Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Hotel Uvala Scott, Kraljevica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kawa
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 21.08.2009 10:33

A czy byliście i widzieliście tam może kamping OSTRO ?
Napiszcie jak on wygląda, jaka jest tam plaża itp.
Pozdrawiam
Sławek
mirek109
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirek109 » 23.08.2009 20:21

emi13214 napisał(a):Czy ktoś był w tym hotelu? J

Zaznaczam że nie byłem ale znalazłem kilka opinii tutaj: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
manitugg
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) manitugg » 26.08.2018 10:51

Szczerze nie polecam Hotel 2 gwiazdkowy bardzo stary skromny i zaniedbany .
Z daleka wyglada jak ruiny po wybuchu atomowym (białe ściany i ciemne okiennice)
Na zewnątrz po pierwsze smierdzi po prostu szambem ale to zauwazyłem także w Crikvenicy (najbrzydsze chowackie miasto jakie widziałem), problemy z parkingiem mało miejsc i źle rozplanowany tzn ślepy nieraz trzeba wycofywać 150 m
Budynki w bardzo złym standardzie ;/ część ze względu na ukształtowanie terenu to po prostu piwnice , sufity to pomalowany beton taki jak pod mostem ,pleśń przy oknach i robctwo na wejściu stare pogięte rury ciepłownicze
W ośrodku pełno betonu Tito Tito samo Tito jak i w całej Crikvenicy
Praktycznie brak plaży
Ale jedzenie ujdzie
kawa62
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa62 » 02.09.2018 20:58

Ostatecznie tam nie pojechałem, byłem w Malinskiej w kompleksie Haludovo. Hotel - ruina z powybijanymu szybami, ale domkl chociaż stare, cakiem dobre. Polecam chociażby za lokalizację. Sama miejscowość przyjemna.Pozdrawiam
bigredone
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigredone » 02.09.2018 21:01

kawa62 napisał(a):Ostatecznie tam nie pojechałem, byłem w Malinskiej w kompleksie Haludovo. Hotel - ruina z powybijanymu szybami, ale domkl chociaż stare, cakiem dobre. Polecam chociażby za lokalizację. Sama miejscowość przyjemna.Pozdrawiam

Odpowiedź po 9 latach !
Jestem pod wrażeniem :)
manitugg
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) manitugg » 04.09.2018 20:58

Cóż Cie tak dziwi ?
Widzisz aktualniejszy temat dotyczący tego hotelu ?
Ja w nim (o zgrozo) byłem w tym roku, więc opinię napisałem teraz a nie 9 lat temu.
Po co tworzyć nowy temat ? Proste. Pojmujesz ?
Co miał wnieść w temat twój post ?
kawa62
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa62 » 04.09.2018 22:52

To chyba było do mnie, ale Ja napisałem w odpowiedzi na Twój - Manitugg post sprzed kilku dni.
post.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Hotel Uvala Scott, Kraljevica - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019