Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Croatia-ekstremalnie pokrecony holiday

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.02.2012 13:26

Basiulinek napisał(a):
agapi napisał(a): U Ciebie ..tez swieci..??? Sliczna niedzielunia sie zapowiada :lol:


zazdroszcze...
:?

nie swieci........ szaro-buro i 2 na plusie.... :(

od czwartku ma byc wiosennie i cieplutko :)




...to ja Ci wysylam pare promyczkow...(Ciepelka nigdy za wiele..)
(we czwartek mi ..oddasz:) )

Wczoraj rano skrobalam autko..a dzisiaj calkiem ladniutko ..
Nie wiem czy ..mroz sie jeszcze przypomni..ale ..robi sie ...cieplej i chyba...wiosna idzie..???
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 26.02.2012 13:32

Basiulinek napisał(a):
tami72 napisał(a):napisalam,teraz masz moj adres email u ciebie.narka!!!


nic nie doszlo......... :(
a to dziwne,bo do mnie doszlo potwierdzenie...
buziaki-u mnie pogoda do d..y
Ostatnio edytowano 26.02.2012 22:57 przez tami72, łącznie edytowano 1 raz
plessant
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 13.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) plessant » 26.02.2012 14:19

pistons musi mieć jakieś całkiem spore kompleksy :lol:
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 26.02.2012 14:43

plessant napisał(a):pistons musi mieć jakieś całkiem spore kompleksy :lol:


nie wiem, skąd się biorą takie trolle... czy cro.pl powinno być miejscem, gdzie ludzie obrażają siebie nawzajem pod przykrywką anonimowości? Takie osoby powinny być od razu blokowane...
plessant
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 13.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) plessant » 26.02.2012 14:47

Magda O. napisał(a):
plessant napisał(a):pistons musi mieć jakieś całkiem spore kompleksy :lol:


nie wiem, skąd się biorą takie trolle... czy cro.pl powinno być miejscem, gdzie ludzie obrażają siebie nawzajem pod przykrywką anonimowości? Takie osoby powinny być od razu blokowane...


To do mnie czy do pistons'a :?:
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 26.02.2012 14:49

plessant napisał(a):
Magda O. napisał(a):
plessant napisał(a):pistons musi mieć jakieś całkiem spore kompleksy :lol:


nie wiem, skąd się biorą takie trolle... czy cro.pl powinno być miejscem, gdzie ludzie obrażają siebie nawzajem pod przykrywką anonimowości? Takie osoby powinny być od razu blokowane...


To do mnie czy do pistons'a :?:


do pistons'a oczywiście ;)
po prostu drażni mnie, gdy czytając relację natrafiam na takie komentarze...
plessant
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 13.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) plessant » 26.02.2012 14:53

A to Polska właśnie :evil: :!:

Nie wiem skąd się to bierze, że zawsze musi być ktoś który musi komuś dokopać.
Ale nie zaśmiecajmy Agapi relacji i czekam na dalszy ciąg opowieści :D
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 26.02.2012 15:10

Jeszcze raz do Tami , bo cos w inny sposob skontaktowac sie nie mozemy ;)

Sprawdz adres,ktory mi podalas,bo wyslany mail wrocil....... :?
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 26.02.2012 15:37

Niestety tak to już jest, że jak ktoś jest popularny i lubiany to znajdą się tacy zawistnicy, którzy zieloni z zazdrości wylewają jad na innych. Ignorować to jedyne co na nich działa. Brak zainteresowania wypocinami osłabia ich entuzjazm do tworzenia nowych :wink: Po latach spędzonych na forach tematycznych Gazety się do tego przyzwyczaiłam.


A kiedy następny odcinek :?: Prosimy :lol:
kmusial
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 19.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 26.02.2012 15:53

Czytam od początku, czekam na dalszy ciąg ponieważ uważam że agapi fajnie pisze, jednak zastanawiam się czy to jest relacja z podróży, czy może jej fantazje? Myślę że zdjęcia rozwiały by nie tylko moje wątpliwości. Tak czy inaczej pisz dalej.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.02.2012 17:02

heca7 napisał(a):Niestety tak to już jest, że jak ktoś jest popularny i lubiany to znajdą się tacy zawistnicy, którzy zieloni z zazdrości wylewają jad na innych. Ignorować to jedyne co na nich działa. Brak zainteresowania wypocinami osłabia ich entuzjazm do tworzenia nowych :wink: Po latach spędzonych na forach tematycznych Gazety się do tego przyzwyczaiłam.


A kiedy następny odcinek :?: Prosimy :lol:



Następny odcinek jak mi się komputer oczyści z wirusów.
Na raze piszę na dziecka komputerku i mam polskie znaki...jupi :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.02.2012 17:07

kmusial napisał(a):Czytam od początku, czekam na dalszy ciąg ponieważ uważam że agapi fajnie pisze, jednak zastanawiam się czy to jest relacja z podróży, czy może jej fantazje? Myślę że zdjęcia rozwiały by nie tylko moje wątpliwości. Tak czy inaczej pisz dalej.



Jeszcze torszkę..cierpliwości...


:wink:
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 26.02.2012 18:59

:D
Ostatnio edytowano 26.02.2012 22:58 przez tami72, łącznie edytowano 1 raz
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 26.02.2012 20:34

Basiulinek,dostalam twoj email,odpisalam tez...a Agapi nam sie opuszcza...
BooF
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 15.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) BooF » 26.02.2012 21:30

... łazienka wg "agawy" zrobiona, jazda próbna odkurzaczem wg "Jacka" zaliczona, odpalam forum a tu niespodziewajka, nic nowego w temacie ...

... Agapi pisz coby dzien mimo że ponury całkiem stracony nie był :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pzdr
Ostatnio edytowano 27.02.2012 00:12 przez BooF, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Croatia-ekstremalnie pokrecony holiday - strona 33
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone