Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czrnogóra Busat

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
KarKoz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 759
Dołączył(a): 26.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarKoz » 15.07.2013 16:37

Chmurka73 napisał(a):Serdeczne dzieki za link, ale ta strona nie ma juz dla mnie tajemnic. Poluje raczej na relacje osób, które tam były.

Byłem tam we wrześniu 2011r. Co Cie interesuje?
Chmurka73
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 28.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chmurka73 » 15.07.2013 18:02

Interesuje mnie plaża. Odległość od pensjonatu, zatłoczenie. Nas bawi skalisty brzeg i raczej spokój. Planujemy przeplatany pobyt, plaza, zwiedzanie. Jakie ogolne wrażenia z pobytu, co zachwyca, jak pensjonat. Fajnie, gdybys mogl przeslac jakies fotki z Busat. Pozdrawiam.
KarKoz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 759
Dołączył(a): 26.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarKoz » 15.07.2013 19:47

Chmurka73 napisał(a):Interesuje mnie plaża. Odległość od pensjonatu, zatłoczenie. Nas bawi skalisty brzeg i raczej spokój. Planujemy przeplatany pobyt, plaza, zwiedzanie. Jakie ogolne wrażenia z pobytu, co zachwyca, jak pensjonat. Fajnie, gdybys mogl przeslac jakies fotki z Busat. Pozdrawiam.

Plaża jest niewielka, kilka minut spacerkiem od Villi. Idzie się szutrową drogą. Plaża jest kamienista, całkiem przyjemna. W okolicy kilka lokali gastronomicznych, apteka, piekarnia, stragany z warzywami i owocami. Wszystko co niezbędne do przeżycia na wczasach jest pod ręką. Jest jeszcze bliżej plaża na przeciwko Villi, ale to beton wylany na kamienie.
Pensjonat ładny, nowy, posiada swój parking. W pokojach łazienka, aneks kuchenny, taras i klima (płatna dodatkowo).
Z pobytu byliśmy bardzo zadowoleni, zresztą co tu narzekać jak się płaciło 39PLN/dobe/pokój. W samym Busat nie ma co robić, poza plażowaniem. Dobra miejscówka dla rodzin z małymi dziećmi lub jako baza wypadowa.
Ten sam właściciel ma chyba jeszcze jeden pensjonat. Villa Alba. W tym obiekcie nie byłem ale wygląd zewn. i wewn. w tym samym guście co Perla.
Poniżej podpinam kilka fotek, jeśli masz jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem.
Załączniki:
DSC06363.JPG
DSC06353.JPG
DSC06299.JPG
DSC06288.JPG
DSC05963.JPG
DSC05681.JPG
DSC05599.JPG
DSC05588.JPG
Chmurka73
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 28.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chmurka73 » 15.07.2013 21:15

Ekstra. Dziekuje za fotki. Nie wiem dokładnie który pokój nam się trafi, ale mam nadzieję że widok będzie równie fajny. W droge ruszamy w czwartek rano z Piły. Do soboty pewnie dobijemy do Perla. Obieramy trasę przez Niemcy. Dluzej, ale i tak szybciej. Pozdrawiam Kolege.
KarKoz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 759
Dołączył(a): 26.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarKoz » 15.07.2013 21:53

Powodzenia, udanego urlopu.
wytrych59
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) wytrych59 » 04.01.2018 20:03

Witam.
Byłem dwa lata temu Sutomore w hotelu Korali z wycieczką objazdową.
Teraz planujemy przyjechać w Lipcu ze znajomymi. Czy nadal polecacie Villę Pearl czy może polecacie coś lepszego w podobnej kwocie.
Pozdrawiam wytrych59
akwarysta6
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 14.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) akwarysta6 » 05.01.2018 15:55

Byłem w tej miejscowości dwa razy w 2016 i 2017 roku. Apartamenty Aura booking.com. Przez te dwa lata zjeździliśmy dość dobrze Czarnogórę. W tym roku jedziemy do Macedonii- Ochryda. Jakby co to służę informacjami o Czarnogórze. Pozdrawiam.
wytrych59
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) wytrych59 » 31.01.2018 20:04

Witam.
Po wielu debatach wybór padł na Vila Brava a czas pokaże czy to dobry wybór.
Pozdrawiam wytrych59
Poprzednia strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Czrnogóra Busat - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone