Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Fazana k/Puli - no po prostu Cro jest cudowna!!!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 18.07.2008 16:32

fajna relacyjka, szkoda że tak mało fotek :-(
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 19.07.2008 17:10

witki no co ty... cały dzień poświęciełam na ich wrzucanie z imageshack.us :lol:
a tak powaznie jak będę miała chwilę do wrzuce więcej 8) moze to jednak trochę potrwac bo cięzko pracuje po urlopie :evil:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.09.2008 14:19

jolamik napisał(a):mi najbardziej chodzi o to żeby mieć blisko do Plitvic bo koniecznie musimy jeziorka obejrzeć



Zapraszam do Plitvic
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 03.09.2008 13:04

jolamik napisał(a): ....... Jedno jest pewne, jeśli tylko nadal będzie nas stać pojechać gdziekolwiek to na bank będzie to CRO!!!! ...


u nas podobnie

probowalismy inne kraje o cieplym klimacie nawet nieco dalej polozone jednak cro ma to cos w sobie, taka jakas urokliwa prostote, ktora wielu odpowiada

pozdro i powodzenia w odkladaniu funduszy na kolejny wyjazd

pamietaj ze im wiecej pieniedzy tym mniej wolnego czasu a efekt moze byc podobny - nie pojedziesz do cro :wink:

nam sie zachcialo nowego domu i 2 latka wakacyjne nam wypadly (2007 zaczelismy a 2008 konczylismy i urzadzalismy)

2009 na bank i rowniez istria - nie za daleko a wystarczajaco ladnie

dodatkowo plitvickie bo jakos nie bylo nam dotychczas po drodze i moze jakas wyspa na 1-2 nocki
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 03.09.2008 14:33

W tym roku nie było mojej Chorwacji nawet przejazdem, więc chętnie tu sobie z Tobą popodróżowałam. A że te akurat rejony są mi niestety raczej nieznane (póki co ;) ) to zrobilam to tym chętniej :D:D:D

Dziękuję za zabranie na wycieczkę i pozdrawiam! :D
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 03.09.2008 15:13

Fantastyczna relacja. Przyznam, że jedna z lepszych dla mnie.

WWidzę, że jak wielu (jesli nie wszyscy tutaj) zostawiliście kawałek serca w Cro. Podobnie jak ja, a że serce czasem potrzebuje się w całość połączyć to jeździmy tam co rok :)
miro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro » 21.09.2008 10:28

Byłem w Fazanie od 10.09-16.09.
Wrażenia takie sobie,mała mieścinka,mało atrakcji i w ogóle Istria jakaś taka mało ciekawa.
Do tej pory zawsze jeździliśmy do Dalmacji i tam jest poprostu cudownie.
W Cro byłem już 8 razy,7 razy mi się bardzo podobało,ten 8 raz to właśnie Fazana i trochę się zawiodłem.
Jednak Istria to nie Dalmacja...no ale mam "zaliczone" i więcej na Istrie nie wrócę.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.09.2008 00:06

miro napisał(a):Byłem w Fazanie od 10.09-16.09.
Wrażenia takie sobie,mała mieścinka,mało atrakcji i w ogóle Istria jakaś taka mało ciekawa.
Do tej pory zawsze jeździliśmy do Dalmacji i tam jest poprostu cudownie.
W Cro byłem już 8 razy,7 razy mi się bardzo podobało,ten 8 raz to właśnie Fazana i trochę się zawiodłem.
Jednak Istria to nie Dalmacja...no ale mam "zaliczone" i więcej na Istrie nie wrócę.


Jeśli byłeś tylko w Fažanie , to nie widziałeś Istrii.

Masz rację - Istria to nie Dalmacja , bo każdy region Chorwacji jest trochę inny , mnie podobało się w każdym , w którym byłem.
(A nie byłem we wszystkich):wink:
Ostatnio edytowano 09.01.2009 23:29 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 09.01.2009 20:42

Bardzo ciekawa relacja i śliczne zdjęcia :D

Bardzo możliwe, że na początku września spędzimy 5dni na campingu Bi Village i w związku z tym mam pytanie czy jest jakaś droga nad morzem z campingu do Fazany a jeśli tak ile się idzie?

Pozdrawiam :papa:
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3658
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 09.01.2009 21:38

Jest droga nad morzem od Bi Village do Fažani - 15 minut
Obrazek

:?
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 09.01.2009 22:48

Super :D bardzo dziękuję za szybką odpowiedź :D
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 11.04.2009 09:40

Fazana to nasze pierwsze koty zapłoty z Chorwacją, nie kazdemu będzie pasować ale na wypoczynek z 2 latkiem nie wybrałabym się do większej miejscowości :wink: teraz nasz 2 latek ma 3 latka i w tym roku bierzemy moją teściową i jedziemy trochę nizej, kvarner albo pn dalmacja po to żeby mieć blisko do Plitwic 8) no i do większej miejscowości, to moze korzystajac z darmowej opieki nad dziećmi się też z małżem pobawimy :lol: a tesciowa będzie przeszcęśliwa bo ona poza Rosją i byłym NRD nigdzie nie była :roll:

a co do Bi Village - tez polecamy byliśmy tam na basenach i mozna spokojnie do Fazany brzegiem dojść i ulicą też
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 11.04.2009 09:48

Janusz Bajcer napisał(a):
jolamik napisał(a):mi najbardziej chodzi o to żeby mieć blisko do Plitvic bo koniecznie musimy jeziorka obejrzeć



Zapraszam do Plitvic


ja juz tam chcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pięknie
Betsy
Croentuzjasta
Posty: 151
Dołączył(a): 20.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Betsy » 20.04.2009 23:00

Stasiek i Jasiek
taaaa.. z pewnością się znamy ;)

pozdrawiam :D
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 09.05.2009 13:41

pozdrawiam również :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Fazana k/Puli - no po prostu Cro jest cudowna!!! - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone