Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gorace wrazenia z Czarnogory

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Krzysztof FF
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 13.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof FF » 08.02.2011 22:41

brokers7 napisał(a):A morza nie będzie ??

W Armenii nie ma morza... tylko jezioro Sewan :lol:

A tak na poważnie... w Czarnogórze nad morzem byliśmy "tylko" w Boce Kotorskiej. Oczywiście było cudnie.

A czy będzie w tym wątku we wspomnieniach? Nie wiem. Spiętrzają mi się jak widać wrażenia. Po powrocie z Armenii przeszedłem na inny model relacji - staram sie wszystko zamieścić na galerii Picasa. Kto chce, niech zobaczy moją Armenię - są tam i mapki, i zdjęcia, i do poczytania. A tu są panoramy.

A zanim do Boki Kotorskiej dojedziemy - jeszcze jest Rijeka Crnojevica, Jezioro Szkoderskie z wypadem do Szkodry, Monastyr Ostrogski, Cetynia... może kiedyś...

Na razie wydaję Armenię w wersji albumowej. Duża zabawa! Jak dojdę (cofając się wstecz) z powrotem do Czarnogóry, to może też pchnę coś na forum!
:P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.02.2011 00:52

Dzięki, jesteście wielcy - oboje! :lol:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 24.02.2011 10:47

Wpisuję się, żebym mógł tę relację odnaleźć w któryś wieczór, :P
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Gorace wrazenia z Czarnogory - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone