Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

GORAN KARAN Koncert w Zabrzu

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 28.04.2013 12:15

ZAJEC napisał(a):
lot napisał(a):Oczywiście że byłem. Zawsze jestem, na koncercie Gorana.

Czyżbyś się nas wstydził jako uczestnik forum cro.pl

Ciebie się wstydził Zajec, Ciebie ..... :)
jolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3457
Dołączył(a): 08.02.2004
Re: A teraz konkretnie

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolek » 28.04.2013 12:37

lot napisał(a): ... ploty, ploty i jeszcze raz ploty...

Szanowny locie. Cóż by Ci tu powiedzieć... Przekupką na targu nie jestem, wszyscy cromaniacy, bywalcy koncertów, też nie, więc nie powtarzam plot, tylko mówię o tym, co widzę i słyszę ze sceny. Mam swoje zdanie o T.W. i nie staraj się mnie przekonać, że jest inaczej. Zachwycaj się naszą lokalną diwą, nic mi do tego, ale moim zdaniem, jesteś "lot", ale dość niski :wink: Poza tym...de gustibus non disputandum est. Kropka w tym temacie.
P.S. Nie wiem, czemu mieszkaniec Koszęcina miałby się wstydzić wspomnień z dzieciństwa...

darek1 napisał(a): Ciebie się wstydził Zajec, Ciebie ..... :)

Darek1, jak zwykle, wie najlepiej, jak wyrocznia delficka, tylko w jej czasach nie było komputerów, a to bardzo ułatwia plucie na kogoś zza klawiatury, nie znając go i nic o nim nie wiedząc. A może to syndrom dnia wczorajszego? Proponuję 2KC albo alkaprim, bo się ciszej rozpuszcza.
ZAJEC
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5420
Dołączył(a): 11.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAJEC » 28.04.2013 12:50

darek1 napisał(a):
ZAJEC napisał(a):
lot napisał(a):Oczywiście że byłem. Zawsze jestem, na koncercie Gorana.

Czyżbyś się nas wstydził jako uczestnik forum cro.pl

Ciebie się wstydził Zajec, Ciebie ..... :)

O widzę ,że wzrok Ci nie dopisuje"ZAJEC"
J@dranka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 28.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) J@dranka » 28.04.2013 15:14

Witajcie :D
Koncert Gorana był jak zwykle rewelacyjny chociaż repertuar nie różnił się zbyt wiele od tego z zeszłego roku (z nowości pojawiły się m.in. 2-3 piosenki z nowej płyty + cudowne i bardzo wzruszające wykonanie "Ave Maria"). Duet z Teresą Werner jakoś szczególnie mnie nie zachwycił, natomiast Mariusz Kalaga dał radę - bardzo mi się podobał w piosence "Prijatelju".
Ze spraw organizacyjnych to całkowity brak przedstawienia i pożegnania Gorana kompletnie mnie rozczarował (w porównaniu z zeszłym rokiem) no ale cóż, widocznie brak rejestracji TV zrobił swoje... :?

Wspomnieć należy, że podczas koncertu obecny był Konsul Honorowy Republiki Chorwackiej w Krakowie, z którym udało nam się zrobić wspólne, grupowe zdjęcie. Nie pamiętam tylko kto z forumowiczów to zdjęcie robił... prosimy o ujawnienie się :)

Cromaniak66 napisał(a):Miło było poznać osobiście osoby z forum ( oraz osoby im towarzyszące): Zajec, bblu ,Jadranka,jolek, jacek206,cronaturki oraz tych , których nicków nie zapamiętałem.

Pozdrawiamy- Piotr i Danusia :papa:


Z wzajemnością. Dziękuję wszystkim obecnym Cromaniakom i ich osobom towarzyszącym za wspaniałą i przyjacielską atmosferę oraz wspólne zdjęcia. Fajnie było Was poznać i zamienić choć kilka słów.

Serdecznie Was pozdrawiam :papa:Marzena

P.S. Bożenka bblu - jeszcze raz dziękuję za niespodziewane i bardzo miłe życzenia imieninowe :D
justyna5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1319
Dołączył(a): 15.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) justyna5 » 28.04.2013 16:31

przesyłam filmik z "Ave Maria"nie najlepszej jakości,bo nagrywany przez aparat
justyna5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1319
Dołączył(a): 15.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) justyna5 » 28.04.2013 16:39

Janusz Bajcer napisał(a):
Cromaniak66 napisał(a):Pierwszą piosenką na koncercie była pierwsza piosenka z jego nowej płyty "Par je Boźji dar" :D Na bank :papa:

Czyli pierwsza na nowej płycie :lol:
Obstawiałem, że pierwsza będzie tytułowa :oczko_usmiech:

Mieliśmy z mężem to szczęście ,że po koncercie już na zewnątrz spotkaliśmy zespół a także samego Gorana i pytaliśmy właśnie o pozostałe piosenki tj.Ćovik Tvoj i Goran powiedział,że po prostu jego zespół już był zmęczony. Nie ma się co dziwić po ponad 3 godzinnym graniu, że mieli już dość.
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 28.04.2013 20:06

darek1 napisał(a):Znajome twarze. Gdzie jest Krakuscity ???

w mieście Krakowie :D jak nick wskazuje :mrgreen:
justyna5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1319
Dołączył(a): 15.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) justyna5 » 28.04.2013 20:50

zdjęcie nie najlepszej jakości,gdyż mojemu małżonkowi z wrażenia trzęsły się ręce :)
Obrazek
juteczka1975
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 487
Dołączył(a): 28.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) juteczka1975 » 28.04.2013 22:50

dzien dobry:)
Witam wszystkich,widzę tutaj całe grono wielkich fanów:)
Odkryłam Gorana dopiero niedawno,jestem zachwycona. Byłam na koncercie,było super.....
mam pytanie,może ktos wie kim była dama w czarnej sukience która w czasie przerwy udała się za kulisy?? :D
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012
Re: A teraz konkretnie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 29.04.2013 09:46

lot napisał(a):Na temat Teresy Werner piszecie o tym co nieistotne, ploty, ploty i jeszcze raz ploty i powtarzanie się.
Temat istotny. Występ Gorana z Teresą był super. Brawo ! A osoba z Koszęcina powinna się wstydzić......


"Osoba z Koszęcina" została wywołana do tablicy więc chciałem zapytać osobę "lot" niby czego miałbym się wstydzić ?
Tego ,że mieszkam w Koszęcinie i byłem/jestem świadkiem metarmorfozy p. Teresy ?
Czy może mam się wstydzić,że nie słucham muzyki disco polo, bo tak jest określana w mediach(niestety zadałem sobie trudu i poszperałem w necie co nieco) twórczość p. Teresy ? Jak ktoś lubi , proszę bardzo . Ja nie oceniam tego negatywnie i nie zrobiłem tego na forum.
A na koniec dodam ,że nie wstydze się też tego "męskiego spojrzenia" na p.Teresę , bo ona sama na okładkach płyt i w teledyskach dumnie prezentuje( i bardzo ładnie) górne C , dolne D :D . To tak muzycznie na koniec :D
Nie zamierzam więcej dyskutować na ten temat.

"Jolek" - dzięki za solidarność , a wszystkich poznanych na koncercie cromaniaków jeszcze raz serdecznie pozdrawiam .Miło być w takiej grupie :papa:
juteczka1975
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 487
Dołączył(a): 28.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) juteczka1975 » 29.04.2013 10:39

witam ponownie
Oj ja to coś mam pecha jak was już znalazłam to nikt nie chce się do mnie odezwać :|
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 29.04.2013 11:12

Witaj,
to nie tak jak piszesz, może nikt tego nie zauważył.Ja ,choć siedziałem blisko sceny nie zwróciłem uwagi na fakt , o który pytasz.
Pozdr.
juteczka1975
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 487
Dołączył(a): 28.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) juteczka1975 » 29.04.2013 11:16

hej
Miłoże ktoś się odezwał:)
No a był takowy fakt,wchodziły dwie Panie starsza i młodsza:) młodsza została do konca przerwy i podczas bisów już również tam czekała siedziałam w pierwszym bocznym rzedzie i miałam doskonały widok na wejście za kulisy...zastanawiałam się poprostu kto to taki.
juteczka1975
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 487
Dołączył(a): 28.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) juteczka1975 » 29.04.2013 11:18

Troszkę mnie to nawet zniesmaczyło tymbardziej,że miłej Pani z kwiatami pan z ochrony nie chciał wpuścić na scene
:(
Aga01
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 16.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga01 » 29.04.2013 13:43

Na stronie ESKI są już foto z koncertu :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
GORAN KARAN Koncert w Zabrzu - strona 46
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone