Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czy ktoś tam był? Rażanij

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gajowa
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajowa » 09.08.2012 12:21

lubczyk38 napisał(a):Witam,
czy ktoś był w tym domku: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
chodzi mi o bliskośc plaży/morza, dojazd i usytuowanie tego budynku.
Korespondencja z właściecielem bardzo miła, ale moze ktos tam był i moze cos powiedziec więcej.
Z góry dziekuję.
do wyjazdu niecae dwa tygodnie


Byłam tam w lipcu 2012. Blisko Rogoznica, Primosten, Trogir i Split. Generalnie starają się, ale:
1) Nie było ciepłej wody pod prysznicem (w kuchni była i w umywalce w łazience także) - po zgłoszeniu straszemu panu mieszkającemu niżej, nic sie nie zmieniło (powiedział ze jest słabe cisnienie i dlatego nie ma pod prysznicem ciepłej wody...bez komentarza). W dzień wyjazdu okazało się, że ciepła woda pod prysznicem leci jeśli odkreci sie ją w umywalce...
2) W domu było czysto, ale 2 dnia pobytu pojawiły sie mrówki, które wchodziły pod drzwiami i szły do kuchni przez salon i jadalnię (śmietnik był na dworze, nic nie było rozlane tak że nie wiem czego one tam szukały- a chodziły dosłownie po blacie kuchennym i w szafkach po naczyniach).
3) Klimatyzacja jest, działa, ale nie radze jej włączać gdyż jest najprawdopodobniej zagrzybiona. Na 2 dzień we troje byliśmy zakatarzeni, dnia 3 bolały nas gardła, i mieliśmy gorączkę. Przestaliśmy używać klimatyzacji w aprtamencie. Przeszło po około 4 dniach stosowania leków. To był nasz drugi tydzien w CRO w 2012, przejechaliśmy tam z Mandre z wyspy Pag (też była klima i byliśmy zdrowi), szkoda że właściciele nie dbają o odgrzybienie klimy, bo choroba zepsuła nam troszkę pobyt.
wos71
Croentuzjasta
Posty: 183
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wos71 » 16.08.2012 11:55

Byłem tam na przełomie lipca i sierpnia.Do morza(zatoczki portowej) jest max 100m(można się kąpać).Do plaży Varoś jest dobre 5 minut.Co do apartamentów,to są dobrze wyposażone.Z wodą ciepłą faktycznie były "cyrki" i raz była letnia by za chwilkę leciał wrzątek.Mrówki były ale tylko na tarasie.Klima chodziła bdb(widocznie odgrzybiona).Gospodarze OK(nie przeszkadzali :)).A i jeszcze jedno-brak widoku na morze(drzewa podrosły i zasłaniają).PZDR.
MariuszC
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszC » 10.02.2013 15:05

Witam.
Czy ktoś z Was wie może, czy w najbliższej okolicy apartamentów Nedjeljka w Razanji jest plaża dla małych dzieci (2 i 5 lat)? Z tego co się tutaj dowiedziałem plaża żwirowa jest tuz obok Hotelu em-KA. Ale z Nedjeljka do tej plaży to jest ok. 900 metrów. Czy jest coś bliżej i w którym mniej więcej miejscu?
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 10.02.2013 15:50

MariuszC napisał(a):Witam.
... apartamentów Nedjeljka w Razanji jest plaża dla małych dzieci (2 i 5 lat)


nie wiem gdzie jest ten ap. ale może to zdj ci coś wyjaśni :D

Przechwytywanie2.jpg


Tam gdzie strzałka jest plaża blisko "eMKi" a dalej Varos, duża kamyczkowa dla dzieci ponoć dobra :D

zdjęcie robione z tarasu hotelowego :D

Przechwytywanie1.jpg


Kropka czerwona hotel eMka
MARTYNKA2001
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 15.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARTYNKA2001 » 10.02.2013 21:59

Varos jest rewelacyjna dla małych dzieci. Chyba nie jest aż tak daleko z "Emki" :roll:
MariuszC
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszC » 10.02.2013 22:15

Sylwetka&Gienuś napisał(a):nie wiem gdzie jest ten ap. ale może to zdj ci coś wyjaśni :D

Dzięki za pomoc.

Z tego co udało mi się zorientować na Varos będzie chyba jednak "kawałek".
Szkoda, bo byłem już prawie zdecydowany.
Zielina74.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 19.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zielina74. » 11.02.2013 01:54

Plaża Varos w Razanj
Załączniki:
Razanj Varos 02.jpg
Razanj Varos 01.jpg
mannda
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.04.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) mannda » 14.01.2014 12:21

bogunow napisał(a):Byliśmy w Razanj w tym roku w lipcu. Cisza i spokój, jak w bajce. Mieszkalismy w zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link W razie pytan służę pomocą. Zapraszam też na film z naszego lipcowego pobytu w Chorwacji.
mannda
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mannda » 14.01.2014 12:23

Bogunow, czy możesz mi powiedzieć gdzie dokładnie leży Nedjeljka?
Będę wdzięczna za odpowiedź.....
pozdrawiam
Magda
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 14.01.2014 13:05

mannda napisał(a):Bogunow, czy możesz mi powiedzieć gdzie dokładnie leży Nedjeljka?
Będę wdzięczna za odpowiedź.....
pozdrawiam
Magda


Co prawda ja nie Bogunow :wink: ale może coś pomogę

Ze strony wynika że leży on gdzieś przy zatoce Stivančnica ( mapa- czerwone "jajo" ) :wink:

_DSC1857.jpg
mannda
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mannda » 14.01.2014 13:30

wielkie dzięki,
ale jakie tam plaże nie wiadomo.....
bogunow
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogunow » 14.01.2014 14:15

Witam.
Nedjeljka leży tak jak podano we wcześniejszym poście w zatoce Stivasnica.
Dokładniejsza pozycja :
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Obrazek
Do morza kilkadziesiąt metrów ale brzegi skaliste z betonowymi półkami. Nie dla małych dzieci lub kogoś kto słabo pływa. Z brzegu od razu głęboko. My częsciej chodziliśmy na Varos z drugiej strony Razanja.
Pozdrawiam
mannda
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mannda » 14.01.2014 14:55

wielkie, wielkie dzięki!!!!!
Dużo pomogliście.
Pozdrawiam
miro.t
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 25.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro.t » 11.06.2014 00:02

Witam szanowne grono bywalców Ražanj.
Czy ul.Varoš biegnie wzdłuż plaży Varoš ??
Jadę z małymi dziećmi i chyba będę mieszkał przy tej ulicy.
zmasz
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 05.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmasz » 11.06.2014 21:06

Pojęcie ulicy Varoś w Razanj jest dość ogólne. Czy biegnie wzdłuż plaży, częściowo tak, ale na bardzo krótkim odcinku. Podaj w jakim apartamencie będziesz mieszkał to coś podpowiemy.
Na mapach Google cz BING ulica zaznaczona jest w kilku miejscach. :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
czy ktoś tam był? Rażanij - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone