Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
16dzik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3317
Dołączył(a): 26.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) 16dzik » 13.09.2012 20:59

dużo rockowych utworów, ale nie podam Ci żadnego wykonawcy
ZAJEC
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5422
Dołączył(a): 11.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZAJEC » 13.09.2012 21:00

Janusz Bajcer napisał(a):
16dzik napisał(a):Ja poproszę trzy ostrzejsze kawałki
z sobotniego rewelacyjnego wieczoru.
Wybierz sam Januszu.

Hm :wink: tylko co wtedy było grane :?:

W sobote nie słuchalem ale skoro ostre to pewnie brzytwa,kosa i żeleta :wink:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 13.09.2012 21:08

A nie grałeś przypadkiem MPT....ale pewności nie mam :?
szary779
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3135
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szary779 » 13.09.2012 21:16

Dobry wieczór Rodzince :D
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 13.09.2012 21:31

I jak tu głosować :roll: jak wszystko fajne było :|
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109224
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.09.2012 21:33

Sylwetka napisał(a):I jak tu głosować :roll: jak wszystko fajne było :|

Lista będzie jeszcze powtarzana - więc może jakoś się ułoży w kolejności :wink:
ebolec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1432
Dołączył(a): 05.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ebolec » 13.09.2012 21:36

Niestety zaraz będę musiał się pożegnać, bo córka ma jakieś pilne sprawy :cry:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 13.09.2012 21:40

ebolec napisał(a):Niestety zaraz będę musiał się pożegnać, bo córka ma jakieś pilne sprawy :cry:


:( ............. :papa:
Jolanda
Cromaniak
Posty: 3553
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanda » 13.09.2012 21:42

Witam rodzinkę :D
co prawda od dłuższego czasu nie słucham radyjka nad czym ogromnie ubolewam :(
myślę że już niedługo powinno się to zmienić

mam ogromną prośbę do DJ Januszka :D
mojemu Grześkowi bardzo.. bardzo spodobała się piosenka którą usłyszeliśmy na ichniejszej stacji Dalmacja
nie znamy wykonawcy ani tytułu
tylko to że w refrenie były słowa .....Split Split
może wiesz o jaką piosenkę chodzi
Pozdrawiamy
Jolka i Grzesiek
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 13.09.2012 21:46

ebolec napisał(a):Niestety zaraz będę musiał się pożegnać, bo córka ma jakieś pilne sprawy :cry:


Bywa i tak, ja swoją latorośl wysłałam 100- lecie i mam do niedzieli spokój :lol:

:papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109224
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.09.2012 21:46

Po "vukovi umiru sami" i przerywniku - ZGADUJ ZGADULA. (łatwa)

Motywem są dwa słowa :oczko_usmiech: :idea:
bracik001
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1844
Dołączył(a): 06.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bracik001 » 13.09.2012 21:48

Witam Rodzinkę :lol: :lol: :lol:
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2834
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 13.09.2012 22:03

Niestety jutro wcześniej do pracy, to już Was pożegnam. :wink: :papa:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 13.09.2012 22:07

Jacek 206 napisał(a):Niestety jutro wcześniej do pracy, to już Was pożegnam. :wink: :papa:



Dobranoc Jacku :papa:


Właściwie to ja za Kuzynem też zwiewam :(
Siła wyższa.......jakieś przeziębienie.......czy inne świństwo się przypałętało :twisted:

Dobranoc Rodzinko :papa:
Sylwetka...
Koneser
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 13.09.2012 22:07

Jacek 206 napisał(a):Niestety jutro wcześniej do pracy, to już Was pożegnam. :wink: :papa:

Dobru nocku :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 2049
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone