Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Postnapisał(a) Torac » 02.07.2010 07:21

Roksa_ napisał(a):Jutro już wyjazd :lol:
Dziś jeszcze końcowe zakupy- np. automat do nurkowania :twisted: i jutro w drogę!
Aż takie mrowienie w środku czuję ze szczęścia, że to już tak blisko :twisted:


No to do zobaczenia na trasie :) start 3.07 godzina 00.00 :D
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Postnapisał(a) mariusz-w » 02.07.2010 08:17

Roksa_ , Torac

Samych przyjemności i wielu wrażeń życzę !
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Postnapisał(a) termondar » 02.07.2010 08:17

Dziś ostatni dzień pracy i urrrrloooop :!: :!: :!: :!: :!: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Obrazek
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Postnapisał(a) sroczka66 » 02.07.2010 12:48

Roksa_ , Torac , szczęśliwej podróży, cudownego pobytu, spokojnego powrotu... :D

termondar udanego urlopu :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 15615
Dołączył(a): 02.08.2008

Postnapisał(a) maslinka » 02.07.2010 13:05

Roksa_ napisał(a):Jutro już wyjazd :lol:
Dziś jeszcze końcowe zakupy- np. automat do nurkowania :twisted: i jutro w drogę!
Aż takie mrowienie w środku czuję ze szczęścia, że to już tak blisko :twisted:

Hehe, mam tak samo! :D My też jutro ruszamy :D :D :D
Automat do nurkowania? Nono :D

Wszystkim wyjeżdżającym: szerokości, słoneczka i realizacji planów.
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Postnapisał(a) Arek » 02.07.2010 13:17

O ile los nie pokrzyżuje mi planów to jutro ruszam popołudniową porą.

W niedzielny poranek głosować będziemy w Zagrzebiu. :)
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Postnapisał(a) sroczka66 » 02.07.2010 13:19

Arek napisał(a):O ile los nie pokrzyżuje mi planów to jutro ruszam popołudniową porą.



Takiemu to dobrze, takiemu dobrze........ :wink:
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Postnapisał(a) termondar » 02.07.2010 13:41

sroczka66 napisał(a):
termondar udanego urlopu :D


Dzięki, jeszcze do wtorku będziemy korzystali z uroków naszego Bałtyku, potem Jadran :D
mada10000
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 21.05.2009

Postnapisał(a) mada10000 » 02.07.2010 20:45

Witam!
Dzisiaj najbardziej się ucieszyłam z weekendu :D
Super ,że jest słoneczko, nawet woda w Bałtyku ciepła
(mój mąż wszedł na całe 5 minut ).

Smuci ,że w tym roku mało wczasowiczów widać :oops:

Od poniedziałku ,jeszcze dwa dni pracy i
uuurrrrlllooooooooooooooooop!!!!!!!!!!!!!!1
i wyjazd na Jadran (już się nie mogę doczekać).
Teraz robię listę co zapakować .(bo ostatnio źle działa mi pamięć ,muszę sie dużo nachodzić) :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Postnapisał(a) mkm » 04.07.2010 22:19

Ucieszyłem się ... tuż po godz. dwudziestej oczywiście :D
shulc
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 06.07.2009

Postnapisał(a) shulc » 05.07.2010 00:38

mkm napisał(a):Ucieszyłem się ... tuż po godz. dwudziestej oczywiście :D

Ja też :lol: , nawet z tego powodu pifffko wypiłem, ale doszło do 23:50 i zapowiada się :evil: :evil: :evil: :evil:
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Postnapisał(a) termondar » 05.07.2010 00:56

:D :evil: :?: :?: :?:
shulc
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 06.07.2009

Postnapisał(a) shulc » 05.07.2010 07:22

termondar napisał(a)::D :evil: :?: :?: :?:

:D :lol: :D :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Postnapisał(a) Vjetar » 05.07.2010 07:42

PKP - totalna porażka... :?
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Postnapisał(a) weldon » 05.07.2010 07:43

Jacek S napisał(a):PKP - totalna porażka... :?

i TLK ... :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Co was dzisiaj ucieszyło, co zasmuciło? - strona 385
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone