Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

druga połowa września

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 01.09.2013 21:22

leszekmw napisał(a):gakako udanego wypoczynku , może następnym razem...


:) fajnej pogody w Hajduszo życzę... :)
leszekmw
Croentuzjasta
Posty: 170
Dołączył(a): 14.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekmw » 02.09.2013 09:25

gakako sorki ale pomyliłem Cie z innym forumowiczem z którym rozmawiałem o ewentualnym wspólnym wjeździe.. :D
ale dzięki , pogoda ma być podobno..
martol92
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 30.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) martol92 » 03.09.2013 11:51

W tym roku tak sie zlozylo, ze mamy urlop od 16.09. Kuny już w czerwcu kupione...
Tylko pytanie... czy w drugiej polowie wrzesnia jeszcze jest szansa na smażing plażing? :) Głównie chodzi nam o odpoczynek na plazy, bo to będzie nasz 4-ty raz w Chorwacji. :) Konkretnie- Baska Voda.
Jeszcze nic nie zarezerwowane, bo wahamy sie czy ryzykowac do Chorwacji czy w tym roku uderzyc do Turcji?
splitmaniak
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) splitmaniak » 04.09.2013 13:24

martol92 napisał(a):W tym roku tak sie zlozylo, ze mamy urlop od 16.09. Kuny już w czerwcu kupione...
Tylko pytanie... czy w drugiej polowie wrzesnia jeszcze jest szansa na smażing plażing? :) Głównie chodzi nam o odpoczynek na plazy, bo to będzie nasz 4-ty raz w Chorwacji. :) Konkretnie- Baska Voda.
Jeszcze nic nie zarezerwowane, bo wahamy sie czy ryzykowac do Chorwacji czy w tym roku uderzyc do Turcji?


Byłem już Chorwacji w drugiej połowie września/początek października i pogoda na 6! Gorąco, morze ciepłe. W tym roku również dopiero od 16 mogę pojechać, także życzę i Tobie i sobie pięknej pogody. Przewidzieć się tego jednak do końca nie da.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 04.09.2013 13:29

martol92 napisał(a): Kuny już w czerwcu kupione...

Tylko po co? :roll: :lol:
Agata_88
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agata_88 » 04.09.2013 14:45

Witam wszystkich serdecznie!

19 września wybieram się na tydzień do Chorwacji, lot do Rijeki i szukam dobrej miejscowości na ten czas na wyspie Krk. Czy pod koniec września są tłumy turystów?
Jakie miejsce polecacie? Z rożnych opinii i stron (a zwłaszcza z tego wspaniałego forum) wydaje się, ze miejscem wartym odwiedzenia jest Vrbnik. Trochę niepokoją mnie jednak opinie, ze woda tam może być dość chłodna i wiatry bardzo silne oraz fakt, ze morze tam po kilku metrach jest glebokie.
Baska wydaje się przepiękna (pewnie dlatego jest taka popularna), ale nie chciałabym spędzić wakacji wśród dzikich tłumów. Ale możne w drugiej połowie września już nie jest tak źle?
Zaciekawiły mnie tez zdjęcia z Červar-Porat, czy ktoś z Was tam był?
A może macie jakieś inne ulubione miejsca, dobre właśnie na wrzesień?
I jeszcze mam pytanie, jak to jest z komunikacja autobusowa na wyspie? Czy w ogóle jest możliwe poruszanie się bez samochodu?
Z góry dziękuje :)
Calinka
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 02.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calinka » 04.09.2013 15:31

Podbijam! My wybieramy się do Baski już w Niedziele. Ja jade pierwszy raz i chętnie przeczytam jakiekolwiek wskazówki dot sklepów, knajpek (gdzie warto zjeść jakies lokalne przysmaki?). Czy ktoś się orientuje, gdzie można kupic swieże ryby, owoce morza w Basce?
Pozdrawiam:]
Agata_88
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agata_88 » 04.09.2013 23:01

Znalazłam tu temat o miejscowosci Stara Baska, ktoś tam był we wrześniu? Czy też polecacie to miejsce?
sirenia81
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 05.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sirenia81 » 05.09.2013 16:06

Wybieramy się autem za tydzien 14 września do 30. Kierunek - Mali Rosij -wyspa Cres.
Jedziemy z naszym 6 latkiem. Życzymy wszystkim pieknej pogody i trzymajcie kciuki zeby swiecilo wszystkim nam slonce! (nie musi byc upalnie,wystarczy ze NIE BEDZIE padac...)
Kochani , ktos z was byl w tych rejonach w 2-giej pol.września?
martol92
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 30.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) martol92 » 06.09.2013 11:37

A my ciągle się wahamy. Ciężko ryzykować taki kawał drogi...
Jak tam pogoda w Basce Vodzie i okolicy? Można się smażyć? :D
Dużo ludzi? Coś się dzieje? :) Czy pustki?
worldwar
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 22.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) worldwar » 08.09.2013 13:38

Pag byłby lepszą opcją, bo ok. 200 km bliżej. W zasadzie ta druga połowa września lekko się przesunęła na okolice końca września. Szukam od pewnego czasu wycieczek np. Cypr, Malta etc... ale nie ma kompletnie nic. Sądzę, że za tą kasę (czyli ok. 4000zł na 2 osoby) jestem w stanie zrobić sobie lepsze wakacje właśnie w Cro. Oby była pogoda :cry:
bartek_p
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartek_p » 08.09.2013 14:23

Witam wszystkich, my również wybieramy się w drugiej połowie września w okolice Ninu,
mam nadzieję, że pogoda dopisze. 8)
sirenia81
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 05.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sirenia81 » 08.09.2013 16:32

Zaczęłam nerwowo przeglądać wszystkie portale pogodowe..
Nie ukrywam że na jedyne wakacje w roku chciałabym by syn mógł choć zanurzyć się w morzu...
Nie wiadomo której prognozie wierzyć są tak różne...

http://www.meteo-europ.com/pl/hr/istars ... 5-dni.html

jest dość optymistyczna,oby się sprawdziła,choć niektóre pokazują nagłe załamanie pogody..

Czy przy 21 stopniach na Losinj będzie szansa poopalać się na plaży czy mogę sobie pomarzyć..??????
Nie mogę odwołać wyjazdu,auto jest u mechanika przed podróża, ruszam w piątek rano.
Ktorej pogodzie wierzyć?
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 08.09.2013 19:19

właśnie dotarliśmy do Podgory.Dzisiaj było tutaj 31 st. Ludzi trochę jest ale problemów z apartamentami nie ma.... stacze stoją przy wjeździe. Od jutra leżenie i plaża,plaża, plaża.... :)
pozdrawiam wszystkich.... tych wahających się też :P
Agata_88
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agata_88 » 09.09.2013 03:04

To swietnie, udanych wakacji! :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat

cron
druga połowa września - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone