Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dziś EUROWIZJA!!!

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 19.05.2005 11:18

No ja też mam taką nadzieję ! :wink: :lol:
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 19.05.2005 12:45

Jolu 8) Coś mi się zdaje że tylko my dwie oglądamy jeszcze Eurowizję 8O :lol:
Naprawdę jesteśmy zdrowo KROpnięte :lol: <oczywiście w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu :D >
*ASIA
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) *ASIA » 19.05.2005 13:19

Ależ oczywiście nie jesteście jedyne :D Ja też czekam niecierpliwie na występ Borisa i już trzymam zaciśnięte kciuki. Piosenka jest rewelacyjna i gra u mnie na okrągło. Teledysk (ten ze statkiem) jest również na stronie http://www.itvp.pl/i.tvp/muzyka# i otwiera się bez problemu.
Pozdrawiam!
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 19.05.2005 13:43

Asiu :D u mnie też gra na okrągło od prawie 2 miesięcy - nawet się jej nauczyłam na pamięć :lol:
typ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 19.05.2005 13:44

Nie obrażcie sie, ale dla mnie Eurowizja to festiwal kiczu i tandety. Nie odnosze się do zadnych wymienianych przez was utworów, bo ich nie słyszałęm, moze są ciekawe, ale skoro co roku jest tak jak jest to wnioskuje ze i w tym roku bedzie tak samo. Z całej Eurowizji zakceptować mogę jedynie ostatnia częśc festiwalu, która polega na przyznawaniu punktów :-), zawsze to jakieś współzawodnictwo i namiastka zawodów sportowych :-)
Jaco75
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 01.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaco75 » 19.05.2005 13:47

Witam,

Drogie Panie ależ jesteście "okrutne" :) i wogóle nie wspieracie naszego reprezentanta Ivana i Rekina :).

Pozdrawiam,
Jaco :papa:
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 19.05.2005 13:49

Jaco - bo naszym reprezentantem jest Boris :D - w końcu jesteśmy KROpnięte :lol:
pozdrav :D
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 19.05.2005 13:53

typ napisał(a):Nie obrażcie sie, ale dla mnie Eurowizja to festiwal kiczu i tandety. Nie odnosze się do zadnych wymienianych przez was utworów, bo ich nie słyszałęm, moze są ciekawe, ale skoro co roku jest tak jak jest to wnioskuje ze i w tym roku bedzie tak samo. Z całej Eurowizji zakceptować mogę jedynie ostatnia częśc festiwalu, która polega na przyznawaniu punktów :-), zawsze to jakieś współzawodnictwo i namiastka zawodów sportowych :-)


Nie obrażamy się :lol: Każdy ma swoje zdanie .Fakt ,co roku jest podobnie zawsze jednak znajdzie się kilka prawdziwych "perełek".Tak jest i teraz. A jeśli chodzi o częśc ostatnią - przyznawanie punktów to są to po prostu rozgrywki prawie że polityczne - jak my wam tak wy nam .Bardzo krzywdzące dla wielu wykonawców .W sporcie przynajmniej jest "fair play" czego niestety brakuje na Festiwalu :(
Ale... w koncu najlepszy musi wygrać ..może w tym roku się uda :D
Jaco75
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 01.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaco75 » 19.05.2005 14:00

drusilla napisał(a):Jaco - bo naszym reprezentantem jest Boris :D - w końcu jesteśmy KROpnięte :lol:
pozdrav :D


Drusilla jak wygra Wasz faworyt Boris to pewnie jego utwór będzie przebojem lata w Cro.

Pozdrwiam
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 19.05.2005 14:17

Jaco75 napisał(a):
Drusilla jak wygra Wasz faworyt Boris to pewnie jego utwór będzie przebojem lata w Cro.


Ja myślę że JUŻ jest przebojem :D - to prelijepa pjesma :D - no i skoro sami Chorwaci ją wybrali na reprezentantkę swojego kraju to musiało to być TO 8) :D
Jaco75
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 01.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaco75 » 19.05.2005 14:41

Ja myślę że JUŻ jest przebojem :D - to prelijepa pjesma :D - no i skoro sami Chorwaci ją wybrali na reprezentantkę swojego kraju to musiało to być TO 8) :D[/quote]

Polacy też wybrali "Czarną dziewczynę" a nie zauważyłem żeby ten utwór przewijał się na listach przebojów :)

Pozdro
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 19.05.2005 14:54

Ja też jestem za chorwacką piosenką!!!!!!!!!
Jaco75
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 01.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaco75 » 19.05.2005 15:01

ewa.z napisał(a):Ja też jestem za chorwacką piosenką!!!!!!!!!


Nie no wszystkie Panie anty Ivan i Delfin. Zobaczycie obrazi się na Was i już nie będzie występował w "M jak Miłość" ;) :)

Pozdrawiam
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 19.05.2005 15:18

Hehheheheheheh nie oglądam tego serialu :lol: :lol: :lol:
Dopiero niedawno usłyszałam że Ivan w nim gra :D
A "Czarna dziewczyna" ma specyficzny klimat - nie znajdzie chyba takiego na listach przebojów - moze jakby dorzucił coś w stylu "joł ziomalka" to kto wie ... :lol: :lol: :lol:
Jaco75
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 01.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaco75 » 19.05.2005 15:24

drusilla napisał(a):Hehheheheheheh nie oglądam tego serialu :lol: :lol: :lol:
Dopiero niedawno usłyszałam że Ivan w nim gra :D
A "Czarna dziewczyna" ma specyficzny klimat - nie znajdzie chyba takiego na listach przebojów - moze jakby dorzucił coś w stylu "joł ziomalka" to kto wie ... :lol: :lol: :lol:


No proszę a myślałem, że wszystkie kobiety go oglądają :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Dziś EUROWIZJA!!! - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone