Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Holiday Village Zaton

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ROCHEN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 168
Dołączył(a): 28.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ROCHEN » 09.02.2008 11:40

Janusz Bajcer napisał(a):
ROCHEN napisał(a):PS. Być może byliśmy tam w tym samym czasie :?: :?: :?: Pozdrowienia :papa: :papa: :papa:


Mój pierwszy 14 dniowy pobyt na kempingu w Zatonie to 2001 rok na przełomie lipca/sierpnia , był to pierwszy wyjazd do Dalmacji po trzech wcześniejszy pobytach na Istrii - nie było wtedy jeszcze basenu i komleksu boisk.
Następny pobyt (ok. 10 dni) był w drugiej połowie lipca 2004 roku po ucieczce z zimnej wyspy Krk - Zaton powitał nas ciepłem, basenem i jak zwykle 'śpiewem" cykad.
Podczas tego popytu złapałem trzy belony, z których jedna jest wraz ze mną w awatarku :lol:

Ps. Oczywiście, że namiot to ostateczność na przedłużenie pobytu, a te mobilne kuče są OK.
No i kemping Vilage Zaton to największy i najlepszy kemping w całej Dalmacji :lol:


Janusz jednak minęliśmy się, ja byłem tam 1-szy raz we wrzesniu 2004
a dokładnie kiedy opisałem w poscie z 7 lutego.
Pozdrowiwenia :papa: :hut: :papa: :hut:
soniatomek
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 31.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) soniatomek » 10.02.2008 19:22

Ja znowu o tej kasie,chcialam zapytac czy pana zdaniem 1000euro na dwa tygodnie przy czesciowym wyzywieniu na miescie to wystarczy czy bedziemy biedowac :?: :?: :?:
soniatomek
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 31.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) soniatomek » 10.02.2008 19:27

Jeszcze jedno,zmienil nam sie termin na 14 czerwca jak tam wyglada z pogoda mamy szykowac jakies cieple ciuchy :?: :D
ROCHEN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 168
Dołączył(a): 28.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ROCHEN » 11.02.2008 12:55

Co do kasy to trudno mi naprawde coś powiedziec.To też zależy od tego ile dzieci i w jakim wieku. Mam tu na myśli koszty związane z atrakcjami.
Wydaje mi sie ,że te 1000Euro powinno wystarczyc :?: :?: :?:
Jeżeli chodzi o pogode to bywa różnie.W roku 2003 były w oierwszych 2-ch
tygodniach czerwca upały 35`C. Zimna raczej nie należy sie spodziewac.
Ja też jeżdze od paru lat w 1-ej połowie czerwca. W tym roku też jade
2-16 czerwca w okolice Zadaru. :papa: :papa: :papa:
soniatomek
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 31.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) soniatomek » 11.02.2008 17:14

Dziekuje bardzo za tak wyczerpujace odpowiedzi!!!!Teraz nie pozostalo nic wiecej jak tylko u zbroic sie w cierpliwosc i czekac do czerwca :D :D :D Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki :hut: :papa:
ROCHEN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 168
Dołączył(a): 28.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ROCHEN » 12.02.2008 11:47

soniatomek napisał(a):Dziekuje bardzo za tak wyczerpujace odpowiedzi!!!!Teraz nie pozostalo nic wiecej jak tylko u zbroic sie w cierpliwosc i czekac do czerwca :D :D :D Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki :hut: :papa:

Chciałbym jeszcze raz wrócić do tych 1000Euro. Napisałem, że chyba
starczy. Zeby mieć więcej pewności zróbcie taki mały kosztorys urlopu.
Widziałem ,że ktoś Wam wyznaczył trase do Zatonu wg. Michelin.
Wiedząc ile to kilometrow x2 w obie strony, znając zużycie paliwa
bedzxiecie wiedzieć ile wyniosą koszty paliwa.
2- do tego opłaty za autostrady
3- atrakcje dla dzieci typu łódki, rowery wodne itp.
4- koszty wyżywienia
po dodaniu tego będziecie wiedziec ile urlop będzie kosztował .
Poszukajcie to znajdziecie ,w zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link jest prawie wszystko.
Ceny niektórych atrakcji podam Wam póżniej (obecnie nawalił mi
DVD-Recorder i nie mam dostępu do nagrań jak wróci z naprawy obejrze te ceny które nagrałem) no ale czasu jest jeszcze
wiele do wyjazdu. :papa: :papa: :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.02.2008 13:00

Jeśli 1000 euro jest na sam pobyt po opłaceniu zakwaterowania, to powinno wystarczyć na 2 tygodnie , choć jedni mogą wydać mniej - a drudzy jeszcze więcej.
W wiosce Zaton są restauracje na promenadzie "handlowej" , aby stołować się na mieście, trzeba jechać do Zadaru.
Oprócz euro można brać złotówki (wymienialne w Chorwacji) oraz karty bankomatowe z pokryciem na koncie. :wink:

Po jednej sztuce ciepłej rzeczy trzeba zabrać, zresztą z kraju wyjedziecie jeszcze przy chłodnej pogodzie - czyli nie w krótkich spodenkach i w koszulkach na ramiączkach :lol: :papa:
soniatomek
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 31.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) soniatomek » 12.02.2008 21:37

1000 euro na zabawe +obiadki to powinno wystarczyć.Dzięki za opinie.
Czekam do czerwca i wypad na wczasy.POZDRAWIAM :papa: :hut: :sm:
Robiru
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robiru » 18.02.2008 21:53

Witaj/cie Soniatomek!

czytam wszystko z uwagą bo my również wybieramy sie na ten camp od 21.06! JA juz z doswiadczenia rezerwuje 14 dni bo ... niestety na fajnym kampie i w ciekawym miejscu 7 to za mało :(
My jednak juz 3 raz z rzedu jedziemy pod namiot.
pozdrawiam
Robiru
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robiru » 18.02.2008 21:56

teraz doczytałem ze zmieniliscie termin. :( :(
soniatomek
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 31.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) soniatomek » 19.02.2008 16:55

Witam.Tak zmienilismy termin ale pierwszy tydzien spedzimy w innym miejscu i w zatonie bedziemy 21 czerwca,niestety tydzien w tym fajnym osrodku musi nam wystarczyc!!! :) :) Chcialam zapytac o pogode czego mozemy sie spodziewac w tym terminie jakim jedziemy czyli 14.06-28.06 :?: :?:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.02.2008 21:55

Nigdy nie byłem w tym terminie w Chorwacji ,więc trudno powiedzieć jak jest w czerwcu/
W lutym nikt nie przewidzi pogody na czerwiec, ale na pewno nie będzie tak gorąco jak w lipcu/sierpniu (chyba że trafią się anomalia pogodowe i kilka dni będzie upalnych - lun na odwrót zimnych).
Woda w morzu też nie będzie ciepła jak we wrześniu po letnich miesiącach.
Chyba,że przełom maja/czerwca będzie wyjątkowo ciepły i woda w morzu zdąży się nagrzać na Wasz przyjazd. :wink: :lol:
Radzę zabrać coś przeciwdeszczowego i po jednej ciepłej rzeczy, bo wieczory mogą być jeszcze chłodne i wydacie majątek na rakiję :P :wink:
Gorzej z dziećmi, bo one tego rozgrzewacza nie mogą stosować :papa:

Ps. A można zapytać gdzie pobyt w pierwszym tygodniu :?:
soniatomek
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 31.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) soniatomek » 19.02.2008 23:23

Pierwszy tydzień walimy do Trogiru - apartam.VRANJICA BELVEDERE
Jak będzie trzeba to i rakija rozgrzeje.A dzieciaki czapka i szalik i też będzie ok.Ostatnio w Polsce maj i czerwiec są cieplejsze niż lipiec i sierpień.Mamy nadzieje że wystarczy nasza Polska na rozgrzewke.Bądzmy dobrej myśli co do pogody.
narazie :lol: :D :papa: :papa: :hut:
soniatomek
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 31.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) soniatomek » 19.02.2008 23:27

Witam. Skąd wyjeżdzacie.My jedziemy z Rybnika.Może spotkamy się na ośrodku i wypijemy jakiś mocniejszy trunek. :lol: :papa: :lool: :hut:
DO ( ROBIRU )
soniatomek
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 31.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) soniatomek » 21.02.2008 21:07

Robiru napisał(a):Witaj/cie Soniatomek!

czytam wszystko z uwagą bo my również wybieramy sie na ten camp od 21.06! JA juz z doswiadczenia rezerwuje 14 dni bo ... niestety na fajnym kampie i w ciekawym miejscu 7 to za mało :(
My jednak juz 3 raz z rzedu jedziemy pod namiot.
pozdrawiam


Skąd jedziecie? Może spotkamy się w ZATONIE i wypijemy coś mocniejszego?? :?: :lol: :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Holiday Village Zaton - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone