Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gofry - dylemat

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ChudyLFC
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.08.2017
Gofry - dylemat

Nieprzeczytany postnapisał(a) ChudyLFC » 06.08.2017 12:17

Hej, często zastanawiam się dlaczego w Chorwacji nie ma nigdzie takich budek z goframi ? :) Nie mówię, że mi ich brakuje tylko zastanawiam się czy po prostu Chorwaci nie przepadają za tego typu przekąskami ? :?: :D A może gdzieś widzieliście coś takiego? :?:
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 20.08.2017 08:12

Widziałem w Pakostane budkę, w której m.in. były gofry ale tylko przechodziłem obok i nie widziałem, czy mają wzięcie.
-Katka-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 20.08.2017 09:09

Ja widziałam przy porcie takie gofry na partyku. I miały wzięcie :-)
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 20.08.2017 22:15

-Katka- napisał(a):Ja widziałam przy porcie takie gofry na partyku. I miały wzięcie :-)


No to o te gofry mi chodzi. Wcześniej tylko widziałem napis, że są a dzisiaj widziałem je osobiście. Rzeczywiście, wyglądają podobnie jak kłos zboża na patyku. Dzisiaj miały wzięcie bo wielka impreza w Pakostane była a w zasadzie jeszcze trwa.
-Katka-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 20.08.2017 22:49

Fajnie wyglądały te gofry :-)
Ale mój syn nie chciał, najlepsze dla niego były palacinki "od pani ze starego domu "
Zawsze tam była duża kolejka, Katarzyna
starsza pani robiła sama naleśniki w okienku stała i sprzedawala, taki fajny akcent :-)
pieniądze wrzucalo się do skrzynki i samemu wyjmowalo się resztę ;-)

Oj załowałam że nie byliśmy do 20.08 bo widziałam plakaty i info o tej imprezie . Pewnie super była.
carolin7
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 13.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) carolin7 » 22.08.2017 15:54

ChudyLFC napisał(a):Hej, często zastanawiam się dlaczego w Chorwacji nie ma nigdzie takich budek z goframi ? :) Nie mówię, że mi ich brakuje tylko zastanawiam się czy po prostu Chorwaci nie przepadają za tego typu przekąskami ? :?: :D A może gdzieś widzieliście coś takiego? :?:


Gofry są w Chorwacji mało popularne,przynajmniej w Dalmacji,a jak już są to w formie takiego gofrowego kwiatka,ale i to się dość rzadko widzi. Wczoraj po raz pierwszy widziałam stoisko z goframi,które wyglądają jak "nasze",takie zwykłe prostokątne,na wyspie Hvar w Starim Gradzie i aż przystanęłam,żeby się przyjrzeć xDD

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone