Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cropelkowe Rodzinne Radyjko

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 732
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 13.09.2012 00:37

Ależ oczywiście Klapa Intrade również może być :D , kiedyś znalazłem ten utwór na YT w wykonaniu marynarzy z św Juraj.
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 13.09.2012 00:44

Może Wam się spodoba: Klapa Cambi - Jedna Rič (2011) :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109224
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.09.2012 00:51

PETERENZO napisał(a):Może Wam się spodoba: Klapa Cambi - Jedna Rič (2011) :D

Kuzynie Piotrze :lol: myślę, że tak :lol: a jako drugą ... sprawdzimy "Kolone" :wink: :idea:
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 13.09.2012 00:51

PETERENZO napisał(a):Może Wam się spodoba: Klapa Cambi - Jedna Rič (2011) :D


Janusz - jesteś niemożliwy :D
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 13.09.2012 00:53

Janusz Bajcer napisał(a):Kuzynie Piotrze :lol:


Za to też dziękuję :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109224
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.09.2012 00:56

rbogi napisał(a):Ależ oczywiście Klapa Intrade również może być :D , kiedyś znalazłem ten utwór na YT w wykonaniu marynarzy z św Juraj.

Sprawdziłem - jest na YT - marynarze zaśpiewali piosenkę klapy Intrade. Posłuchamy :oczko_usmiech:
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 732
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 13.09.2012 01:01

Dzięki serdeczne, jakoś szczególnie przypadły mi do gustu głosy marynarzy :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109224
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.09.2012 01:02

agapi napisał(a):..a gdyby mozna bylojeszcze trzecia...to...jamajka org. :wink: :lol:

dziekuje :hearts:


Hm :smo: dawno nie było ... więc :idea:
jolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3457
Dołączył(a): 08.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolek » 13.09.2012 01:05

Pokazuję put-------------> łóżeczko :wink:
:papa:
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 13.09.2012 01:05

Dobrej nocki :papa:
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 732
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 13.09.2012 01:05

Na mnie jednak już czas, Morfeusz już o mnie pyta :wink:
Laku noć wszystkim nocnym Markom
:papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109224
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.09.2012 01:08

Jamajka :lol: prije sna ... i :idea: :papa:

Obrazek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109224
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.09.2012 20:20

Obrazek

Zapraszam na audycję start ok. 20:30 - w programie:

Rodzinna Lista Przebojów 09/2012

01.Dragan Rezic Duka & Dijana - "Herzegovina" (Raul73)
02.Vinko Coce - Vracam se Dalmaciji (Szary779)
03.Neda Ukraden - Bilo pa proslo (Miecia)
04.Alen Slavica - Dao sam ti dusu (bblu)
05.Zeljko Bebek - Laku noć sviraci (yanopodkivano)
06.Zeljko Samardzic - Bezobrazno zelene (agapi)
07.Tomislav Bralic & Klapa Intrade - Zora bila (PETERENZO)
08.Jasna Zlokic - Moja ljubav (maniust)
09.Ivana Kovac & Vinko Coce - Dalmatinci pivaju najlipše na svitu (kleeberg)
10.Hari Mata Hari - Ruzmarim (jolek)
11.Mladen Grdović - Vitar nek puše (Jacek 206)
12.Prljavo kazaliste - Ma kog me Boga za tebe pitaju (piotrf)

Piosenki na życzenie za powitanie czyli 3, 2, 1 :wink: :idea:

Jak będą chętni - zgaduj zgadula. :lol:
16dzik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3317
Dołączył(a): 26.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) 16dzik » 13.09.2012 20:25

Dobry wieczór rodzince
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 13.09.2012 20:36

Witam :D

Chyba Janusz dziś wszystkich zaskoczyłeś.....tą porą :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
Cropelkowe Rodzinne Radyjko - strona 2047
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone