Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dom dla 14-20 osób

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gabsisia
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.01.2013
Dom dla 14-20 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) gabsisia » 12.01.2013 09:13

Witam,
Poszukuję domu dla 14 osób: 2+2, 2+2, 2+2, 1+1. 8 dorosłych + 6 dzieci w wieku szkolnym, bez niemowlaków.
Interesuje mnie Środkowa Dalmacja (najchętniej), raczej ląd niż wyspa ale jeśli będzie ciekawa oferta nie mówię nie:) Każda rodzina z własną sypialnią, bardzo mile widziany taras i oczywiście kuchnia, fantastycznie jeśli byłby kawałek ogrodu:) Jeśli dom będzie blisko plaży - super ! Interesuje mnie SAMODZIELNY dom, bez innych obcych ludzi.Termin 22.06-06.07.2013, ew. jakieś drobne korekty terminu też wchodzą w rachubę.
Nie musi to być jakaś duża miejscowość, ważne żeby była ładna plaża, bez wielkiej ilości kamieni (dzieci).
Z góry dziękuję za oferty i linki, Basia
mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
aga.b
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.01.2013
Re: Dom dla 14 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga.b » 20.01.2013 18:58

Witam ja też się dołączam tylko dla 16 osób 4 rodziny 2+2 pierwsza połowa sierpnia, dziękuję i pozdrawiam.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kudlaty78
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 09.04.2016
Re: Dom dla 14 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) kudlaty78 » 09.04.2016 20:57

Witam serdecznie. Planujemy wyjazd do Chorwacji. Dla części połowy to będzie pierwszy wyjazd w te strony. Szukamy fajnych kwater (pokoi lub apartamentów) dla 4 rodzin z dziećmi. Oczywiście z klimką, balkonami/tarasami, z jakimiś fajnymi widokami najlepiej na morze a najlepiej blisko plaży. Chcemy tam dotrzeć 30.07 i być tam 10 dni. Jeden z uczestników wrzucił miejscowość Primosten ale to nie konieczność. Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl .
Cała nasza wesoła paczka prosi o pomoc.
lolipop338
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.04.2016
Domki dla 20 osób poszukiwane

Nieprzeczytany postnapisał(a) lolipop338 » 28.04.2016 09:46

Potrzebuje domków kwater apartamentów w Chorwacji dla 20 osób nie koniecznie jeden domek , mogą być dwa obok siebie. termin to przyjazd 2 lipca i tak na tydzień
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Domki dla 20 osób poszukiwane

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.04.2016 11:13

lolipop338 napisał(a):Potrzebuje domków kwater apartamentów w Chorwacji dla 20 osób nie koniecznie jeden domek , mogą być dwa obok siebie. termin to przyjazd 2 lipca i tak na tydzień


Może tutaj >>> noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html coś znajdziesz.
JJJustynAAA
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 31.10.2016
wypad dla 20 osób okolice Trogiru

Nieprzeczytany postnapisał(a) JJJustynAAA » 31.10.2016 18:59

Witam
w przyszłym roku w sierpniu planujemy wypad 20 osób w okolice Trogiru, Makarskiej - szukamy małych miejscowości z mniejszą liczbą turystów, ale za to z pięknymi plażami. Zależy nam na domkach z 3-4 sypialniami, z kuchnią w pełni wyposażoną.
czy znawcy Chorwacji mogą mi coś polecić jakieś ciekawe miejscowości i ewentualnie jakieś domki - najlepiej dwa obok siebie tak po 10 osób na domek. Za każde wskazówki będę wdzięczna...
piotrenio77
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 06.08.2016
Re: wypad dla 20 osób okolice Trogiru

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrenio77 » 01.11.2016 11:22

JJJustynAAA napisał(a):Witam
w przyszłym roku w sierpniu planujemy wypad 20 osób w okolice Trogiru, Makarskiej - szukamy małych miejscowości z mniejszą liczbą turystów, ale za to z pięknymi plażami. Zależy nam na domkach z 3-4 sypialniami, z kuchnią w pełni wyposażoną.
czy znawcy Chorwacji mogą mi coś polecić jakieś ciekawe miejscowości i ewentualnie jakieś domki - najlepiej dwa obok siebie tak po 10 osób na domek. Za każde wskazówki będę wdzięczna...




Witam mam namiary na fajna kwaterę w miejscowości slatine wyspa Ciovo obok Trogiru jesli bedziecie zinteresowani podam namiary mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: wypad dla 20 osób okolice Trogiru

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.11.2016 12:29

piotrenio77 napisał(a):Witam mam namiary na fajna kwaterę w miejscowości slatine wyspa Ciovo obok Trogiru jesli bedziecie zinteresowani podam namiary mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Może opiszesz dom w Banku Kwater, każdy będzie mógł zobaczyć czy mu to pasuje (standard, lokalizacja) i wtedy ewentualnie o szczegóły pisać bezpośrednio do Ciebie....
rumaldo
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) rumaldo » 06.01.2017 17:12

witam.
też proszę o jakieś namiary na dom. razem jest nas 21 osób 12+9, termin to koło 12.08.2017 7-10 dni adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jaarox
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaarox » 08.01.2017 14:03

Witam
Również proszę o namiary na dom z basenem blisko morza. Rejony Istria lub trochę niżej.
13 dorosłych + 5 dzieci
wyjazd po 20.07.2016
10 noclegów
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję
Tonya
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.01.2017
Dom dla 14-20 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tonya » 08.01.2017 17:44

Poszukuję domu dla 16 osób (4 rodziny 2+2) w przystępnej cenie w środkowej Chorwacji, koniecznie z ogrodem lub tarasem do biesiadowania, z plażą przyjazną dla przedszkolaków. Wyjazd na początku sierpnia lub koniec lipca na 10-12 noclegów.
Proszę o info na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
murzynek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) murzynek » 09.01.2017 10:34

witam,

poszukuję domu do wynajęcia dla czterech rodzin tj 2+2, 2+2, 2+1, 2+1
w terminie ok 20 lipiec na 10-11 nocy.(termin nie jest sztywny)
w okolicach makarskiej, najlepiej tycepi.
dom z basenem mile widziany
mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Bonuz
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.11.2010
Dom dla 18 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bonuz » 01.02.2017 15:39

Witam.
Tak jak w temacie potrzebujemy kwater dla 18 osób, z racji mojego doświadczenia w tym temacie zostałem nominowany na kierownika wycieczki, oczywiście od razu pomyślałem o croforum może tutaj ktoś podeśle jakieś namiary, nie mamy upatrzonego miejsca zdaje sobie sprawę że chcąc być z taką ilością osób w jednym miejscu możemy nie mieć dużego wyboru aczkolwiek będziemy próbować.
Nie mamy dużych wymagań chcemy tylko żeby kwatery były blisko morza i najlepiej w jednym domu no i termin jaki nas interesuje to druga połowa czerwca 17.06.2017 - 30.06.2017. Poniżej wymienię układ rodzin może w ten sposób będzie łatwiej coś znaleźć.
1. 2+2
2. 2+2
3. 3+1
4. 2+2
5. 2
o ewentualny kontakt proszę na maila rób priv
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
miloszcichy
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.02.2017
Caly dom do wynajęcia

Nieprzeczytany postnapisał(a) miloszcichy » 01.02.2017 21:47

Witam, poszukuje cały dom do wynajęcia dla około 15 osób w Chorwacji w Baśce Wodzie, Breli, Tucepi, Makarskiej lub innych miejscowościach w Riwierze Makarskiej, wysłałem około 30 maili wszystko zarezerwowane bądź bardzo drogie... może macie coś ciekawego do polecenia dla 3-4 rodzin, które chciałyby mieszkać w jednym domu, ale w osobnych mieszkankach, pozdrawiam
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 17.02.2017 11:26

Jak co roku oferuję pomoc w doborze apartamentu.
Mam namiary na dwa domy z basenami w Marusici.
Ceny świetne, warunki dobre, a okolica boska.
Jakby co proszę pisać na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone