Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

GRUZJA - sprintem przez krainę winem płynącą

W Gruzji znajduje się najgłębsza jaskinia na świecie. Jaskinia Wieriowkina w Górach Gagryjskich ma głębokość 2212 metrów. W tym państwie znajduje się także druga najgłębsza jaskinia na świecie – Jaskinia Krubera. Na terenie Gruzji znajduje się aż 786 lodowców. Gruzja uznawana jest za najstarszy region winiarski świata: winorośl na tych terenach uprawiano już 9 tysięcy lat temu. Najważniejsze tutejsze szczepy winogron to Rkatsiteli i Saperavi.
rafgrzeg
Croentuzjasta
Posty: 282
Dołączył(a): 20.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafgrzeg » 23.11.2016 14:27

@przepioor
Ja kupowałem bilet na stronie kolei gruzińskich http://www.railway.ge/. Bezproblemowa sprzedażna 40 dni przed podróżą.

Co ciekawe my jechaliśmy w klasie pierwszej i wagon był w 100% wypełniony i to w październiku. Więc w sezonie wydaje mi się wskazane korzystanie z kupna przez internet.
Wagon klasy pierwszej różnił się tym od klasy drugiej, że siedzenie można było rozłożyć prawie do pozycji leżącej + bardzo dużo miejsca na nogi. Do tego wifi (ale to w całym pociągu).
przepioor
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 20.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) przepioor » 24.11.2016 11:10

Dzięki za odpowiedź :-) Mam jeszcze pytanie - to była pierwsza klasa czy Business? Na stronie kolei są 3 klasy... Pamiętasz może cenę biletu?
A jak toalety i czy można kupić coś do jedzenia/picia?
Pozdrawiam serdecznie
Jacek
Poprzednia strona

Powrót do Gruzja - საქართველო



cron
GRUZJA - sprintem przez krainę winem płynącą - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone