.png)
Kurzy napisał(a):Hej
Co polecacie?;) macie jakies swoje typy? Wybieram się w sierpniu z kumplami i tak sobie pomyslalem, ze moze warto zainwestowac w jakas ciekawa gierce?;) przeciez ile mozna wieczorkami pic;)?
.png)
.png)
Marcin2131 napisał(a):Radziu1974 Twoja propozycja zostanie jutro wydrukowana i w najbliższy weekend rozegram ze znajomymi partyjkę przed wyjazdem do Cro
.png)
radziu1974 napisał(a):Marcin2131 napisał(a):Radziu1974 Twoja propozycja zostanie jutro wydrukowana i w najbliższy weekend rozegram ze znajomymi partyjkę przed wyjazdem do Cro
Mieszkamy blisko więc możemy się umówić na małą partyjkę
.png)
.png)
.png)
