Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

GDZIE, KTO i CO TO JEST- czyli fotozagadka

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8912
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 21.09.2012 23:13

też miałam takie skojarzenie :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.09.2012 00:07

zastanawiające są te dzidy przy wejściu, wyglądają trochę jak bosaki,,,,,jakiś dom rybaka? czy co?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.09.2012 00:10

trzeba zacząć strzelać :)
Cieszyn?
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8912
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 22.09.2012 00:17

nie Cieszyn, ale w Polsce
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.09.2012 00:18

Opole?
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 22.09.2012 00:26

Kurde - ciężko nawet strzelać. Znane mi miejsca sprawdziłem i kiepsko. Jak to coś znajomego to nieźle się zdziwię :wink:
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8912
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 22.09.2012 09:39

arturac napisał(a):Opole?


Z Cieszyna było jednak trochę bliżej :wink:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 15615
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.09.2012 10:57

Bielsko-Biała?
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8912
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 22.09.2012 13:35

W ramach podpowiedzi inne ujęcie
Załączniki:
IMG_6259.jpg
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 22.09.2012 14:24

Na zamku w Niepołomicach?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.09.2012 16:28

Jolanta M napisał(a):Na zamku w Niepołomicach?


chiba tak:)
http://fotopolska.eu/121958,foto.html
demi-duox
Cromaniak
Posty: 1349
Dołączył(a): 15.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi-duox » 22.09.2012 16:31

Na stronie zamku są nawet te same krzesła :)
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8912
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 22.09.2012 17:24

Pewnie, że tak :D
Jola Twoja kolej.
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 22.09.2012 18:01

Bardzo sympatyczne miejsce na kawę. :)



Gdzie znajdują się te makiety? :wink:

gdzietoje186c.jpg

:wink:
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13550
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 22.09.2012 20:41

W zamku w Nowym Wiśniczu była podobna wystawa makiet zamków, może tam :?:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
GDZIE, KTO i CO TO JEST- czyli fotozagadka - strona 674
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone