Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

grzecznościowy prezent dla gospodarzy

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Cesarica
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 19.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cesarica » 07.05.2012 12:34

alutka9 napisał(a):ps. w realu pojawilo sie ozujsko z okazji euro 2012 :wink:


8O gdzie???? pewnie tylko tam gdzie beda mecze :( a tak bym sie chetnie napila "swojego" piwa :D
alutka9
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 779
Dołączył(a): 27.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka9 » 07.05.2012 12:41

Cesarica napisał(a):
alutka9 napisał(a):ps. w realu pojawilo sie ozujsko z okazji euro 2012 :wink:


8O gdzie???? pewnie tylko tam gdzie beda mecze :( a tak bym sie chetnie napila "swojego" piwa :D

chyba w kazdym realu jest dostepne,na stronie reala mozesz sprawdzic w gazetce dla kibicow od 4-16 maja na przedostatniej stronie jest plan kilku rozgrywek na euro z flagami tych panstw i jako ostatni jest mecz Irlandia-Chorwacja i z tej okazji guiness i ozujsko :D polecam rowniez z meczu Hiszpania-Wlochy hiszpanskiego san miguela :wink:
Cesarica
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 19.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cesarica » 07.05.2012 13:22

alutka9 napisał(a):
Cesarica napisał(a):
alutka9 napisał(a):ps. w realu pojawilo sie ozujsko z okazji euro 2012 :wink:


8O gdzie???? pewnie tylko tam gdzie beda mecze :( a tak bym sie chetnie napila "swojego" piwa :D

chyba w kazdym realu jest dostepne,na stronie reala mozesz sprawdzic w gazetce dla kibicow od 4-16 maja na przedostatniej stronie jest plan kilku rozgrywek na euro z flagami tych panstw i jako ostatni jest mecz Irlandia-Chorwacja i z tej okazji guiness i ozujsko :D polecam rowniez z meczu Hiszpania-Wlochy hiszpanskiego san miguela :wink:


ojj, dziekuje :) szkoda ze nie mozna kupic wiecej chorwackich produktow w polsce :( zawsze musze zamawiac :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.05.2012 13:23

Wreszcie jakiś pożytek z tego Euro...


:wink:


A wracając do tematu - prezent grzecznościowy - toż to zwykły marketing ze strony właściciela a z naszej pewna forma wdzięczności, chęci nawiazania przyjaznej relacji...nie widzę w tym nic złego skoro obie strony są zadowolone.

Może starym zwyczajem bursztyn?
(coś z moich stron).
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.05.2012 14:04

woka napisał(a):
Bocian napisał(a): Wg mnie jakiś prezent dla gospodarzy to miła rzecz.

Dobrze,że napisałeś "wg mnie"
Bocian napisał(a):
Oczywiście dla gospodarzy których odwiedzamy po raz kolejny.

Po raz kolejny to jeszcze nie powód, ale "blisko i ciepło".
Wg mnie, jak zawiążą się zażyłe stosunki, przyjaźń- wówczas to już rutyna.

Widzisz, bo ja staram się przedstawiać swoje zdanie, ty , prawdy objawione.
Jakoś ja osobiście, to nie widzę cię w zażyłych stosunkach...
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 07.05.2012 14:53

Przepraszam, że tak może nie do końca w temacie, wybaczcie pytanie jeśli głupie - w Cro naprawdę nie mają ptasiego mleczka? Pytam poważnie, bez krztyny złośliwości. Faktycznie nigdy nie widziała, ale że nie za bardzo lubię to też się nie rozglądałam, a zaciekawiło mnie to :)
alutka9
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 779
Dołączył(a): 27.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka9 » 07.05.2012 16:31

Leon napisał(a):...Natomiast chorwaci wprost uwielbiaja sliwki w czokoladzie. FANTASTIKO TOTALIS. NA prawde.
Delicije sa u nas znane od 1981 roku. Naziwalo sie to Jaffa biscuit. Jadle to 4 lata jak bile w szkole sredniej co drugi dzien. Od wtedi nie nawidze ich.
Ptasie mleczko jest popularne w Chorwacji ale z powodu nazwi. Jednak malo ludzi spotkale ktory bili zachwiconi tak jak šliwkamy....
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 02.06.2012 20:37

W tym roku proponuję ubrać Chorwatów w biało-czerwone barwy! Obecnie duży wybór gadżetów w każdym markecie.

Jednego roku zostawiłem kapelusz z orzełkiem. Jeszcze po roku gospodyni chodziła w nim na plażę 8)
W tym roku kupiłem kubki z motywem Euro2012.
KrystekX
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 25.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrystekX » 03.06.2012 00:18

Ja się założyłem z właścicielem w Plitvicach że jeśli Chorwaci wejdą do ćwierćfinału euro to płace połowę umówionej stawki:) Poszedł na to:)
Hrvatski mačka
zbanowany
Posty: 86
Dołączył(a): 12.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hrvatski mačka » 13.06.2012 08:51

KrystekX napisał(a):Ja się założyłem z właścicielem w Plitvicach że jeśli Chorwaci wejdą do ćwierćfinału euro to płace połowę umówionej stawki:) Poszedł na to:)



no ale to ty miałeś mu zrobić jakiś prezent a nie on tobie....? :mrgreen:
Hrvatski mačka
zbanowany
Posty: 86
Dołączył(a): 12.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hrvatski mačka » 13.06.2012 08:55

syrop napisał(a):Wiśniówka Soplicy lub Cytrynówka Lubelska będzie w sam raz.


trafiłeś w mój gust i w gusta rodziny Chorwackiej do której jezdzimy od kilku lat,oni po prostu zachwycają się Cytrynówką Lubelską,na zbliżający się wyjazd jestem już w nią odpowiednio zaopatrzony :sm:
Iggy
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 04.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iggy » 14.06.2012 21:15

A mi zaświtało, że przecież "mój Chorwat" Thomas jest namiętnym kibicem i postanowiłem mu kupić coś z okazji Euro 2012.

I tu się pojawia problem: CO????

Oczywistym jest, że musi to-to mieć oficjalne logo Euro2012 i być oryginalne, a nie chińska podróba. Kupowaliście coś takiego własnie, czy to sobie, czy na prezent?

Ja się kompletnie nie orientuję, co jest na rynku z okazji Euro... Ani gdzie tego szukać...
-Katka-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 14.06.2012 21:51

Dużo gadżetów Euro2012 jest w Empiku

Ja kupiłam póki co w innym sklepie kubek,
Widzialam też tez szklanki do piwa, kufle

Pooglądaj tu http://www.euro2012gadzety.pl/
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 14.06.2012 22:56

Kupcie facetowi czapkę z rogami w barwach Polski, a babce perukę biało-czerwoną. Do tego Zgrzewkę piwa Lech z Poznania euro 2012
Iggy
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 04.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iggy » 15.06.2012 17:38

darek1 napisał(a):Kupcie facetowi czapkę z rogami w barwach Polski, a babce perukę biało-czerwoną. Do tego Zgrzewkę piwa Lech z Poznania euro 2012

Raczej żeby było neutralne narodowo, lub z chorwackim akcentem połączonym z logo Euro 2012 :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
grzecznościowy prezent dla gospodarzy - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone