowackie miasto jakie widziałem), problemy z parkingiem mało miejsc i źle rozplanowany tzn ślepy nieraz trzeba wycofywać 150 m
Budynki w bardzo złym standardzie ;/ część ze względu na ukształtowanie terenu to po prostu piwnice , sufity to pomalowany beton taki jak pod mostem ,pleśń przy oknach i robctwo na wejściu stare pogięte rury ciepłownicze
W ośrodku pełno betonu Tito Tito samo Tito jak i w całej Crikvenicy
Praktycznie brak plaży
Ale jedzenie ujdzie
kawa62
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 27.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa62 » 02.09.2018 19:58

Ostatecznie tam nie pojechałem, byłem w Malinskiej w kompleksie Haludovo. Hotel - ruina z powybijanymu szybami, ale domkl chociaż stare, cakiem dobre. Polecam chociażby za lokalizację. Sama miejscowość przyjemna.Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.09.2018 20:01

kawa62 napisał(a):Ostatecznie tam nie pojechałem, byłem w Malinskiej w kompleksie Haludovo. Hotel - ruina z powybijanymu szybami, ale domkl chociaż stare, cakiem dobre. Polecam chociażby za lokalizację. Sama miejscowość przyjemna.Pozdrawiam



Odpowiedź po 9 latach !
Jestem pod wrażeniem :)
manitugg
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 30.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) manitugg » 04.09.2018 19:58

Cóż Cie tak dziwi ?
Widzisz aktualniejszy temat dotyczący tego hotelu ?
Ja w nim (o zgrozo) byłem w tym roku, więc opinię napisałem teraz a nie 9 lat temu.
Po co tworzyć nowy temat ? Proste. Pojmujesz ?
Co miał wnieść w temat twój post ?
kawa62
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 27.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa62 » 04.09.2018 21:52

To chyba było do mnie, ale Ja napisałem w odpowiedzi na Twój - Manitugg post sprzed kilku dni.
post.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Hotel Uvala Scott, Kraljevica - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone