Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie najlepiej zatrzymać się na Vis?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005
Gdzie najlepiej zatrzymać się na Vis?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 21.03.2011 20:57

Witam, zjeździłam Chrowację tu i tam ,ale na Vi-sie nie byłam , czy ktoś może napisać w jakiej miejscowości jest najfajniej ? Jeździmy z dzieciakami a nasze preferencje to fajne plaże i zabytkowe miasteczka tak by wieczorami było gdzie się poszwedać ,coś jak miejscowość KRK . :P
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 14.07.2013 14:11

Dołączam sie...
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 28.07.2014 21:41

Może jednak ktoś zdecyduje się napisać na powyższe pytanie?Ja też się podłączam.Które miejsce Vis czy Komiża? Chodzi oto,żeby w zasięgu walking distance była i plaża i konoba... :hut:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 29.07.2014 06:41

Albino
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 64
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Albino » 30.07.2014 21:07

Witam Was ! Byłem na Vis na początku lipca . Może na początek parę słów o wyspie . Cisza , spokój i bardzo zielono. Jak ktoś szuka gwaru , tłumów i dyskotek to nie jest to miejsce dla Was . Jeśli chodzi o dwa miasta ( Vis i Komiża ) , to są bardzo podobne. Vis jest troszkę większy i więcej tam ruchu ( może ze względu na prom ) .Ogólnie wyspa bardzo urokliwa i wspaniała na wypoczynek . Plaż i konob jest po kilka w każdym mieście. Do tego mnóstwo urokliwych zatoczek i plaż wzdłuż całej wyspy , ale z dojściem bywa różnie szczególnie z małym dzieckiem ( np. Stiniva ). Jeżeli macie jakieś pytania to z chęcią odpowiem. Pozdrawiam !
arek71
Croentuzjasta
Posty: 242
Dołączył(a): 17.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek71 » 30.10.2014 13:11

Albino napisał(a):Witam Was ! Byłem na Vis na początku lipca . Może na początek parę słów o wyspie . Cisza , spokój i bardzo zielono. Jak ktoś szuka gwaru , tłumów i dyskotek to nie jest to miejsce dla Was . Jeśli chodzi o dwa miasta ( Vis i Komiża ) , to są bardzo podobne. Vis jest troszkę większy i więcej tam ruchu ( może ze względu na prom ) .Ogólnie wyspa bardzo urokliwa i wspaniała na wypoczynek . Plaż i konob jest po kilka w każdym mieście. Do tego mnóstwo urokliwych zatoczek i plaż wzdłuż całej wyspy , ale z dojściem bywa różnie szczególnie z małym dzieckiem ( np. Stiniva ). Jeżeli macie jakieś pytania to z chęcią odpowiem. Pozdrawiam !




Witam .W Chorwacji byłem 4 razy ale zawsze były to miejscowości na lądzie (Riviera Makarska,Omiska)
W tym roku popłynęliśmy na wyspę Brać i miasteczka w których byliśmy bardzo mi się podobały jedyny minus to nie ciekawe plaże albo ich brak.Na forum doczytałem że na Visie są ładne plaże z drobnymi kamykami (jeżdzimy liczną grupą w tym kilka małych dzieci) jeśli można to prosił bym o info. na temat tej wyspy i miejscowości .Interesuję mnie dosłownie wszystko :oops: ceny,dojazd ,plaże,może jakieś namiary na sprawdzone apartmany.Bardzo mile widziane fotki.
Mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 30.10.2014 13:54

Polecam Ci relację Marsallaha

zatrzymac-czas-issa-2013-t42308.html

może jeszcze to
plaze-na-wyspie-vis-piasek-kamienie-jaka-woda-t15969.html?hilit=Vis
otok-vis-t30421.html?hilit=Vis
vis-t21782.html
issa-ad2010-albo-vis-na-bis-t28987.html?hilit=Vis


Też się tym kierunkiem interesowałem i jest on w planach na kiedyś.

"Szanowny Panie, dziękujemy za skierowane do nas zapytanie.
Podajemy strony internetowe Wspólnot Turystycznych na wyspie Vis, na których znajduje się wiele informacji na temat wyspy Vis, w tym m.in. zakwaterowania:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Wspólnota Turystyczna Miasta Vis (Link zakwaterowanie: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link )
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Wspólnota Turystyczna Miasta Komiza (Link zakwaterowanie: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ) Podajemy także stronę internetową Chorwackiego stowarzyszenia kempingów zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link na której znajdują się informacje na temat kempingów w Chorwacji. Na wyspie Vis nie ma kempingów.
Serdecznie pozdrawiamy, Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji
"

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Gdzie najlepiej zatrzymać się na Vis?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone