Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Gastro Plac w Dubrowniku

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jak501
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 09.06.2007
Gastro Plac w Dubrowniku

Nieprzeczytany postnapisał(a) jak501 » 28.04.2013 19:25

Mam prośbę do szanownych forumowiczów, otóż poszukuję adresu pod jakim mieści się w Dubrowniku pchli targ, gdzieś na stronach chorwackich znalazłem nazwę gastro plac, myślę że na pewno ktoś tam był i wie gdzie to jest więc za podpowiedź z góry dziękuję :lol:

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018