Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dużo Czarnogóry i odrobina Chorwacji 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 07.01.2015 15:09

Wszystko, co dobre... Szybko się kończy. Tak mi jakoś za szybko ta Twoja relacja się przeczytała :wink:

Obrazek -zapierające dech w piersiach. Całe to miejsce.

Plaże w Czarnogórze tak, jak piszesz "wykąpać się i tyle" - z tego co oglądam w relacjach, w internecie i słyszę z opowiadań Znajomych. No a ten hotel na plaży - potworność. Nie znoszę betonowych cielsk hoteli zakłócających mi odbiór przyrody.

Kotor jest ujmujący - poznałam go w Twojej poprzedniej relacji, od tamtej pory niezmiennie tak samo mnie zachwyca. Choć niektóre miejsca znam tylko ze zdjęć - mam wrażenie, jakbym tam już była :wink: Marzy mi się widok na Bokę nocą...

Obrazek- piękne miejsce :hearts:

Trsteno - planujemy, planujemy i jakoś zawsze nie po drodze... Magiczne miejsce. Faktycznie kręcono tam sceny Gry o Tron (swoją drogą tak się w ten serial wciągnęłam ostatnio, że w ciągu 3 dni cały sezon obejrzałam ;)).

I moja ukochana Korčula - Dom Marco Polo - byliśmy, nie żałujemy :)

"No i jesteśmy już w Bośni i Hercegowinie.Jedziemy do Wodospadów Kravica .Jest bardzo gorąco,mamy więc nadzieję na kąpiel pod wodospadami .Niestety ,okazuje się ,że aby dostać się do wodospadów trzeba przepłynąć bardzo zimną i głęboką wodę ,nie ma kładki niestety.
Jak się potem dowiaduję na forum ,kładka pojawia się i znika". My mieliśmy kilka lat temu szczęście ;) Bardzo się nam tam podobało. I ta ożywcza woda...
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 07.01.2015 17:53

Martynko,odwiedźcie kiedyś Czarnogórę,ale nie nastawiajcie się na plażowanie .Jest tu co obejrzeć,wiem że Kotor macie w planach ,życzę spełnienia tych planów,na pewno nie będziecie żałować.
A co do wodospadów i kładki,no pecha jakiegoś mieliśmy,może kiedyś namówię rodzinkę na powtórkę,choć bardzo się zawiedliśmy na tym miejscu i nie wiem czy będziemy chcieli dać mu drugą szansę :)
jacek73
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 904
Dołączył(a): 24.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek73 » 15.01.2015 11:49

Świetna relacja i ju by się chciało tam być a do wakacji jeszcze....
Pozdrawiam Jacek :)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 15.01.2015 12:06

Dzięki Jacku.Myślę,że czas do wakacji szybko zleci :wink:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10871
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 24.01.2015 15:44

musiałem sobie jeszcze raz zapodać Twoją relację,powrócić do okolic Żabljaka i Tary, bo z tamtąd mam mało zdjęć, a podobało mi się + boskie Konavoskie :D

btw: czy będziesz kojarzyć, czy TA stronka to kamp pod Tarą, gdzie mieliście nocleg? pytam dla znajomych...
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 24.01.2015 17:30

Nie ,to nie ten kamp.Nasz to TEN,pierwszy z góry

A ja wczytuję się w Albanię ,choć zdecydowani jesteśmy na Hvar..ale jakoś tak mnie ciągnie w inne strony :D
Zdziwiłam się ,że z Ksamil jest tylko ok 3 godz jazdy do Meteory ,zawsze chciałam tam pojechać...to plan na jakieś może tam następne wakacje,choć to kawał drogi z Pomorza uffff
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10871
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 24.01.2015 22:52

dzięki,
apropos planowania, za dużo by się chciało na raz i trudno się zdecydować na kierunek, a z Pomorza macie dodatkowe 600km do dołożenia
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 25.01.2015 01:29

I ja się tu zjawiłem, późno lecz za to jednym tchem przeczytałem relację z Czarnogóry. :D Ciąg dalszy zostawię sobie na jutro ( a raczej już dziś) .
Andeo ,my w tym roku planujemy ponownie Czarnogórę , byliśmy tam 8 lat temu , (mała relacja jest TU) po 10 czerwca więc turystów było mało w porównaniu z tym co opisujesz , teraz chcemy jechać z początkiem września więc powinno być podobnie a potem może jak Wy pojedziemy na Pelješac.

Ładnie to wszystko opisałaś + fajne zdjęcia,
do zobaczenia na szlaku , ...może w Albanii, bo tam nas też ciągnie. :D
:papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 25.01.2015 13:41

Witam Cię Januszu.Miło mi bardzo że zawitałeś w mojej relacji.Waszą pamiętam,nie wiem czy coś wpisywałam,ale na pewno czytałam,szkoda,ze niektóre fotki poznikały :) Tak mi jakoś utkwiła przygoda z chłopcem oburzonym ,że nie interesują Was pamiątki z Titem ;) nie jestem pewna ,ale chyba Fiołek o tym pisała :) Wrócę jeszcze do Waszej relacji przypomnieć sobie co nieco :)
My staramy się podózować koniec czerwca ,początek lipca ,w tym roku również tak planujemy.Nie ma wtedy jakiś tłumów specjalnie, zazwyczaj.W wielu miejscach byliśmy sami albo prawie sami,tylko z plażami jest kłopot,ale do przeżycia ,tym bardziej jak się potem jedzie plażować do Chorwacji :) Marzy mi się wrócić jeszcze na mury kotorskie,pojechać do Albanii,zobaczyć Macedonię...starczy tego na następne kilka lat .pozdrawiam
Ustronianka
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 29.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustronianka » 26.01.2015 11:29

ojeja :D
dziękuję za tą relację - boska :mrgreen:

w tym roku planowaliśmy pobyt na kampie pod namiotem wcześniej jeżdziliśmy do apartmanów.
non stop czytam Cro, ale piszę cóż niewiele, rzekłabym wcale :oops:
ostatni raz byliśmy w Chorwacji w 2011r gdyż ze wzgledów czysto finansowych później praktycznie nigdzie nie jeździliśmy.
Ale tęsknota spowodowała, że zdecydowaliśmy się na namiot, my i 2 dzieci, trochę przygotowań i w lipcu znów nasze oczy nacieszą się utęsknioną Chorwacją :oczko_usmiech:

dzięki Tobie wczoraj z mężem doszliśmy do wniosku, że w tym roku koniecznie kamp Vrila. A już wieeeeeele przejrzeliśmy i nie mogliśmy podjąć decyzji.

Gdybym miała pytania czy mogę się uśmiechnąć o radę :?:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 26.01.2015 13:57

Bardzo się cieszę na Twoje słowa :) Właśnie po to warto pisać relacje.W razie pytań,nie krępuj się pisz ,odpowiem jak tylko będę potrafiła najlepiej ;) Pozdrawiam
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 04.02.2015 22:06

Fajnie Andeo, że pojawiłaś się w mojej relacji... dzięki temu mogłem natrafić na twoją... przepiękne zdjęcia ... muszę nadrobić zaległości :papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 04.02.2015 22:18

A miło mi będzie ;)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 04.03.2015 17:49

andeo napisał(a):A co do wodospadów i kładki,no pecha jakiegoś mieliśmy,może kiedyś namówię rodzinkę na powtórkę,choć bardzo się zawiedliśmy na tym miejscu i nie wiem czy będziemy chcieli dać mu drugą szansę :)


Spójrz, co dla Ciebie odkopałam ;):

Obrazek

Obrazek

Obrazek
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 04.03.2015 19:36

Ajjj,nawet mi nie mów...widzę kładkę i łódkę :roll:
:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dużo Czarnogóry i odrobina Chorwacji 2014 - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone