Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 12.06.2017 13:42

satia napisał(a):Witajcie
wątek ma 206 stron... próbowałam grzebac, ale nie znalazłam odpowiedzi - czy ma ktoś doświadczenia z noclegiem w Autrii, blisko Graz, gdzie 4 osoby PLUS PIES zanocują za mniej lub równo 100 euro? Pies rozwala lekko system i nie jest lekko.
Dziękuję :)

Polecam tutaj: http://www.nartywaustrii.eu/ Będziemy spać u nich po raz 7 :D Przesympatyczni Polacy (brak bariery językowej) smaczne jedzenie, urokliwa alpejska wioska pomiędzy Wiedniem, a Grazem, 15km. od autostrady.
Malowa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 654
Dołączył(a): 31.05.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malowa » 12.06.2017 13:44

elpojo napisał(a):Podzieli się ktoś sprawdzoną miejscówką na nocleg w Mikulovie lub okolicy? Będę zobowiązany.



My nocowaliśmy 2x tutaj - szczerze polecam
http://www.hotelmaroli.cz/in-pl.php

nawet jak tam nie nocujemy, to zawsze wstępujemy na obiad (pyszna kaczka!)
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.06.2017 13:55

macvw napisał(a):
satia napisał(a):Witajcie
wątek ma 206 stron... próbowałam grzebac, ale nie znalazłam odpowiedzi - czy ma ktoś doświadczenia z noclegiem w Autrii, blisko Graz, gdzie 4 osoby PLUS PIES zanocują za mniej lub równo 100 euro? Pies rozwala lekko system i nie jest lekko.
Dziękuję :)
urokliwa alpejska wioska pomiędzy Wiedniem, a Grazem


Pewnie jest fajnie ale @satia prosiła o namiar blisko Graz a to 100 km od Graz.
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 12.06.2017 14:47

DarkMo napisał(a):
macvw napisał(a):
satia napisał(a):Witajcie
wątek ma 206 stron... próbowałam grzebac, ale nie znalazłam odpowiedzi - czy ma ktoś doświadczenia z noclegiem w Autrii, blisko Graz, gdzie 4 osoby PLUS PIES zanocują za mniej lub równo 100 euro? Pies rozwala lekko system i nie jest lekko.
Dziękuję :)
urokliwa alpejska wioska pomiędzy Wiedniem, a Grazem


Pewnie jest fajnie ale @satia prosiła o namiar blisko Graz a to 100 km od Graz.

Oj tam, oj tam, godzinka jazdy :D
satia
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 20.07.2009
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) satia » 12.06.2017 19:01

Tak, to 106 km do Grazu, chętniej skłaniam się ku miejscówkom bardziej na pd, przy granicy ze Słowenią.
Tak czy siak w ofercie mają pokoje 3 osobowe, chyba że mieszkanie 4 os, ale miejscówka do sprawdzenia, bardzo dziękuję.

Zazwyczaj nocowaliśmy w Oberschwarza, ale tym razem nie mogę się z właścicielem skontaktować :/ A wyjazd za 6 dni. Więc nie będę wybrzydzać. Dziękuję, skontaktuję się z właścicielami urokliwej alpejskiej miejscówki :)
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 12.06.2017 19:04

Oprócz tego 4-osobowego mieszkania mają też pokoje 4-osobowe. Pozdrów ich ode mnie. Ciebie też pozdrawiam :)
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 12.06.2017 21:20

satia napisał(a):Witajcie
wątek ma 206 stron... próbowałam grzebac, ale nie znalazłam odpowiedzi - czy ma ktoś doświadczenia z noclegiem w Autrii, blisko Graz, gdzie 4 osoby PLUS PIES zanocują za mniej lub równo 100 euro? Pies rozwala lekko system i nie jest lekko.
Dziękuję :)


W tym roku mam tu rezerwację :arrow: http://www.hotel-gollner.at/ , ale 100 € to za trzy osoby.
Około 20 km za Graz i tylko 5 km od zjazdu z A9
satia
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 20.07.2009
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) satia » 12.06.2017 22:20

o rety, ale rezydencje! nic nie rozumiem po niemiecku, nie ma wersji ang, a wiesz coś, czy biorą psy? Boję się, że do takich wnętrz to mi zwierza nie wpuszczą...
crk64
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 01.06.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) crk64 » 13.06.2017 07:46

Do wypadu do Chorwacji i okolice jeszcze trochę, a może i poczekam na większy głód tej pięknej krainy.

Jako, że wątek wydaje się odpowiedni do zadania pytania, czy polecicie jakiś nocleg na przedłużony weekend (któryś w czerwcu) dla 4 osób w Egerze na Węgrzech, dobrze, jakby był ze śniadaniem, dało się dogadać po PL lub EN i gdzie schować rowery, by nie musiały stać na dworze? Poproszę o info.
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 13.06.2017 08:33

crk64 napisał(a):Do wypadu do Chorwacji i okolice jeszcze trochę, a może i poczekam na większy głód tej pięknej krainy.

Jako, że wątek wydaje się odpowiedni do zadania pytania, czy polecicie jakiś nocleg na przedłużony weekend (któryś w czerwcu) dla 4 osób w Egerze na Węgrzech, dobrze, jakby był ze śniadaniem, dało się dogadać po PL lub EN i gdzie schować rowery, by nie musiały stać na dworze? Poproszę o info.


Wydaje mi się, że to forum jest najbardziej odpowiednie dla Twojego zapytania:
http://forum.wegierskie.com/
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 13.06.2017 18:12

crk64 napisał(a):Do wypadu do Chorwacji i okolice jeszcze trochę, a może i poczekam na większy głód tej pięknej krainy.

Jako, że wątek wydaje się odpowiedni do zadania pytania, czy polecicie jakiś nocleg na przedłużony weekend (któryś w czerwcu) dla 4 osób w Egerze na Węgrzech, dobrze, jakby był ze śniadaniem, dało się dogadać po PL lub EN i gdzie schować rowery, by nie musiały stać na dworze? Poproszę o info.

Szukaj przez Booking.com
W zeszłym roku byłem w Egerszalok (kilka km od Egeru).
Jest tam kilka miejscówek. Ale chyba nieco późno na szukanie terminu na czerwiec.
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 13.06.2017 21:33

satia napisał(a):o rety, ale rezydencje! nic nie rozumiem po niemiecku, nie ma wersji ang, a wiesz coś, czy biorą psy? Boję się, że do takich wnętrz to mi zwierza nie wpuszczą...


Niestety o zwierzęta nie pytałem, bo nie miałem potrzeby.........
Rybka13
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 14.06.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rybka13 » 14.06.2017 12:47

Witam
Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji, wyruszamy z okolic Warszawy noclegi mamy w Omisie. Proszę o poradę gdzie po drodze najlepiej przenocować i jaką trasę wybrać (myśleliśmy żeby jechać przez Węgry i BiH).Może jeszcze jakieś podpowiedzi co warto zwiedzić bo czytam i czytam i jest tyle pięknych miejsc a na coś się trzeba zdecydować, dodam tylko, że jadę z dwoma nastolatkami (15 i 16 lat)na 7 dni.
olka6500
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.05.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) olka6500 » 14.06.2017 22:18

Czy istnieje szansa znaleźć jakiś nocleg po drodze do CRO bez uprzedniej rezerwacji? Coś na trasie? Jakiś motel np.? Jedziemy z 8miesięcznym dzieckiem i nie planujemy się zatrzymywać (ruszamy wieczorem, aby jechać całą noc) ale....wiadomo, różnie może być. Gdybyśmy jednak się zdecydowali na nocleg to gdzie szukać w nocy?

Trasa Łódź - Poljica. Nocleg w okolicach Graz/Wiedeń.
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 15.06.2017 08:32

olka6500 napisał(a):Czy istnieje szansa znaleźć jakiś nocleg po drodze do CRO bez uprzedniej rezerwacji? Coś na trasie? Jakiś motel np.? Jedziemy z 8miesięcznym dzieckiem i nie planujemy się zatrzymywać (ruszamy wieczorem, aby jechać całą noc) ale....wiadomo, różnie może być. Gdybyśmy jednak się zdecydowali na nocleg to gdzie szukać w nocy?

Trasa Łódź - Poljica. Nocleg w okolicach Graz/Wiedeń.

W Austrii zapomnijcie. Tylko Booking.com i wcześniejsza rezerwacja.
Ponadto niektóre motele przyjmują tylko do określonej godziny.
W Chorwacji prędzej. Na odcinku Karlowač - Plitvice żyją z takich noclegów, ale to duuuuuużo dalej.
Sugeruję zaplanowanie trasy i rezerwację noclegu zwłaszcza, że jedziecie z małym dzieckiem.
Udanego urlopu :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone