Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Cres AC Bijar lub Losinj AC Poljana z przyczepą

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krzemian
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 16.02.2007
Cres AC Bijar lub Losinj AC Poljana z przyczepą

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzemian » 22.03.2018 21:17

Witajcie,

W tym roku wybieram się po raz pierwszy na Cres&Losinj.
Dwa lata temu porzuciłem namiot na rzecz przyczepy. Oczytałem się tu na forum troszeczkę o kempingach na tej wyspie ale, że informacji nie ma zbyt dużo a jeżeli są to datowane kilka lat wstecz, dlatego postanowiłem zasięgnąć "świeżego" języka, może ktoś ma jakieś doświadczenia z 2016 lub 2017 roku z pobytu na Cres&Losinj?

Z kempingów, które by mi odpowiadały wyodrębniłem na dzień dzisiejszy dwa, Bijar na Cres oraz Poljana na Losinj. Z obydwoma jestem aktualnie w kontakcie.
W jednym i drugim obsługa twierdzi, że na parcelę będę w stanie wjechać i wyjechać zestawem car plus caravan bez konieczności wyciągania przyczepy traktorem :D
W Bijarze wskazują miejsce, można zarezerwować to konkretne miejsce w cieniu i to mi się podoba, ponieważ nie mam klimy w przyczepie a na miejscówkę w słońcu mój starszy organizm mówi stanowcze NIE :lol:
Na Poljanie nie chcą wskazać miejsca, piszą że będzie to pitch typu B. Obiecują na słowo, że będzie miejsce zacienione ale nie napiszą tego w rezerwacji.

Jestem więc w kropce, ponieważ chyba bardziej odpowiada mi Poljana (jest plaża, blisko do Mali&Veli Losinj, jest gdzie pojeździć rowerem, kilka kameralnych plaż w okolicy, taki bliżej cywilizacji ale i nie w środku miasta :D co nie mniej ważne jest tańszy niż Bijar. Jednak obawiam się mocno, że jadąc tam, pomimo obietnic, dadzą miejsce w słońcu..

Dlatego prośba, czy jest ktoś na forum kto w ostatnich dwóch latach rezerwował parcelę na Poljanie i może podzielić się doświadczeniem, czy to co obsługa obiecywała podczas rezerwacji miało odzwierciedlenie w rzeczywistości czy raczej obiecują bajki a po przyjeździe jest jak zwykle...?
Czy ktoś wie może, czy parcele typu B są rzeczywiście dobrze zacienione i ew gdzie dokładnie są te parcele, z planu zamieszczonego na stronie kempingu trudno się zorientować niestety.

Myślę o rezerwacji ponieważ jadę w pierwszej połowie lipca a że Cres&Losinj górzysty to jest ryzyko, że nie znajdę w ciemno zacienionego miejsca na kempingu na które wjadę z przyczepą.

dzięki z góry za wszelkie informacje.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.03.2018 10:35

Witam.
A może rozważ miejsce dla przyczepy na Cikat >>> camping-cikat-cres-losinj-mali-losinj-t49217-15.html
krzemian
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 16.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzemian » 23.03.2018 22:04

Janusz,

Cikat jest na liście rezerwowych, był pierwszym kempingiem który wygoogleowałem ale wertując niniejsze forum wpadłem na samym początku na post, gdzie ktoś twierdził, że nie podobał mu się Cikat, ponieważ pieski chodziły jak chciały i robiły qpkę gdzie chciały :o i jakoś tak się zraziłem :roll:

a jeszcze bardziej na poważnie, staram się unikać tak dużych kempingów, nie lubię tłumu. Poljana też nie jest mała ale jednak mniejsza i wydaje się ma więcej cichych zakątków.

Napisałem dziś na Cikat ale twierdzą że już mają prawie komplet rezerwacji na lipiec, przesłali kilka propozycji ale szału nie ma, albo tuż obok sklepu, albo obok toalety albo blisko aquaparku... a standard superior czyli najdroższy :( Poprosiłem o coś bardziej kameralnego i w niższym standardzie, czekam na odpowiedź.

dzięki i pozdrawiam
Sławek

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Cres AC Bijar lub Losinj AC Poljana z przyczepą
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone