Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy odkryjemy miłość nieznaną? - Hvar, wrzesień 2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 19.09.2013 13:32

Jej, jak Julka urosła! :D No tak, to już ponad 3 lata, odkąd spotkaliśmy się na Peljescu. Czas leci...

Kwaterę mieliście prawie na plaży, bardzo ładnej plaży :) Wszystko byłoby pewnie super, gdyby nie "braki w dostawie prądu". Wada jedna (chyba że było więcej?), ale poważna, powiedziałabym - dyskwalifikująca :roll:

Aldonka napisał(a):Jesla to najczęściej odwiedzane przez nas miasto na wyspie, wszak było najbliżej nas....a i tak dość daleko.
Bardzo, ale to bardzo mi się spodobała.

Cieszę się :)

Ale masz tempo! Super się czyta Twoje wrażenia z mojej ulubionej wyspy 8)
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 19.09.2013 17:31

Aldonko, dzięki za wzmiankę o moich skromnych hvarskich wpisach, jakie zamieściłaś na wstępie swej opowieści.
Po latach, jakie upłynęły od naszego wakacyjnego tygodnia na Hvarze, wiem aż za dobrze, że bardzo niewiele wówczas tam zobaczyłam... Czy wrócę? Nie wykluczam, chociaż ze względu na odkrycie miłości :wink: do Grecji, rzecz :roll: nie jest taka oczywista. Zwłaszcza, że jest jeszcze wiele innych miejsc w Cro, które czekają :wink: na powrót. No i tyle miejsc do odkrycia... Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie (niestety :? zagrożenie istnieje), to może już w tę niedzielę rozpoczniemy odkrywanie nowego? Tylko tydzień, więc Grecja odpadła :( , ale tym akurat się nie martwię :)

Pozdrawiam cieplutko i czekam na kolejne odcinki :D
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 19.09.2013 20:23

dangol to ja Ci życzę kochana, żeby zupełnie nic nie stanęło Wam na drodze ku kolejnej przygodzie. Że krótko to nieważne, ważne że w ogóle. I tak będzie pięknie :)
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 19.09.2013 20:55

Oby dobre życzenia się spełniły :) , chociaż na ten moment ryzyko pozostania w domu jest coraz większe, w zasadzie wszystko się wyjaśni jutro około 15-tej (komplikacje są nautry zawodowej, które niestety nie są jedyną przeszkodą, chociaż aktualnie główną).
Nadzieję jednak mamy (oby nie okazało się z nia tak, jak :mrgreen: w przysłowiu) i torby zapakowaliśmy :wink: .
Najwyżej :? rozpakujemy, ale jeśli uda się z urlopem, to nie będziemy tracić jutro czasu i późnym popołudniem ruszymy.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 19.09.2013 20:59

Trzymam zatem moooooocno kciukasy. żeby toreb nie rozpakowywać :D
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 19.09.2013 21:04

maslinka napisał(a):Jej, jak Julka urosła! :D


Właśnie!!!
Już pannica się z niej robi :lol:
Bardzo przez ostatni rok urosła!


Że też po dzieciakach zawsze widać jak nam czas ucieka.... :?
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 19.09.2013 21:11

kwaterke mieliście super prawie na plaży :wink: czekam na dalszy ciąg relacji :mrgreen:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 19.09.2013 23:12

Super, bardzo podoba mi się to miejsce :D
Juleczkę macie śliczną :smo:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 19.09.2013 23:15

Kochani, polećcie mi jakiś serwer do zdjęć, ten z którego korzystam coraz bardziej mnie wkurza.
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 20.09.2013 08:24

HO HO HO!!!!

I mnie miało by tu nie być ???? JESTEM!!!
Zaległości nadrobiłem i jestem "na bierzo"

:)
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8676
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 20.09.2013 09:49

Hvar chodzi mi po głowie od dawna :D . Będę u Ciebie częstym gościem.


A zdjęcia od zawsze wrzucam na picase.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 20.09.2013 10:15

Ja też korzystam z picasy, tylko głupia blondynka nie wiem gdzie tam się generuje kod żeby wkleić zdjęcie.
:roll: :roll: :roll:
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 20.09.2013 10:20

Aldonko a może łatwiej
Załączniki:
Bez tytułu1.png
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8676
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 20.09.2013 10:21

Ja po prostu w picasie klikam na zdjęciu prawym przyciskiem myszy i wybieram "kopiuj adres obrazka".

A pomysł telepola mi się nie sprawdza, bo z reguły eksportujemy za duże zdjęcia :D .
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 20.09.2013 10:41

marze_na napisał(a):Ja po prostu w picasie klikam na zdjęciu prawym przyciskiem myszy i wybieram "kopiuj adres obrazka".

A pomysł telepola mi się nie sprawdza, bo z reguły eksportujemy za duże zdjęcia :D .


Też działałam na picasie, ale ostatnio tylko po jednym zdjęciu mi chce przesyłać :evil: ,
więc przerzuciłam się na fmixa :roll: .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Czy odkryjemy miłość nieznaną? - Hvar, wrzesień 2013 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone