Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czy ktoś tam był? Rażanij

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wos71
Croentuzjasta
Posty: 183
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wos71 » 11.06.2014 20:32

@miro.t
Do plaży dochodzi asfaltowa droga,więc nawet z wózkiem nie będzie problemu.W max. kilka minut "dotrzecie".
miro.t
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 25.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro.t » 11.06.2014 23:23

Jeden kolega z forum podesłał mi namiar na apartmany u Pani Marija Ćolak. Cena jest w miarę OK, reszta na zdjęciach też wygląda ok, no ale po to jest forum, żeby sie bardziej doinformować.
Krisku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krisku » 12.06.2014 12:08

miro.t napisał(a):Jeden kolega z forum podesłał mi namiar na apartmany u Pani Marija Ćolak. Cena jest w miarę OK, reszta na zdjęciach też wygląda ok, no ale po to jest forum, żeby sie bardziej doinformować.

Witaj.
Jeśli Chcesz więcej wiadomości na temat tego ap. to napisz PW. Jeżdżę do tego ap. już 7 lat więc coś tam wiem :D
mario1969
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 15.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario1969 » 15.06.2014 21:24

Krisku napisał(a):
miro.t napisał(a):Jeden kolega z forum podesłał mi namiar na apartmany u Pani Marija Ćolak. Cena jest w miarę OK, reszta na zdjęciach też wygląda ok, no ale po to jest forum, żeby sie bardziej doinformować.

Witaj.
Jeśli Chcesz więcej wiadomości na temat tego ap. to napisz PW. Jeżdżę do tego ap. już 7 lat więc coś tam wiem :D

czy możesz podesłać namiary na tą kwaterkę,jeżeli jest szansa mieszkać tam w 6 osób.jak daleko od plaży varos
mój namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dage
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 14.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) dage » 16.06.2014 06:03

Pozdrawiam z Ražanj. Właśnie tu jesteśmy. Testowaliśmy juz lokalna restauracje i zarówno pljeskavica jak i lignje sa żara są pyszne. A biorąc pod uwagę, że musieliśmy wziąć jedzenie na wynos ( mała dzidzia śpiąca w pokoju) to dostaliśmy je w takich domowych pojemnikach z pokrywkami do przechowywania żywności. A obsługa super miła.
Krisku
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krisku » 16.06.2014 09:24

mario1969 napisał(a):
Krisku napisał(a):
miro.t napisał(a):Jeden kolega z forum podesłał mi namiar na apartmany u Pani Marija Ćolak. Cena jest w miarę OK, reszta na zdjęciach też wygląda ok, no ale po to jest forum, żeby sie bardziej doinformować.

Witaj.
Jeśli Chcesz więcej wiadomości na temat tego ap. to napisz PW. Jeżdżę do tego ap. już 7 lat więc coś tam wiem :D

czy możesz podesłać namiary na tą kwaterkę,jeżeli jest szansa mieszkać tam w 6 osób.jak daleko od plaży varos
mój namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Mario odbierz pocztę.
mario1969
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 15.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario1969 » 28.06.2014 16:31

Dzięki krisku za pomoc, jestem juź na miejscu, znalazłem super miejsce 10m od plaży Varoś(2+2-45euro)jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie drogi(Węgry)to chętnie odpowiem
HungryMisio
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) HungryMisio » 10.07.2014 08:55

Witam!!!
Mam pytanie czy w Razanij jest informacja turystyczna o wolnych kwaterach??? Zawsze wybieram się w ciemno do Chorwacji i chciałby oszczędzić trochę czasu szukając kwatery. W tamtym roku w Zaboric znalazłem w 5 min super kwaterę korzystając z usług takiej informacji.
dage
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 14.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) dage » 10.07.2014 09:11

Z tego co widziałam w centrum Ražanj jest biuro turystyczne ale nie wiem czy maja takie informacje bo nie korzystałam z ich usług.
HungryMisio
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) HungryMisio » 13.07.2014 21:08

Dziękuje za informację, jak jest taki punkt to będą mieli info o wolnych kwaterach
esiaczek
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 10.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) esiaczek » 01.08.2014 08:50

witajcie! 29.08 ruszamy w trasę Tychy - Razanj, kwatera zarezerwowana - apartament Mirna. zastanawiamy sie tylko jak tam jest? czy ktos moze byl w tym aprat ? zdjecia zdjeciami, niestety zdazylismy sie przekonac ze czesto odbiegaja od rzeczywistosci :roll:
wyczytalismy ze generalnie razanj jest bardzo urokliwym spokojnym miasteczkiem i dobrą bazą wypadowa...
Prosze o wasze opinie z pobytów :)
ponizej zamieszczam screen mapy z miejscem kwatery - czerwone koleczko. niestety nie ma opisanej ulicy :?
Załączniki:
kwatera razanj.JPG
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
czy ktoś tam był? Rażanij - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone