Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Baldarin

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 11.01.2016 22:48

macbas napisał(a):
bluesman napisał(a):
Z prawdziwym zdumieniem przeczytałem Twoj/Wasz post. Gdzie tu widzisz agresję ? Napisałem, że możesz mieć odmienne zdanie ? napisałem :) Widziałeś emotikony ? czy nie ?

Z nieukrywanym zdumieniem przeczytaliśmy twój post. Przykro nam że nie widzisz agresji w swoich wynurzeniach.


bluesman napisał(a):Zarzucasz mi kłamstwo ? Jakim prawem ?

Może wyjaśnisz i zdefiniujesz określenie "droga śmierci " ?

Ponieważ tam byłem i widziałem. Rozmawiałem z wieloma osobami jeżdżącymi tą drogą samochodami i rowerami. Określenie droga śmierci jest moje i tak widzę tę drogę. Koniec.


bluesman napisał(a): Jak wspomniałem droga jest spokojnie do przejechania dla kierowcy z doświadczeniem chyba, że się go nie ma to też coś złego ? Każdy kiedyś zaczynał jazdę co Cię w tym dotkneło ? moje zrozumienie dla ew. początkującego kierowcy ?

Znowu osobiste wycieczki? Naprawdę nie umiesz się powstrzymać?
W którym miejscu napisałem, że droga nie jest do przejechania? Nawet nie trzeba mieć doświadczenia jak twierdzisz. Wystarczy uważać...

bluesman napisał(a): Z tego co widzę to w tej chwili Ty mnie obrażasz czego nie rozumiem ! (vide argumenty gimnazjalisty, zakompleksiony emeryt) Kilkakrotnie podkreśliłem, że jest to moje zdanie w kontrapunkcie do Twojego i nie zarzuciłem Ci kłamstwa co Ty czynisz !
Po co ta dysertacja na temat potrzeb ! Człowieku co złego było w tym, że uważam iż sklep jest dobrze zaopatrzony ? Może trzeba uważniej czytać ?

Przeczytaj swój pierwszy post uważnie. Może zrozumiesz dlaczego napisałem co myślę o takich dość prymitywnych wycieczkach wobec mnie i mojej rodziny. Ale przeczytaj z uwagą!

bluesman napisał(a):Piszesz, że ja Cię nie znam, Ty mnie też ale Tobie wolno mnie obrażać ?

Jeszcze raz proszę. Przeczytaj swój pierwszy post. Może zrozumiesz. To nie ja obrażam ciebie ale ty mnie.



bluesman napisał(a):Wiesz co ręce opadają. 8O

I to jedyne zdanie, z którym się zgadzam.

PS: opatrywanie wszystkiego emo nie czyni tekstu bardziej zrozumiałym ale jest protezą epistolografii co delikatnie zasugerowałem w poprzednim poście.

I naprawdę nie czekamy na twoją odpowiedź.


Zatem przepraszam za swój jakże nie na miejscu post :papa:
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 11.01.2016 23:57

bluesman napisał(a):Zatem przepraszam za swój jakże nie na miejscu post :papa:

Mam nadzieję, że twoje oświadczenie zakończy tę polemikę. Dziękujemy za twoje przeprosiny. Ze swojej strony zapewniamy, że będziemy obserwować twoje wpisy i być może kiedyś jeszcze będziemy mieli niewątpliwą przyjemność podyskutowania z tobą. Ale na razie to nie jest możliwe.


:papa:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 12.01.2016 09:03

macbas napisał(a):Mam nadzieję, że twoje oświadczenie zakończy tę polemikę. Dziękujemy za twoje przeprosiny. Ze swojej strony zapewniamy, że będziemy obserwować twoje wpisy i być może kiedyś jeszcze będziemy mieli niewątpliwą przyjemność podyskutowania z tobą. Ale na razie to nie jest możliwe.


:papa:


Jakże mi przykro :oczko_usmiech:

Droga z Osoru do kempingu Baldarin tzw "droga śmierci" czy na taką wygląda?
Załączniki:
IMG_0020_4.JPG
IMG_0016_5.JPG
IMG_0016_4.JPG
DSCN3855.JPG
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 12.01.2016 09:37

bluesman napisał(a):
macbas napisał(a):... Droga z Osoru do kempingu Baldarin tzw "droga śmierci" ...


Prawdziwa rzeźnia, spociły mi się dłonie na sam widok zdjęć, aż musiałem głowę oddalić od monitora :)

Każdy inny, wszyscy równi

Dla jednego to droga śmierci a inny nawet nie zauważy że jest trochę wąsko :)

Grunt to być w miarę obiektywnym a zdjęcia raczej pokazują, że nie ma się czego obawiać :)
Ostatnio edytowano 12.01.2016 20:11 przez piotrulex, łącznie edytowano 1 raz
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 12.01.2016 11:33

piotrulex napisał(a):Prawdziwa rzeźnia, spociły mi się dłonie na sam widok zdjęć, aż musiałem głowę oddalić od monitora :)

Każdy inny, wszyscy równi

Dla jednego to droga śmierci a inny nawet nie zauważy że jest trochę wąsko :)

Grunt to być w miarę obiektywnym a zdjęcia raczej pokazują, że nie ma się czego obawiać :)

Oczywiście, że nie mogło zabraknąć takiego erudyty... aż jestem zaskoczony, że dopiero teraz. :lol:
Ale o ile @bluesman jest nieznanym mi mężczyzną to ciebie znamy :lol: i dlatego twoje posty (tysiące) nie są dla nas zaskoczeniem. :papa:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 12.01.2016 11:42

macbas napisał(a):
piotrulex napisał(a):Prawdziwa rzeźnia, spociły mi się dłonie na sam widok zdjęć, aż musiałem głowę oddalić od monitora :)

Każdy inny, wszyscy równi

Dla jednego to droga śmierci a inny nawet nie zauważy że jest trochę wąsko :)

Grunt to być w miarę obiektywnym a zdjęcia raczej pokazują, że nie ma się czego obawiać :)

Oczywiście, że nie mogło zabraknąć takiego erudyty... aż jestem zaskoczony, że dopiero teraz. :lol:
Ale o ile @bluesman jest nieznanym mi mężczyzną to ciebie znamy :lol: i dlatego twoje posty (tysiące) nie są dla nas zaskoczeniem. :papa:


Dziękujemy za jakże merytoryczny wpis w temacie na pewno to co piszesz to same pozytywy na temat kolegi P. którego cenię :mrgreen:

Nie bardzo rozumiem wpisy, że kemping Baldarin jest CO, moim zdaniem nie jest to prawda ! Jest wyraźnie podzielony na 2 części ! część FKK i część tekstylną. Ci, którzy piszą, że jest CO piszą bzdury ! Część FKK zaczyna się za drugim szlabanem (przy sklepie)

P.S. kolega macbas jakoś dziwnie wstydzi się swoich wpisów, które jak widzę z wielu postów w dniu wczorajszym usunął. Dlatego cieszę sie, że część udało się zachować dla potomności :papa: .
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 12.01.2016 11:49

mariusz_1974 napisał(a):Rzeczywiście lokalizacja tego campingu to "prawdziwa dzicz" - właściwie droga od Osoru prowadzi głównie przez Punta Kriza na Baldarin.



Mam do Ciebie pytanie jak oceniasz drogę dojazdową do kempingu Baldarin ?


Takie śliczne stworki biegają po kempingu :)

IMG_0707.JPG
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 12.01.2016 13:19

bluesman napisał(a):Dziękujemy za jakże merytoryczny wpis w temacie na pewno to co piszesz to same pozytywy na temat kolegi P. którego cenię :mrgreen:

Nie bardzo rozumiem wpisy, że kemping Baldarin jest CO, moim zdaniem nie jest to prawda ! Jest wyraźnie podzielony na 2 części ! część FKK i część tekstylną. Ci, którzy piszą, że jest CO piszą bzdury ! Część FKK zaczyna się za drugim szlabanem (przy sklepie)

P.S. kolega macbas jakoś dziwnie wstydzi się swoich wpisów, które jak widzę z wielu postów w dniu wczorajszym usunął. Dlatego cieszę sie, że część udało się zachować dla potomności :papa: .

@bluesman: nie znamy cię i wolimy żebyś nie używał słowa kolega w stosunku do nas... :roll:
Jeżeli chodzi o CO to poczytaj więcej i na pewno zrozumiesz... :lol:
A twój kolega P. jest nam znany i to musi ci wystarczyć. :papa:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 12.01.2016 13:34

macbas napisał(a):@bluesman: nie znamy cię i wolimy żebyś nie używał słowa kolega w stosunku do nas... :roll:
Jeżeli chodzi o CO to poczytaj więcej i na pewno zrozumiesz... :lol:
A twój kolega P. jest nam znany i to musi ci wystarczyć. :papa:


Ok i więcej nie będę bo określenie "kolega " znaczy coś więcej :) a Ty nie jesteś, jak teraz konstatuję kolegą w moim rozumieniu :)
Co do czytania na temat CO nie zniżę się do twojego poziomu i chciałbym ci napisać, że to argument gimnazjalisty czy zakompleksionego emeryta ale tego nie zrobię i nie odeślę Cię również do psychiatry czy psychoanalityka etc :) Żyj sobie dalej w przekonaniu, że jesteś the best :) Smutna minka jakoś nie dała ci do zrozumienia, że może coś jest jednak nie tak ?

P.S. Usuwaj czem prędzej bo nie daj Boże ktoś przeczyta :)
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 12.01.2016 14:44

bluesman napisał(a):Ok i więcej nie będę bo określenie "kolega " znaczy coś więcej :) a Ty nie jesteś, jak teraz konstatuję kolegą w moim rozumieniu :)

Cieszymy się, że konstatujesz... :lol:
bluesman napisał(a):Co do czytania na temat CO nie zniżę się do twojego poziomu i chciałbym ci napisać, że to argument gimnazjalisty czy zakompleksionego emeryta ale tego nie zrobię i nie odeślę Cię również do psychiatry czy psychoanalityka etc :) Żyj sobie dalej w przekonaniu, że jesteś the best :) Smutna minka jakoś nie dała ci do zrozumienia, że może coś jest jednak nie tak ?

Gratulujemy kultury. :(
Takie wpisy świadczą o tobie tak sobie. :D
bluesman napisał(a):P.S. Usuwaj czem prędzej bo nie daj Boże ktoś przeczyta :)

Tu akurat powinniśmy się wytłumaczyć:
Po otrzymaniu ostrzeżenia zrozumieliśmy, że nasze posty nie odpowiadają moderatorowi. Jego prawo, ale twoje prowokacje i brak kultury wobec nas musi być karcony.
W związku z tym możemy przewidywać, że to my na nie ty dostaniemy bana. Wolimy się zabezpieczyć. Posty, które zawierały informacje zostały okrojone. Na informacje trzeba zasłużyć. Być może jeszcze napiszemy coś interesującego, ale to zależy od postawy moderatorów.
A posty w tym wątku skasowaliśmy z rozpędu... :lol: więc bardzo dobrze, że się na nie powołujesz. Będziesz naszym kronikarzem. :papa:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 12.01.2016 15:04

macbas napisał(a):
bluesman napisał(a):Ok i więcej nie będę bo określenie "kolega " znaczy coś więcej :) a Ty nie jesteś, jak teraz konstatuję kolegą w moim rozumieniu :)

Cieszymy się, że konstatujesz... :lol:
bluesman napisał(a):Co do czytania na temat CO nie zniżę się do twojego poziomu i chciałbym ci napisać, że to argument gimnazjalisty czy zakompleksionego emeryta ale tego nie zrobię i nie odeślę Cię również do psychiatry czy psychoanalityka etc :) Żyj sobie dalej w przekonaniu, że jesteś the best :) Smutna minka jakoś nie dała ci do zrozumienia, że może coś jest jednak nie tak ?

Gratulujemy kultury. :(
Takie wpisy świadczą o tobie tak sobie. :D
bluesman napisał(a):P.S. Usuwaj czem prędzej bo nie daj Boże ktoś przeczyta :)

Tu akurat powinniśmy się wytłumaczyć:
Po otrzymaniu ostrzeżenia zrozumieliśmy, że nasze posty nie odpowiadają moderatorowi. Jego prawo, ale twoje prowokacje i brak kultury wobec nas musi być karcony.
W związku z tym możemy przewidywać, że to my na nie ty dostaniemy bana. Wolimy się zabezpieczyć. Posty, które zawierały informacje zostały okrojone. Na informacje trzeba zasłużyć. Być może jeszcze napiszemy coś interesującego, ale to zależy od postawy moderatorów.
A posty w tym wątku skasowaliśmy z rozpędu... :lol: więc bardzo dobrze, że się na nie powołujesz. Będziesz naszym kronikarzem. :papa:


O twojej kulturze świadczą twoje wpisy więc nie będe się wypowiadał o rzeczach oczywistych ocenę pozostawiam innym :)
Zdjęcia z kempingu :)


IMG_0709.JPG
Załączniki:
IMG_0657.JPG
MOVI0094.JPG
MOVI0047.JPG
IMG_1017.JPG
Ostatnio edytowano 03.02.2016 23:47 przez bluesman, łącznie edytowano 1 raz
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 12.01.2016 20:28

macbas napisał(a): ... Posty, które zawierały informacje zostały okrojone. Na informacje trzeba zasłużyć. Być może jeszcze napiszemy coś interesującego, ale to zależy od postawy moderatorów ...


"Kolego", naprawdę nie mam w planie z Tobą dyskutować jak się ma choć minimalnie odmienne zdanie a nawet rozmawiać, od lat wiem, że nie warto i jak widać nie jestem w tym odosobniony, luz, jakoś to przeżyję

Jednak to powyższe pozwoliłem sobie zacytować, zaraz po tym jak czytając to parsknąłem w głos śmiechem, dzięki, to jest naprawdę świetny dzień :)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 12.01.2016 23:36

macbas napisał(a): które zawierały informacje zostały okrojone. Na informacje trzeba zasłużyć. Być może jeszcze napiszemy coś interesującego, ale to zależy od postawy moderatorów.


Mając niewiele lat mówiło się "łaski bez" weź zatem swoje zabawki i zmień piaskownicę ale nie oczekuj, że z Twoim podejściem gdzieś indziej będzie inaczej :papa:
Eliot100
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 10.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eliot100 » 10.06.2017 13:52

Baldarin moim zdaniem jest najlepszym campingiem FKK w Chorwacji. Przynajmniej z tych, ktore widziałem: Valalta, Koversada, Solaris, Baska, Istra, Vrboska. O jego zaletach napiszę w temacie: "jakie kempingi FKK polecacie". Tam podam argumenty dlaczego właśnie Baldarin
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 12.06.2017 09:27

Eliot100 napisał(a):Baldarin moim zdaniem jest najlepszym campingiem FKK w Chorwacji. Przynajmniej z tych, ktore widziałem: Valalta, Koversada, Solaris, Baska, Istra, Vrboska. O jego zaletach napiszę w temacie: "jakie kempingi FKK polecacie". Tam podam argumenty dlaczego właśnie Baldarin



Witaj

Myślę, że temat o Baldarinie to zdecydowanie najlepsze miejsce aby opisać jego zalety i wady :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
FKK Baldarin - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone