Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

druga połowa września

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 16.05.2011 21:29

Ania ja ci jednak proponuje pierwsza polowe wrzesnia-bo z dziecmy.
Pozdrawiam Leon
Zonzi
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 21.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zonzi » 28.07.2011 08:54

Tak sobie patrze na dane historyczne i chyba wstrzymam sie chwilowo z rezerwacja apartamentu we wrzesniu. Ze wzgledu na dzieciaki 2-4 lata nie chcielismy jechac w najwieksze upaly. 8O

Jenak tydzien nad naszym morzem sprawil ze chcielibysmy sie wygrzac. I tak zalapalismy sie na najlepsza pogode w lipcu tylko 3 dni padalo a tak dosc cieplo 22-24 stopnie tylko wialo i temp wody max 17 stopni.

Nie chcialbym tego powtorzyc w Chorwacji. Moze jednak Turcja albo Grecja, Kanary ? :oops:
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 29.07.2011 09:22

Byłam w ubr w Breli, w I połowie września. Deszcz padał dwa razy: raz rano a od 10 słoneczko i ciepełko a innym razem po południu tak z 1 godz. Poza tym 25-28 st. Rewelacja!
W tym roku też na wrzesień zaplanowaliśmy wyjazd ale.... w ostatnich dniach wszystko się pozmieniało i jedziemy 20 sierpnia. Mam nadzieję, że ta fala mokrej pogody już minie.:) Wybieramy się na Pag.
Anusiak75
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 12.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anusiak75 » 30.07.2011 14:13

Ja byłam w ubiegłym roku od 30 sierpnia do 11 września w Rogoznicy...pierwszego dnia jak przyjechaliśmy padał deszcz i dwa dni przed wyjazdem był jeden dzień mokry, poza tym temp ok 26-30 st i piękne słoneczko, ludzi mniej niż w sezonie, większy wybór apartamentów.
W tym roku jedziemy 10 września do Vodic...mam nadzieję, że też trafię na słoneczko czego i wszystkim Cromaniakom życzę niezależnie od terminu wyjazdu :)
ZiNiO
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 04.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZiNiO » 04.08.2011 14:35

Witam wszystkich CroManiaków,

Chciałbym Was uspokoić i zapewnić, że w tym roku we wrześniu pogoda będzie rewelacyjna, a to dlatego, że ja będę po raz pierwszy w Chorwacji :oops: i nie może być inaczej :D

Pozdrawiam
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 04.08.2011 20:29

ZiNiO napisał(a):Witam wszystkich CroManiaków,

Chciałbym Was uspokoić i zapewnić, że w tym roku we wrześniu pogoda będzie rewelacyjna, a to dlatego, że ja będę po raz pierwszy w Chorwacji :oops: i nie może być inaczej :D

Pozdrawiam


To już wiem dlaczego miałam tak piękna pogodę w ubiegłym roku we wrześniu :D ... byłam po raz pierwszy w Chorwacji :D
martabartek
Croentuzjasta
Posty: 122
Dołączył(a): 02.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) martabartek » 09.08.2011 17:25

A My w drugeij połowie września 2009r:)) też pierwszy raz:)

Ciekawe jak będzie w tym roku :D
Jarko1
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 30.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarko1 » 11.08.2011 22:01

Będzie super !! Jak zawsze w Cro :)
Vader
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 11.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vader » 12.08.2011 12:24

Po raz drugi druga połowa września.Cztery lata temu Baśka na wyspie KRK.Dwa tygodnie po 15 września.Deszcz padał tylko raz ale wieczory w drugim tygodniu były już chłodne.Potem przez trzy lata pierwsza połowa lipca.W tym roku wyjazd 11 września gdzieś na południa za Dubrownik.Może na południu wieczory i noce będą cieplejsze niż na wyspie KRK.
marlonk
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 15.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marlonk » 16.08.2011 00:20

Wybieramy się 17 września, czyli w okolicy 18-19 już chcemy być na plaży : ) Ostatnie dwa moje wypady (sierpień i wrześnień) pokazały, że tam ciągle jest gorąco! : ) Mamy nadzieję i tym razem załapać się na słońce i ciepłą wodę bo oby swoje uwielbiamy ciepłe słońce i nurkowanie! : )
Robak1984
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 29.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robak1984 » 31.08.2011 20:57

Byłem w Makarskiej w 2009 roku w okresie od 12 do 19 września. Przez cały tydzień w ciągu dnia ciepło, ale...

Pierwszego dnia pochurno i lekka mżawka. Drugiego dnia bez deszczu, ale niebo całkowicie zachmurzone. Trzeciego dnia trochę chmur, ale z przewagą słońca. Czwarty dzień ponownie dużo chmur na niebie, ale bez deszczu. Piąty dzień - cały dzień padało. Szósty dzień słonecznie, niewielkie chmurki się przewijały. Siódmy i ósmy dzień - błękitne niebo.

Woda w morzu, jak na Adriatyk ciepła.

Ogólnie pogoda, jak na Chorwację taka sobie, ale dramatu też nie było. Opalenizna została mi jeszcze z sierpniowego wypadu nad Bałtyk, więc mogłem się skupić na zwiedzaniu :)
domurst
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) domurst » 01.09.2011 14:21

W tamtym roku w Baska Voda byłem między 20 a 30 września i nie mogłem na pogodę narzekać. Temperatury miedzy 26-30 C i lampa przez pierwszy tydzień. Ostatnie 3 dni zachmurzone w tym jeden z konkretną ulewą (akurat złapało nas w Mostarze) - choć, jak mówił gospodarz apartamentu, nad Jadranem w BV nie spadła nawet kropla. Woda cieplejsza niż w sierpniowym Bałtyku
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 01.09.2011 21:52

Właśnie wróciłam z Cro i stwierdziłam, że jak jechać to we wrześniu (przynajmniej ja).
Byliśmy tam od 21-go sierpnia do wczoraj (31 sierpnia), upały niesamowite. Kocham ciepełko ale przy 37 st wysiadam.:)
Wrześniowym turystom życzę dużo słońca!:)
leszekmw
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekmw » 05.09.2011 13:58

mam pytanie , teoretycznie mam wyjechać w piątek po południu do Z.Blato , ale jak patrze na prognozę http://www.accuweather.com/pl/hr/splits ... cast2.aspx to nie wiem czy jest sens... , był ktoś może w Chorwacji we wrześniu z takimi niskimi temperaturami ? bo 20 - 21st to raczej już nie za upalnie według mnie...
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 05.09.2011 17:37

leszekmw napisał(a):mam pytanie , teoretycznie mam wyjechać w piątek po południu do Z.Blato , ale jak patrze na prognozę http://www.accuweather.com/pl/hr/splits ... cast2.aspx to nie wiem czy jest sens... , był ktoś może w Chorwacji we wrześniu z takimi niskimi temperaturami ? bo 20 - 21st to raczej już nie za upalnie według mnie...


Ja byłam w ubiegłym roku we wrześniu. Pogoda piękna, temp. w okolicach 25-28 st.
Nie oglądałam prognoz na tegoroczny wrzesień... myślę, że nie zawsze należy w nie wierzyć :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat

cron
druga połowa września - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone