Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Drage- hotel Galeb

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magdaleenee
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.09.2015
Re: Chorwacja pensjonat Galeb w Drage - omijać szerokim łuki

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdaleenee » 20.09.2015 21:56

Kupowałam kilka grouponow i nigdy nie było takich jaj. Niestety sprawa bedzie musiała skończyć sie w sadzie, jednak chciałam przestrzec innych, którzy chcieliby sie skusić na ta wątpliwej przyjemności ofertę.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.09.2015 23:01

Obawiam się, że koszt całej zabawy w sądzie wielokrotnie przewyższy waszą stratę finansową. :roll:
I sprawa skończy się przegraną.


Super niska cena = super niska jakość :roll:
Tak najczęściej jest :?
Za taką cenę nic innego nie ma
agatonisko
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) agatonisko » 23.03.2016 19:05

w zeszłym roku byłam w tym hotelu. Ofertę znalazłam na Gruponie. dla mnie i koleżanki cena byłą bardzo ważna i naprawdę jesteśmy zadowolone! Drage super, obsługa przemiła i mówią po polsku! nie wiem czego można oczekiwać więcej.
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 23.03.2016 22:49

agatonisko napisał(a):w zeszłym roku byłam w tym hotelu. Ofertę znalazłam na Gruponie. dla mnie i koleżanki cena byłą bardzo ważna i naprawdę jesteśmy zadowolone! Drage super, obsługa przemiła i mówią po polsku! nie wiem czego można oczekiwać więcej.

Znam rezydentkę, super osoba.
:D
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 24.03.2016 00:39

Ale sama super rezydentka nie załatwia sprawy :) . Chociaż niewątpliwie jest to duży atut :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.03.2016 00:45

Zależy, co oferuje i jakiej to jest jakości :wink:



---------

Generalnie jednak należy podchodzić do wszelkich super ofert za super cenę
tak jak do Amber Gold :D
Anka J
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anka J » 28.03.2016 17:48

Bardzo mnie dziwią te negatywne opinie dotyczące hotelu Galeb, bylśmy tam w zeszłym roku w lipcu z mężem i było świetnie! Zapłaciliśmy tylko 28 euro od osoby z wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja), trochę martwiliśmy się, że taka cena odbije się na jakości. Co prawda pokój mieliśmy mały, ale na wypad urlopowy wystarczający, było czysto. Szczególnie podpasowało nam, że na miejscu były osoby mówiące po polsku, od których dowiedzieliśmy się wszystkiego, co było nam potrzebne. Jeśli chodzi o jedzenie, to było bardzo smacznie i duże porcje, tak że wystarczało nam na cały dzień. Polecam wszystkim ten pensjonat, za rozsądne pieniądze można spędzić świetny urlop w uroczym miescu :)) Mamy zamiar tam wrócić
manitugg
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 30.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) manitugg » 30.01.2017 00:59

potwierdzam opinie jak wyżej. z tego co wiem to tam się właściciele zmienili.
Hotel raczej kolonijny (zresztą też na kolonie trafiliśmy :)) i taki tam jest standard
ps . kilka z tych zdj to chyba nam gościom wystawia cenzurkę a nie hotelowi
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Drage- hotel Galeb - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone