Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podobne do Primosten ??

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kinia.j
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 10.02.2007
Podobne do Primosten ??

Nieprzeczytany postnapisał(a) kinia.j » 14.05.2008 22:02

Witam,

byłam w zeszlym roku w Primosten..
bardzo podobalo mi sie to iz byly dookola stare mury, uliczki, kosciol na gorze, slowem mozna sobie bylo pochodzic tez na miesjcu..
restauracyjki, markety itp..

czy mozecie mi Polecic cos podobnego??
szukam i szukam i sama nie wiem juz co..
wtedy zwiedzilismy tez Trogir i Szibenik..

moze cos dalej??

bede wdzieczna za podpowiedzi i moze tez namiary na apartamenty ? :)

pozdrawiam

kinia
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 14.05.2008 22:38

oj Kiniu... takich miasteczek na całym chorwackim wybrzeżu pod dostatkiem....Ja nieustająco polecam zwrócić uwagę na wyspy....
Pozdrawiam
kinia.j
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 10.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kinia.j » 14.05.2008 22:50

dziekuje za sugestie...

szukam wyspy ale niektore maja jeszcze miejscowosci kilka i na prawde nie wiem co robic..

moze ktos sie znajdzie i rzuci nazwami miejsc :))
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 15.05.2008 09:37

trochę to dziwne poszukiwania ... "podobne do Primosten" :roll:

mi, najbardziej podobny do Primosten, wydaje się być Rovinj ... przynajmniej z lotu ptaka ... tylko dookoła jest całkiem inaczej, bo to Istria ...

tak na prawdę, to jest na wybrzeżu bardzo dużo urokliwych miast i miasteczek - wszystkie do siebie podobne i zarazem każde inne - zwiedzałaś je, więc wiesz :@)

otwórz sobie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i wybieraj do woli - nie widzęlepszej możliwości :@)

życzę dobrej zabawy i pozdrawiam, Krystof
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 15.05.2008 10:32

kinia.j napisał(a):dziekuje za sugestie...

szukam wyspy ale niektore maja jeszcze miejscowosci kilka i na prawde nie wiem co robic..

moze ktos sie znajdzie i rzuci nazwami miejsc :))


Hm.. konkretne nazwy... Na Hvarze (bo to "moje podwórko") polecam Stari Grad i Vrboską (niektórym podoba się też Jelsa); sam Hvar tylko i wyłącznie poza sezonem!!!. Na Visie - Vis albo Komižę, na Korčuli - samą Korčulę (ale raczej poza sezonem), na Rabie - Rab, na Braču- Splitską, Sutivan, Pučišćę, może Milną.
Na Istrze rzeczywiście Rovinj; warto też przyjrzeć się Kvarnerovi (wyspy)...
Możesz też sama wchodzić na oficjalne i nieoficjalne strony wysp (wpisując w wyszukiwarkę google nazwy wysp poprzedzone słowkiem "otok" czyli wyspa; tam przeważnie znjadziesz "przegląd" wyspowych miejscowości z galeriami fot..

np.:http://www.otok-brac.info/
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Albo też szukać oficjalnych stron konkretnych miejscowości, do ich nazw dodając skrót "tz" czyli "turistička zajednica" (izba turystki= jednostka informacji turystycznej i promocji danego miasteczka)
np.:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Pozdrawiam
Marcin29
Croentuzjasta
Posty: 279
Dołączył(a): 10.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin29 » 15.05.2008 10:50

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
Hm.. konkretne nazwy... Na Hvarze (bo to "moje podwórko") polecam Stari Grad i Vrboską (niektórym podoba się też Jelsa); sam Hvar tylko i wyłącznie poza sezonem!!!. Na Visie - Vis albo Komižę, na Korčuli - samą Korčulę (ale raczej poza sezonem)


potwierdzam.Komiza i Bisevo zachwycily mnie tak, ze do dzisiaj nie wrocilem do normalnosci... :wink: 8O
biszko
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) biszko » 15.05.2008 23:21

ja z kolei moge pomóc jeśli chodzi o RAB.. jakbyś chciała jakieś szczegóły to mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrav
Jacek Pol
kinia.j
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 10.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kinia.j » 17.07.2008 20:14

Kasiu dziekuję Ci bardzo za podpowiedzi,
poszperams obie w necie i sie odezwe,
u nas wiele zmian bylo, przeprowadzka itp, wiec wakacje odlozone na wrzesien..

Jacku dziekuje również jeśli będę miec pytania, na bank się odezwe

pozdrawiam wszystkich..
czy Wy juz po wakacjach ??

ceny apartamentow mocno poszly w gore od zeszlego roku ??

ciao

Kinia :)
Lothrain
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 21.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lothrain » 01.03.2011 01:03

Kinia, jesteś w stanie dać namiary na Primosten? Trochę czasu już minęło, ale może jednak...

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Podobne do Primosten ??
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone