napisał(a) Torac » 01.04.2013 09:42
Tak jest nie tylko z wczasami ....
(dlaczego produkty typu: spożywka , samochody są tańsze w Niemczech?)
Olej wczasy z biurem !
Jest coś takiego podskórnego, że pod NIemca, Austryjaka się skacze i głaszcze, pieści.
Pamiętam jak Pani z agencji musiała mi zmienić dom zakwaterowania - zostali jej Niemcy - to był problem.
albo jak wyszły w domu awarie - tylko do domu mieli wjechać Austryjacy i już pod dom podjechała inspekcja żeby właściciel zlikwidował wszystkie niedoróbki.
NAsze pieniądze niby te same ale jakieś gorsze...