Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

DOM Z BASENEM!

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jacaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 102
Dołączył(a): 14.08.2013
Re: DOM Z BASENEM!!!!!!!!!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacaj » 17.11.2014 21:31

oki, już cos troche wiem. Właściciel na próbe podpisął umowę z Novasol. Chociaż trochę mu to odradzałem, czy to dobry pomysł jest.
I tam jest tak, że własciciel ma 3 tygodnie w sezonie do swojej dyspozycji, tzn np może wynając komu chce.
Info jakie dostałem to 300E/doba za cąły dom. W Novasol będzie drozęj. W domu 2 apartamenty, w sumie na 5 osób każdy, na dole kuchnia z salonem, jadalnią. Fotki dodam bo dostałem w jakims dziwnym formacie. Wtedy nmapisze szszeółowy post
sylwerson
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.01.2015
Re: DOM Z BASENEM!!!!!!!!!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwerson » 17.01.2015 18:57

Hej
domingos - czy mogę prosić namiary na ten dom z basenem?
domingos
Croentuzjasta
Posty: 244
Dołączył(a): 11.07.2010
Re: DOM Z BASENEM!!!!!!!!!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) domingos » 17.01.2015 23:09

Hejka ,nie ma problemu ,jak bedziesz miala jakies pytania to zapraszam na priv
Cały opis znajdziesz wpisujac recznie www,dalmacia-apartments.info
Villa Srima
Najlepiej napisac do Daria i wszystko bedziesz wiedziała adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004
Kvarner, Dalmacja 5+1 z basenem :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 24.01.2015 22:04

Cześć :)
Może ktoś był w poprzednich latach w jakimś fajnym apartmanie z basenem ?
Byle nie przy ruchliwej ulicy.

5 dorosłych + dzieciak.
Budżet: raczej max 100-110 EUR/doba

Z góry dziekuję za pomoc.
madziak05
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 11.02.2013
Re: DOM Z BASENEM!!!!!!!!!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziak05 » 27.01.2015 14:17

domingos napisał(a):Dałem namiary :) wszystko jest na stronce
Jest 7 apartamentow 4-5 osobowych ,kazdy apartament ma 1 sypialnię i pokój dzienny
W Chorwacji miejscowi bardzo czesto wykorzystują pokój dzienny do zakwaterowania
Jasne, mozna znalezc dla 4-5 osób 2 sypialnie i pokój dzienny ale płacone jest za 6-7 osób,poprostu liczy się ilość łóżek


poproszę o namiar na te apartamenty
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jafa78
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 18.12.2014
Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) jafa78 » 29.01.2015 15:46

Witam,
Czy ktoś ma namiary na kwaterę/ville/apartament w Baska Voda z basenem (może być niewielki) lub z basenem i np. brodzikiem dla dzieci. To moje pierwsze wakacje w Chorwacji, padło na Baska Voda, jedziemy z 6-letnim dzieckiem. Trochę poszukiwałam i widzę, że kwatery i ville oraz apartamenty w Baska Voda nie posiadają basenów w większości.
Dziękuję.
johny1412
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 27.01.2013
Apartament z basenem

Nieprzeczytany postnapisał(a) johny1412 » 18.02.2015 18:18

Wiem, że było, ale części osób, które polecały namiary nie pisały od kilku lat na forum. Szukam pokoju dla trzech osób w domu z basenem. Chcę jechać na początku lipca z 5-letnim dzieckiem. Region w sumie nie gra roli. Przydałaby się gdzieś blisko plaża. Ofertę Dario już znam, ale może ktoś był, coś poleci i podrzuci jakieś namiary. mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
michalz1986
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.02.2015
Domek z basenem

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalz1986 » 10.03.2015 23:00

Witam, wybieramy się w 9 osób w rejon Splitu, Trogiru, Makarskiej, Omis w terminie 15.07-29.07.2015 i zastanawiamy się nad domkiem z basenem. Może ma ktoś jakiś fajny namiar? Dodam, że kwota jaką chcielibyśmy przeznaczyć za dobę to do 150 Euro, jeśli jest to wogóle możliwe za domek z basenem
maniolka05
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.02.2015
Re: DOM Z BASENEM!!!!!!!!!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniolka05 » 19.03.2015 15:53

viltob08 napisał(a):Mogę polecić domek, ale w Grecji :-)

poproszę namiary jeśli jest taka możliwość adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
peterps1
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) peterps1 » 04.05.2015 22:37

Proszę również o namiary na ten domek
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kysior
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.06.2015
Apartament dla dwóch rodzin z basenem

Nieprzeczytany postnapisał(a) kysior » 08.06.2015 23:36

Witam wszystkich, to mój pierwszy post tutaj.

Spontanicznie podjęliśmy decyzję o próbie wyjazdu na Chorwacji. Nigdy tam nie byliśmy, a zawsze o tym marzyliśmy.

Szukam apartamentu dla dwóch rodzin 2+1 (dzieci odpowiednio 3 i 5 lat), z klimatyzacją, basenem, blisko morza. Fajnie byłoby, gdyby sypialnie miały oddzielne łazienki.

Na razie tonę w setkach ofert i czuję chaos - pomożecie mi podpowiadając coś?

Wolny termin mamy od 6 do 16 lipca, wyjazd na 7-10 dni.

Podpowiedzcie coś proszę,bo nerwówka przy szukaniu mi się już o rozwód ociera ;)
Monicar
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 28.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monicar » 10.06.2015 09:06

Kysior - mogę polecić fajne apartamenty w Zivogosce. Ja jadę po raz pierwszy, ale znajomi byli dwukrotnie i są zachwyceni. Blisko plaży, plac zabaw i basen. Zapowiada się cudnie.
wolwerin1973
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 26.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wolwerin1973 » 15.06.2015 19:49

monicar daj namiar na ten apartmani na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. pozdrav
JakubB
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) JakubB » 20.06.2015 16:11

Witam
planujemy pierwszy wyjazd do Cro i prośba do was o namiary na apartamenty, domki z basenem i blisko plaży. Interesują nas Vodice i okolice, ogólnie tamten rejon. Nocleg dla 3 osób dorosłych i 1 dziecko 9 lat planowany wyjazd 10/11.07 na 8dni. Info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry dziękuję.
Monicar
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 28.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monicar » 26.06.2015 09:51

Wolwerin - napisałam Ci maila przed chwilą.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
DOM Z BASENEM! - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone