Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dużo Czarnogóry i odrobina Chorwacji 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 04.03.2015 20:32

andeo napisał(a):Ajjj,nawet mi nie mów...widzę kładkę i łódkę :roll:
:)


2010 rok to był ;)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 04.03.2015 23:34

Ponoć kładka do tej pory pojawia się i znika :) nie wiem od czego to zależy,no my mieliśmy pecha :?
malwiny
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 22.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malwiny » 20.07.2015 08:27

witajcie! Pięknie piszecie...! Mam pytanie - piszecie o tunelach - przejściach na plażę w Petrovacu - pytanie gdzie je można odkryć i zlokalizować ? W tym roku udajemy się do MN Buljarica kołoPetrowac od 5.08 pozdrawiam ! Może jeszcze jakieś sugestie i odkrycia związanie z Buljaricą i Petrovać?!
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 20.07.2015 15:25

hej Maciek!
Do tunelu prowadzi fajna ścieżka spacerowa ,przechodzisz koło Hotelu Danica i cały czas ścieżką nad klifami spacerujesz aż do tunelu .Na jego końcu będzie plaża w Perazica Do z niedokończonym hotelem .
https://www.google.pl/maps/dir/Petrovac ... 212671!3e2
Na plaży w Petrovac byłam tylko raz,za ciasno ;) W Buljaricy też tylko raz ,nie ma zbyt łagodnego brzegu ,dość szybko głęboko i parking płatny przy Kampie .
W samym Petrovac bywaliśmy rzadko ,raczej przyjeżdżaliśmy się tylko wyspać :)
W okolicy dwa Monastery Gradište i Reževiči,warto zajrzeć.
malwiny
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 22.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malwiny » 21.07.2015 07:45

Baaaaardzo dziękuję za precyzyjną informację ! Służę pomocą jeśli chodzi o Dalmację.....pozdrawiam!
malwiny
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 22.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malwiny » 21.07.2015 07:48

...a może polecisz lub podpowiesz - kameralna (jeśli to osiągalne jest) mała plaża gdzieś niedaleko Petrovac - Buljarica ?
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 21.07.2015 10:33

No nam najbardziej odpowiadała właśnie ta za tunelem czyli Perazica Do :) nie wiem jak w południe ona wygląda jeśli chodzi o tłok .My byliśmy w Czarnogórze w końcu czerwca i plażowaliśmy zazwyczaj po południu ,bo od rana zwiedzaliśmy . O kameralne ,małe plaże jednak łatwiej chyba w Chorwacji .Miałam w planach zatokę Valdanos,ale ostatecznie tam nie dojechaliśmy ,może Wy ją odwiedzicie .
Joga
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joga » 06.05.2016 11:45

Witam,

mam pytanie o camp pod Muslinom. Chciałabym zarezerwować miejsce wcześniej na campie bo boję się, że jak zajadę to nie będzie wolnych, fajnych miejsc. Niestety nikt z obsługi nie odpowiada na moje maile - adresy znalazłam na ich stronie internetowej, ani też na moją wiadomość wysłaną na facebooku. Czy wiesz może jak uzyskać info zwrotne od nich?


dzięki
Aśka
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.05.2016 22:53

Witaj Aldono, piękna relacja, a fotki cudo. Mam ogromną prośbę, może podałabyś kilka miejscowości do których, warto by zajechać.
Będziemy na przełomie lipca-sierpnia w Cavtat. Chcemy robić jednodniowe wypady do Czarnogóry, stąd moja prośba o kilka ciekawych
miejsc niekoniecznie tych, z pocztówek.
Pozdrav.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 13.06.2016 20:04

Dawno mnie tu nie było .odpisałam na priv :)
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 24.09.2016 12:35

Hej
Korzystając, że mam chwilę czasu, właśnie przeczytałem relację jednym tchem.
Dużo zobaczyliście 2 lata temu. Widzę, że skakaliście z miejsca na miejsce... fajnie, że zwiedzające z Was typy :D .
Trochę mnie ciągnie do Czarnogóry, a i Sarajewo w końcu też muszę zobaczyć.
Zastanawiam się nad takim tygodniowym wyjazdem, w przyszłym roku - CG via BiH, właśnie takim typowo zwiedzanym, tyle że sam dojazd zje połowę czasu :?
Zobaczy się .. Pozdrawiam serdecznie.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 24.09.2016 16:17

oo jaki miły gość :) cieszę się ,że zajrzałeś ...tak to prawda było dość intensywnie ,rok wcześniej też ,ale z biurem podróży :) rok temu Hvar ,już nieco spokojniej ,w tym roku przerwa ,a w przyszłym chyba Brać ,z perspektywy czasu widzę ze coraz spokojniej spędzamy wakacje ,a troszkę już zaczyna nam brakować takich bardziej intensywnych ,no ale całe życie przed nami .
Co do dojazdu ,masz rację,ale my aż z okolic Gdyni jechaliśmy i dało radę :) na prawdę warto ,Czarnogóra jest cudowna,polecam z całego serca .
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 24.09.2016 16:20

I ja zasiadam i nadrabiam zaległości. Jaka miejscowość polecacie w Montenegro na baze i co warto zwiedzić. Planuje tam spędzić część przyszłorocznych wakacji.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 24.09.2016 16:30

Hej pablos ,zachęcam do przeczytania relacji a może coś Ci się wyklaruje w sprawie miejscówki .Czarnogóra jest mała ,więc mozecie wiele zobaczyć w 5 dni,tak jak my .Petrovac na bazę jest ok lub jego okolice .W razie pytań,śmiało pisz :)
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 27.09.2016 08:08

andeo napisał(a):oo jaki miły gość :) ...
Co do dojazdu ,masz rację,ale my aż z okolic Gdyni jechaliśmy i dało radę :) na prawdę warto ,Czarnogóra jest cudowna,polecam z całego serca .


Z Gdyni to jest szacunek ...kawał drogi.
Do Trójmiasta jeżdżę raz do roku i zwykle drogę ciężko wspominam (te kolejki na bramkach), a wy jeszcze dalej na południe ... ech.
Trochę szkoda czasu na dojazd ... tanie linie to jest przyszłość :wink: .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dużo Czarnogóry i odrobina Chorwacji 2014 - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone