Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dwa razy w roku do Cro ? Hmm...

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 04.08.2008 09:48

Hej!
Właśnie wróciliśmy z Rogożnicy :D . Było super :D . Trochę ochłonę,pooglądam zrobione zdjęcia i filmy i ... zacznę planować zimowy wyjazd :) . A męża aż tak bogatego nie mam, ale bardzo lubi jeżdzić (i pogoda zimowa :wink: bardziej mu odpowiada niż letnie upały).
Nie trzeba być bogatym żeby pojechać dwa razy do Chorwacji. Wystarczy kochać podróże i Cro :D , i wszystko da się w miarę niedrogo zaplanować.
Pozdrawiam
ROCHEN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 168
Dołączył(a): 28.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ROCHEN » 05.08.2008 15:29

HR dwa razy w roku -super :D
Byłem pare razy po 2 razy w roku ale wtedy pocz. czerwca i pocz.wrzesnia.
Dużo mniej ludzi niższe ceny.Pogoda na ogół dobra w tych obu okresach.
Chociaż po ostatnim pobycie w 2007 na poczatku września pogoda
mnie zawiodła, była do d...... .Kto tam był wtedy ma chyba podobne
zdanie. Dlatego chyba w tym roku nie zaryzykuje :?: :?: :?:
No ale może :?: Do 1 wrzesnia troche czasu jest :papa: :papa: :papa:
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 19.08.2009 19:42

Crokuski napisał(a):Tak siedząc wieczorem przy rakiji zapytuję, czy ktoś z Was nieprzymuszenie jechał do Chorwacji dwa razy w roku ? Byłem w tym roku w czerwcu i niestety przekonałem się o zgubnym działaniu tak wczesnego terminu:
1. Tęsknisz za Cro i jeszcze możesz tam jechać.
2. Inni wyjeżdżają, a ty już byłeś.
No i wpadłem. Ktoś kiedyś idiotycznie powiedział, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi i aby go zaspokoić zastanawiam się nad obraniem innego kierunku ale... też w Cro. Zamiast do mojej ukochanej Makarskiej chcę uderzyć na Rab, bo blisko i jeszcze mnie tam nie poznali z żadnej strony. Podróż połączę z Budapesztem i Tropicarium z rekinami na wypadek jakbym ich nie spotkał na Rabie. To taki akcent dla dzieci.
Ale zmierzając do nieuchronnego końca mojej rakijnej wypowiedzi:
Czy, jeśli ktoś był dwa razy w ciągu roku w Cro nie odczuwał, że gorzej ?
(podświadomie: "mniej wyczekiwania, bo krótsza przerwa między wyjazdami", "i znowu ta sama droga", "w czerwcu było fajnie ale teraz już tak nie będzie", "mogłeś zostać dłużej i na to samo by wyszło" itd.)

Nie ma obawy zarówno pierwszy jak i drugi wyjazd w jednym roku był w moim przypadku super.
Pierwszy na przełomie czerwca/lipca okolice Primosten kilka dni oraz dalej Drvenik na kolejne 10 noclegów i zwiedzanie okolicy. Oczywiscie był Dubrovnik.
Następnie ostatnie 10 dni wrzesnia w Igrane z innym towarzystwem i równiez Dubrovnik. To było niesamowite wrażenie by kolejny raz w roku w tym miejscu na murach. A wjeżdzając na Cro czułam się jak u siebie w domu, tym bardziej, że był to już 3 i 4 wyjazd i nie ostatni.
Zawsze tęsknię za Cro i chciałabym tam by kilka razy w roku, jednak jest tyle pięknych miejsc na świecie, ze trzeba je zobaczyc. Najlepiej to bym wybrała Cro i jakies inne państwo, ze wskazanie na Cro hahaha.
Pozdrawiam tych co są raz w roku i tych co mają to szczęście by kilka razy w roku. A ja w tym roku tesknię, bo mam odwyk od Cro niestety.
KumoterSzyszkownik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 29.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) KumoterSzyszkownik » 19.08.2009 22:20

-Swieta Bozego Narodzenia 2006 polaczone z Sylwestrem.-Zadar.
-Sierpien 2007/2 tygodnie/-Biograd,Orebic.
-Pazdziernik 2007/tydzien/-rejs-Split-Dubrovnik-Split.
:wink:
showtek2
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 05.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) showtek2 » 11.07.2014 15:39

Tez bysmy chetnie wrocili , ale niestety nie damy rady z urlopem, dlatego teraz mamy kilka dni i jedziemy nad polskie morze :)
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 11.07.2014 18:36

Jeden ze starszych kotletów :D
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Dwa razy w roku do Cro ? Hmm... - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone